Dailės terapijos bakalaurai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dailės terapijos bakalaurai yra kvalifikacija BTech ir nusipelniusiems dailės, dizaino, švietimo ir humanitarinių mokslų absolventams, norintiems specializuotis į dailės terapijos teorijos ir praktikos pagrindus, kur pagrindinis dėmesys skiriamas tiriamajam, individualiajam ir grupiniam menui. praktika ir bendruomenės įsitraukimas bei menais grįsta socialinė akcija.

EYE SEE YOU -  Perspective Playground, photokina 2018 „Super Labyrinth“ by Morag Myerscough and Luke Morgan

Articulation gali atsirasti tarpdisciplininės priežiūros ir tarpdisciplininių menų terapijos tyrimų ir praktikos metu, atliekant praktiką bendruomenėje ir prižiūrint. Kitos su šia programa susijusios artikuliacijos galimybės yra Wits universiteto dramos už gyvenimą (DFL) ir dramos terapijos pagyrimai bei magistro programos, Pretorijos universiteto muzikos ir išraiškingų menų terapijos pagyrimai bei magistro programos; JK ir JAV dailės terapijos programos.

PASTABA: Studentas, įgijęs šią pagyrimo kvalifikaciją, negali praktikuoti klinikinės dailės terapijos prieš įgydamas magistro kvalifikaciją, kuri yra registruota profesija HPCSA. Mokymai, kurie bus siūlomi suteikiant „BA Hons“ (AT) kvalifikaciją, bus paremti istoriniu ir šiuolaikiškesniu požiūriu į dailės terapiją tiek tarptautiniu, tiek vietiniu mastu. Teorinis pagrindas bus grindžiamas psichoanalitiniais ir psichodinaminiais mąstymo būdais, taip pat ir mąstymu bendruomenėje. Šis požiūris ir mokymo programa yra dalyvavimo veiksmų tyrimų, atliktų meno terapijoje Pietų Afrikoje per pastaruosius 20 metų, rezultatas. Mokymai padės įtvirtinti ir integruoti bendruomenės patirtį su žinių ir teorijos, įgytos iš besivystančių ir išsivysčiusių šalių, siūlančių akredituotą dailės terapijos mokymą, visuma. „BA Hons“ (AT) teiks mokymus, atitinkančius būtiniausius praktikos standartus, ir tuo pačiu atsakys į unikalų Pietų Afrikos kontekstą.

Atranka grindžiama akademiniu kandidato meno rinkinio nuopelnu, psichologine branda ir gebėjimu kūrybiškai įsitraukti į savo vidinį pasaulį ir išorinį pasaulį. Kandidatams reikia bent vienerių metų psichologijos. Paraiškas tvirtina departamento komitetas, sudarytas iš Vizualinio meno katedros vertintojų grupės ir dailės psichoterapijos specialistų dėstytojų.

Kandidatai, norintys specializuotis dailės terapijoje, atrenkami atsižvelgiant į stojamąjį vertinimą, kurį sudaro:

  • Asmeninis aplankas, parodantis gebėjimą reflektuoti vaizduojamąjį meną, įvaizdžio kūrimą ir dizaino praktiką.
  • Rašytinė motyvacija, įrodanti pakankamą akademinę ir mokslinę kompetenciją.
  • Bendruomenės dalyvavimo patirties įrodymas.
  • Pokalbis, kuriame bus įvertinta kandidato reflektyvi praktika.

Mes priimsime dešimt – dvylika studentų į pirmąją kohortą 2020 m. Jei jus domina paraiška dėl šios programos, atsiųskite motyvacinį laišką, kuriame nurodoma jūsų atitinkama kvalifikacija ir patirtis. Mes informuosime jus apie jūsų tinkamumą užpildyti oficialią paraišką internetu ir vesime pokalbius šių metų spalį.

Laiškus galima siųsti profesoriui Kim Berman el. Paštu kimb@uj.ac.za arba skambinti 011 559 1117

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Skaityti daugiau

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Skaityti mažiau