Dizaino bakalauro programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Per daugiau nei du dešimtmečius Jorko universiteto dizaino apdovanojimų bakalauras (DESN) nustatė juostą mokytis dizaino disciplinos universiteto aplinkoje. Visoje Šiaurės Amerikoje pripažintas mūsų akademinių, mokslinių tyrimų ir profesinės kompetencijos standartais „Design at York“ siūlo studentams turtingą, daugiadisciplininę patirtį ir karjeros Pathways įdomioje, nuolat besikeičiančioje srityje.

DESN esmė yra studijos aplinka, kurioje studentai įgyja būtinų profesinių ir techninių įgūdžių bei tvirtą pagrindą projektavimo metodams ir konceptualiems procesams. Studentai turi galimybę naudotis moderniausiais ištekliais ir įrankiais bei galimybėmis įsidarbinti per mūsų tvirtus pramonės ryšius. DESN absolventai dažnai prisideda prie geriausių dizaino firmų ir agentūrų visame pasaulyje, dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse magistrantūros studijų programose ir sėkmingai dirba kaip verslininkai.

6 svarbiausios priežastys, dėl kurių reikia kreiptis

 • Žvaigždžių reputacija Mūsų apdovanojimus pelniusių studentų ieško įmonės, įskaitant „Facebook“, „Google“, „Wikimedia“, IBM ir „Shopify“
 • Individualus dėmesys Mažesni klasių dydžiai su intymia studijavimo aplinka
 • Įprastiniai Pathways Informacija dizainas, Sąveika Dizainas ir Vizualinės komunikacijos, sustiprintas kursų dizaino istorija, teorija, ir kritikos
 • Profesinė orientacija Taikomasis studijinis mokymasis, ruošiantis absolventus profesinei projektavimo praktikai
 • Tvirti pramonės ryšiai Įdarbinimo vizitai su pirmaujančiomis dizaino įmonėmis
 • Vertinga darbo patirtis. Įdėjimas į profesionalų dizainą

Susikurkite savo Pathway arba specializuokitės

Ar įsivaizduojate naujus būdus, kaip žmonės gali sąveikauti su produktu ar paslauga?
Sąveikos dizainas / UX ir UI

Sąveikos dizainas yra specializuota sritis, kuri kerta vaizdinę komunikaciją, informacijos dizainą, žmogaus ir kompiuterio sąveiką ir skaičiavimą. Studentai susiduria su naujais sąsajų projektavimo (UI), vartotojo patirties (UX) projektavimo, dalyvavimo tyrimo metodų, inkliuzinio projektavimo ir tinkamumo naudoti tyrimais. Jie taip pat turi galimybę tobulinti savo sisteminio mąstymo, kūrybinio problemų sprendimo ir dizaino strategijos įgūdžius.

Svarbiausia sąveikos projektavimo srityje yra skaitmeninio ryšio sąvoka, kuri šiandien palaiko visą žmogaus veiklos spektrą švietimo, verslo, sveikatos, pramogų, aplinkos, pramonės ir meno sektoriuose. „Interaction Design“ produktų yra daugybė, įskaitant mobilias programas, interaktyvią aplinką, žiniatinklio produktus, skaitmenines paslaugas, kiosko sąsajas ir tinkle esančius įrenginius.

Pabrėžia
Naršykite sąveikos dizainą, sutelkdami dėmesį į žmogų, pvz., Dizainą, siekdami patirties vartotojams, ir vartotojo sąsajos (vartotojo sąsajos) dizainą. Išmokite kurti interaktyvias mobiliąsias programas, fizinius produktus ir mišrios realybės sąsajas. Konceptuokite, suprojektuokite ir įvertinkite patrauklias vartotojų patirtis visose skaitmeninėse, fizinėse ir mišriose ar mišriose sistemose. Sukurkite į vartotoją orientuotus projektavimo procesus, kad būtų informuotas ryšys tarp žmonių, technologijų ir aplinkos.
Pavyzdžių kursai

Prototipų kūrimas ir į vartotoją orientuotos strategijos

Prototipų kūrimas ir projektavimo koncepcijų išbandymas įvairiuose realaus pasaulio scenarijuose, siekiant geriau suprasti žmones, kuriems mes kuriame, ir tai, kas įmanoma.

