Oficialus aprašymas

Absolventas studentas psichologija pagyrimu (UCM programa MQF 6, 180 ECTS) bus įtvirtinti savo žinias kitose srityse žinių, taip pat reikalauja, kad dabartiniai labai sudėtingas sistemas, ypač atkreipiant dėmesį į ekonomikos reabilitacijos , socialinis.

Trejų metų laipsnis Psichologijos UCM yra skirta perduoti pažangios žinių apie psichologijos kaip mokslo tema, įdėti jį į humanitarinių mokslų. Jame pamatus dialogui su susijusių disciplinų, pavyzdžiui, filosofijos, sociologijos, antropologijos, medicinos, neurologijos, teikti idėjas, kaip toliau svarstyti. Analizuoti eksperimentinį metodą psichologija, istorija drausmės, pagrindines teorijas ir programas. Studentai yra gerai pasirengę už daugiau ir daugiau organinių žinių ir specifinių, su kietųjų tarpdisciplininių bazių įsigijimą.

Metodas Ludes

Kurso metu studentai taip pat įsigyti, atsižvelgiant į Europos pažymėjimo (EuroPsy), šešių pagrindinių įgūdžių: teorinės, metodinės, diagnostikos, bendravimo ir organizacinio įsikišimo.

Didelis dėmesys bus skiriamas dialogą tarp skirtingų srovių (psichoanalizės, elgesio, pažinimo, humanistinė, sisteminė).

Studentas apibrėžia tikslią režimą požiūrį į drausmės, suprasti, kaip reliacinės, emocinę ir pažintinę bendrauti. Taikant atvejo studijas, seminarus, priežiūra, studentas eksperimentų, įgyja ir įgyvendina naujas interaktyvias režimas adekvataus konceptualaus internalizacijos rezultatą, taip pat atsižvelgiant į patirtį. Na atrodo kritiškai sąvokų išmoko, išskiria normalų vystymąsi asocialių aspektų galvoje, tinkamai taikė problemų sprendimo psichikos dinamiką, prilipti prie kieto etikos ir antropologinės vizijos nuoroda. Tai taip pat parengė teoriškai ir praktiškai į sąmoningą pasirinkimą būsimų studijų kursų, kurie bus.

Studentas baigė psichologijos UCM bus įtvirtinti savo žinias kitose srityse žinių, taip pat reikalauja, kad dabartiniai labai sudėtingas sistemas, ypač atkreipiant dėmesį į reabilitacijos, ekonomikos, socialinėje srityje.

Ypatumai, žinoma, taip pat tiesioginis ryšys su mokytoju, dydžių mažų, siekiant palengvinti nuolat stebėti mokymąsi; Studentai taip pat turės galimybę naudotis instituto "Paolo Sotgiu produktų tyrimus", kuris gali pasigirti visiškai prestižinių tarptautinių pavadinimų, iš Nobelio premijos rezultatus, Kary Mullis, kvantinė fizikas Jackas Tuszynski, The neurobiologas Gustav Bernroider ne Pažymėti Rasenick psichiatras.

Karjeros galimybės

Absolventai Psichologija, taip pat ir atidarykite kitą lygį studijų programos baigiamasis magistro laipsnis (magistro kvalifikacinis laipsnis), UCM nenurodytas, veiks daugelyje sričių:

  • Bendruomenė neramumų nepilnamečių
  • Gyvenamųjų namų kartus psichologinių problemų ir negalia gydymas
  • Organizacijos: mokyklos, skirtos žemės plėtros ir užimtumo, viešųjų ir privačių dėl prekių ir paslaugų, ne pelno, karinių, kalėjimų sistemą, sektantų ir religinių gamybos
  • Psichologiniai intervencijos, kuriomis siekiama skatinti individo ir bendruomenės sveikatą, tiesiogiai pavaldūs specialistų apmokyti klinikinėje specialisticamente
  • Psichologines paslaugas, NPI paslaugos, psichikos sveikatos departamentai, ir vaikams ir paaugliams
  • Gyvenamųjų namų kartus psichologinių problemų ir negalia gydymas
  • CONSULTORS motina ir vaikas, paauglys ir šeima
  • socialinės gerovės paslaugos, bendradarbiavimas, trečiasis sektorius
Programa mokoma:
Italų
Prancūzų kalba

Peržiūrėti 1 daugiau kursų L.U.de.S Lugano Campus »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas 2020
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Vas 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date