Projektavimas žmonių sąveikai

Nagrinėjamos suprojektuotos patirtys, susijusios su įvairiais sąveikos lygmenimis, ir atsižvelgiama į žmogaus tikslo, technologijos ir dizainerio vaidmens santykius.

Interaktyvūs objektai ir aplinkos

Supažindina studentus su komunikacijos dizainu ir fiziniu skaičiavimu per sąsajas, naudojant jutiklius, projektuojamą vaizdo įrašą, grafiką ir garsą.

Projektavimas ateities sistemoms

Studentai išnagrinės dizaino galią įkvėpti ir pagreitinti naujoves, dirbdami su išoriniais partneriais, kurdami ateities dizaino produktus ir paslaugas.

Projektavimas esamoms sistemoms

Bendradarbiaujantis novatoriškas požiūris į esamą sudėtingą klausimą, į kurį įtraukiamas dizaino sprendimas su projekto partneriais, apima pramonės, vyriausybės ar NVO ar vietos ne pelno siekiančias grupes.

 
Karjeros keliai
 • Sąveikos dizaineris
 • Vartotojo patirties (UX) tyrinėtojas
 • Vartotojo sąsajos (NS) dizaineris
 • Informacinis architektas
 • Paslaugų projektavimo specialistas
 • Skaitmeninis strategas
 • Produkto dizaino direktorius
 • Sensorinis interaktyvus dizaineris
 • UX projekto vadovas

Ar galvojate apie sudėtingos informacijos pateikimą per prasmingas ir prieinamas vizualizacijas?
Informacijos dizainas

Informacijos dizaino srityje dizaineriai vizualiai fiksuoja, tvarko ir kategorizuoja kiekybinę ir konceptualią informaciją, kad ji būtų suprantamesnė ir prasmingesnė vartotojams. Informacijos dizainas apima daugybę praktikų, suteikdamas studentams daug galimybių naudoti tarpdisciplininius metodus.

Programoje nagrinėjami tokie dalykai kaip grafinės informacijos projektavimo strategijos, virtualios aplinkos ir didelių daugeliui vartotojų skirtų sistemų projektavimas, žmogaus ir kompiuterio sąveika bei dinaminės veikiančių sistemų vizualizacijos. Informacijos projektavimo projektai apima duomenimis pagrįstą vaizdų generavimą (pvz., Aiškinamąją infografiką), naujų simbolių, vaizduojančių duomenis, kūrimą ir interaktyvių įrankių, palengvinančių vartotojų prieigą prie informacijos ir jos supratimą, kūrimą.

Pabrėžia
Užfiksuokite, tvarkykite, skirstykite į kategorijas ir įpraskite vaizdinę informaciją; išversti duomenis į naudingus ir suprantamus vaizdinius vaizdus, pasakojimus ir sąsajas. Praktikuokite vizualizaciją pasitelkdami žemėlapių sudarymo praktikas, pradedant konceptualiais požiūriais ir baigiant praktinėmis programomis, naudojant spausdintą ir skaitmeninę laikmeną. Įgykite patirties naudodamiesi duomenų teikimo ir projektavimo metodikomis, kad sukurtumėte patrauklias vartotojo patirtis. Ištirkite, kaip tipografija susijusi su informacijos dizainu spausdintose ir skaitmeninėse sistemose.
Pavyzdžių kursai

Informacijos dizainas supratimui

Supažindinimas su atitinkamomis dizainerių teorijomis ir praktikomis, siekiant nustatyti prioritetus, supaprastinti ir kūrybiškai vizualizuoti daugybę sudėtingos tekstinės ir vaizdinės informacijos, kad būtų galima pritraukti vartotojų patirtį.

Informacijos žemėlapiai ir tinklai

Dėmesys vizualizacijai naudojant kartografavimo metodus, pradedant konceptualiais požiūriais ir baigiant praktinėmis spausdintos ir skaitmeninės aplinkos pritaikymo priemonėmis.

Informacijos dizaino raida

Nagrinėjama sukurtų artefaktų kilmė, siekiant suprasti socialinius, technologinius ir istorinius informacijos vaizdavimo pokyčius.

Duomenų vizualizavimo dizainas

Tiria spausdintos ir skaitmeninės laikmenos galimybes pritaikyti informacijos projektavimo principus ir metodus įvairiose išvestyse ir realiuoju laiku.
Informacijos dizaino tipografija

Nagrinėjama tipografija, susijusi su informacija, siekiant išsiaiškinti, kaip įskaitoma ir įskaitoma tekstinė informacija gali paveikti vartotojų supratimą apie informaciją. Studentai imsis projektavimo medžiagos, kad padidintų prasmę, kai tekstinės informacijos aiškumas yra labai svarbus naršant, ieškant ir perduodant sudėtingą informaciją.

 
Karjeros keliai
 • Duomenų vizualizacijos dizaineris
 • Dizaino žurnalistas
 • Aplinkos grafikos dizaineris
 • Žinių vizualizacijos tyrinėtojas
 • Infografinio dizaino specialistas
 • Vizualinės analizės ekspertas
 • Sveikatos dizaino strategas

Ar įsivaizduojate savo idėjų perteikimą naujomis grafinėmis formomis?
Vaizdinis bendravimas

Vizualinė komunikacija yra daugiadisciplininė sritis, pirmiausia susijusi su vaizdinių pranešimų galia ir poveikiu informuoti, instruktuoti ir įtikinti šiandienos besikeičiančiame pasaulyje. Vizualinės komunikacijos dizaineriai dirba su įvairiomis laikmenomis, kurdami 2D ir 3D spausdinimo bei skaitmenines programas. Ši sritis yra ženklų, ženklų ir kelio nustatymo sistemų, žurnalų, plakatų, spaudinių ir kinetinės tipografijos, judesio ir transliacijos grafikos gamybos varomoji jėga.

Vizualinės komunikacijos srityje DESN studentai mokosi, kaip efektyviai paversti sudėtingas ir abstrakčias idėjas vaizdinėmis formomis, reaguojant į konkrečius kontekstus ir auditorijas bei kuriant ir įtraukiant į savo kūrybą įvairias vaizdines kalbas.

Pabrėžia
Sužinokite apie prekės ženklo ir tapatybės sistemas, iškabas, pakuotes, redakcijos ir leidinių dizainą bei laiko komunikaciją. Studijuokite technikas ir eksperimentuokite su vaizdo kūrimo, 2D kompozicijos, estetikos ir tipografijos bei judesio projektavimo metodais. Kurkite naujas grafines formas ir vaizdines sistemas, kurios bendrautų ir džiugintų auditorijos įtraukimą. Tyrinėkite, kaip prasmė formuojama ir interpretuojama tekstu ir vaizdais, kuriant ženklus ir simbolius.
Pavyzdžių kursai

Informacijos dizainas supratimui

Supažindinimas su atitinkamomis dizainerių teorijomis ir praktikomis, siekiant nustatyti prioritetus, supaprastinti ir kūrybiškai vizualizuoti daugybę sudėtingos tekstinės ir vaizdinės informacijos, kad būtų galima pritraukti vartotojų patirtį.

Informacijos žemėlapiai ir tinklai

Dėmesys vizualizacijai naudojant kartografavimo metodus, pradedant konceptualiais požiūriais ir baigiant praktinėmis spausdintos ir skaitmeninės aplinkos pritaikymo priemonėmis.

Informacijos dizaino raida

Nagrinėjama sukurtų artefaktų kilmė, siekiant suprasti socialinius, technologinius ir istorinius informacijos vaizdavimo pokyčius.

Duomenų vizualizavimo dizainas

Tiria spausdintos ir skaitmeninės laikmenos galimybes naudoti informacijos projektavimo principus ir metodus įvairiuose išėjimuose ir realiuoju laiku.
Informacijos dizaino tipografija

Nagrinėjama tipografija, susijusi su informacija, siekiant išsiaiškinti, kaip įskaitoma ir įskaitoma tekstinė informacija gali paveikti vartotojų supratimą apie informaciją. Studentai imsis projektavimo medžiagos, kad padidintų prasmę, kai tekstinės informacijos aiškumas yra labai svarbus naršant, ieškant ir perduodant sudėtingą informaciją.

 
Karjeros keliai
 • Kūrybinis direktorius
 • Grafikos dizaineris
 • Judesio grafikos redaktorius
 • Prekės ženklo vadybininkas
 • Redakcijos ir leidybos specialistas
 • Dizaino strategas
 • Produkto dizaino direktorius

Ar norite giliau suprasti pagrindinius projektavimo principus, kaupti savo teorines žinias ir išplėsti savo mokymąsi visuose trijuose DESN Pathways ?
Dizaino istorija, teorija ir kritika (dizaino studijos)

Nesvarbu, kurį „DESN Pathway studentą pasirinksite, dizaino studijų kursai Jorke sustiprina ir papildo jų dizaino išsilavinimą. Dizaino studijų kursai, nagrinėjami kartu su viena iš trijų specializacijos sričių trejus ir ketverius programos metus, padeda išplėsti ir pagilinti studentų supratimą apie komunikacijos teorijas, sociologinį diskursą, kūrybines strategijas ir dizaino istoriją.

Projektavimo studijų projektai ir kursiniai darbai leidžia studentams išmokti ir praktikuoti įvairius dizaino tyrimų metodus, kuriuos palaiko programos vieta dideliame mokslinių tyrimų universitete. Kursai, tiriantys istorinius ir kultūriškai specifinius dizaino būdus, šiuolaikinio dizaino teoriją ir kritiką, suteikia daugybę galimybių studentams apsvarstyti gilias istorijas, dinamišką ateitį ir dabartinę profesinę dizaino praktiką.

Pabrėžia
Išmokite dizaino tyrimų įgūdžių, kurie skatina giliau įsitraukti į dizaino praktiką visose specializacijos srityse. Gilinti supratimą apie konkrečias dizaino istorijas, kultūras ir judėjimus bei jų globalius socialinius ir politinius kontekstus. Kritiškai išnagrinėkite dizaino ir dizainerių vaidmenį sprendžiant sudėtingas vizualines ir kultūrines problemas. Visa tai papildo šeši pasirenkamieji dalykai, paimti iš kursų, siūlomų visame Jorko universitete humanitarinių, socialinių ir gamtos mokslų srityse.
Pavyzdžių kursai

XX a. Dizainas: piktogramos, judesiai ir kontekstai

Suteikia studentams kritinio mąstymo įgūdžių, reikalingų vertinant įvairias dvidešimtojo amžiaus dizaino piktogramas ir meno judesius visame pasaulyje. Studentai įgyja dizaino istorinių, socialinių, politinių, kultūrinių ir ekonominių sąlygų supratimą.

Dizaino propagavimas

Pagrindinis dėmesys skiriamas dizaino indėliui į visuomenės supratimą apie socialines problemas, kad sužinotų, jog dizaineriai taip pat turi socialinę atsakomybę ir turi galimybę tarnauti marginalinėms gyventojų grupėms. Įvadas į grafinį sujaudinimą, intervencijas, pagrindinius ir alternatyvius viešojo kalbėjimo būdus ir kultūros trukdžius.

Rytų Azijos dizaino istorija ir materiali kultūra tarptautinėse perspektyvose

Dėmesys dvidešimtojo amžiaus Rytų Azijos dizaino ir materialinės kultūros istorijai šiuolaikiniame globalizacijos kontekste transnacionalinėse perspektyvose. Ištirkite, kaip šiuolaikinis dizainas Rytų Azijoje buvo pritaikytas, praktikuojamas, teoretizuotas ir aptariamas kaip interaktyvus procesas tarp turtingo paveldo Rytų Azijos kultūrų ir modernizmo Vakaruose.

Kūrybinio verslumo dizainas

Suteikia studentams įgūdžių ir žinių, reikalingų verslo verslumo strategijai suformuoti ir tikslinių rinkos segmentų planui suformuoti. Be to, kursas apims lėšų rinkimo pagrindus, sutelkimą, komandos kūrimą ir prekės ženklo kūrimo bei rinkodaros metodus socialinės žiniasklaidos, nišinių rinkų ir intelektinio kapitalo amžiuje.

Karjeros keliai
 • Dizaino pedagogas
 • Dizaino strategas
 • Dizaino kritikas / rašytojas
 • Grafinio dizaino tyrinėtojas
 • Dizaino archyvaras
 • Muziejaus / galerijos kuratorius
 • Nepriklausomas dizaino leidėjas

Profesinė akreditacija

Esame partnerių programa su registruotų grafikos dizainerių asociacija (RGD), Kanados asociacija, siūlanti „York Design“ studentams narystę automatiškai. Mes skatiname dizaino studentus dalyvauti studentų apdovanojimuose, konferencijose, mentorystės, „Designathon“ ir stipendijose, siūlomose per RGD.

Mokymosi rezultatai

1 metai

Padėkite fondą

 • Išplėskite savo žinias per pagrindinius kursus apie technikos, teorijas ir istoriją
 • Ugdyti naujus projektavimo įgūdžius, principus ir metodus mokymuisi projektui
 • Išplėskite savo perspektyvą dizaino studijomis ir viso universiteto kursais

2 metai

Aštrinkite savo dėmesį

 • Gilinkis į dizaino mąstymo, procesų ir praktikos pagrindus
 • Išplėskite savo techninius įgūdžius tiek skaitmeninės, tiek spausdinimo technikos srityje
 • Išplėskite savo teorinį ir kritinį supratimą apie dizainą

3 metai

Gilinkite savo supratimą

 • Specializuokitės vizualinio bendravimo, informacijos dizaino ar sąveikos projektavimo srityje arba sukurkite asmeninį derinį
 • Pagerinkite savo, kaip dizainerio, įgūdžius, naudodami pramonės standartus atitinkančias priemones ir technologijas
 • Įgykite realaus dizaino patirtį reikalingo profesinio darbo srityje

4 metai

Integruokite savo žinias

 • Patobulinkite praktinę patirtį ir kritinio dizaino įgūdžius
 • Kuruokite, organizuokite, viešinkite ir montuokite absolventų dizaino darbų parodą
 • Kurkite strategijas ir tinklų kūrimo galimybes, kad pradėtumėte profesionalią projektavimo praktiką

Priėmimo sąlygos

„BDes Design“

Priėmimo reikalavimai:

 • Ontarijo vidurinės mokyklos diplomas (OSSD)
 • ENG4U
 • Ir dar penki 4U arba M kursai
 • Kreipiantis dėl priėmimo reikia papildomo vertinimo. Pateikite internetinį komponentą iki 2021 m. Vasario 3 d., Kad garantuotai atsižvelgtumėte į programą.

Atsižvelgiant į jūsų bendrą akademinių rezultatų, klausymų, portfelio peržiūros ir (arba) interviu, jūsų priėmimo vidurkis, reikalingas šiai programai, yra 80-ųjų vidurys. OUAC kodas YD

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Our world increasingly needs creative thinkers to ignite bold new ideas, invent transformative experiences, and develop innovative solutions for global challenges. As one of North America’s premier ce ... Skaityti daugiau

Our world increasingly needs creative thinkers to ignite bold new ideas, invent transformative experiences, and develop innovative solutions for global challenges. As one of North America’s premier centers for education in the arts, York University’s School of the Arts, Media, Performance and Design (AMPD) will unleash your creativity and prepare you to thrive in a world where the single most valuable asset is creativity. This is your opportunity to join Debra Brown (Cirque du Soleil choreographer), David Quilico (Vice-President of Sony/ATV Music Publishing Canada), Georgiana Uhlyarik (Associate Curator of Canadian Art, Art Gallery of Ontario), and Hael Kobayashi (Executive Director of Creative Intelligence, University of Technology, Sydney), as York AMPD graduates, uniquely defining what creativity means today and how it will be imagined tomorrow. Our School is committed to excellence, experimentation, and leadership. Learning by doing is the hallmark of our programs. We offer intensive professional training and in-depth academic studies in dance, design, digital media, film, music, theatre, and visual arts. Skaityti mažiau