Dvigubas verslo administravimo ir vadybos magistro laipsnis rinkodaros srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Už dvigubo laipsnio ADE ir rinkodaros tikslą, kurį siūlo UIC Barselona kartu su Londono Birkbecko universitetu, siekiama apmokyti specialistus su strategine rinkodaros vizija kaip verslo varomąja jėga.

Su penkerių metų trukmės tarptautine dvigubo laipsnio programa suteikiama išsami žinių apie organizacijas, verslo vadybą ir lyderystę funkcinėse srityse bei specializacija rinkodaros srityje.

Tai dvigubas laipsnis, kuris yra tarptautinis ir atvers duris į perspektyvią profesinę ateitį.

Programos privalumai

 1. Diferencijuotas mokymasis. Studijuodami dvigubą laipsnį, praplėsite savo žinias ir turimas galimybes darbo rinkoje.
 2. Rinkodaros profilis: rinkodaros žinios dar labiau vertinamos ir paklausa verslo sektoriuje.
 3. Akademinis prestižas: Londono Birkbecko universitetas yra Londono universiteto, pasauliniu mastu pripažintos akademinės institucijos, dalis.
 4. Įsidarbinimas įmonėje: Birkbecko užsiėmimai vyksta vakarais, o tai reiškia, kad jie suderinami su praktika ar tolesniu mokymu ir kultūrine veikla.
 5. Profesinis profilis: Jūs pridėsite savo mokymo programos skirtingą vertę ir pasieksite labai išsamų profilį, kuris suburs tarptautines žinias ir patirtį.
 6. Tarptautinis mobilumas: gyvensite Barselonoje ir Londone, dviejuose labai kosmopolituose ir gyvybinguose verslo miestuose.
 7. Visuotinis tinklų kūrimas: Jūs sužinosite studentus iš viso pasaulio ir sukursite tarptautinį kontaktų tinklą.

Pristatymas

UIC Barselona siūlo Jums galimybę studijuoti verslo administravimo ir vadybos bakalauro laipsnį (ADE) ir papildyti jį bakalauro laipsniais marketingo srityje Birkbecko universitete Londone, tarptautinėje institucijoje, kuri yra žinomo Universiteto Londonas.

Ši programa, pristatyta dviejuose didžiuosiuose Europos miestuose (Barselonoje ir Londone), suteiks jums tarptautinį profilį, kuris padės išsiskirti iš minios. Jūsų ADE studijos UIC Barselonoje bus papildytos rinkodaros medžiagomis, suteikiančiomis jums geriausias priemones ir gebėjimus susidurti su naujais profesiniais iššūkiais.

Ši tarptautinė dvigubo laipsnio programa trunka penkerius metus. Jūs studijuosite UIC Barselonoje trejus su puse metų. Tada dalyvausite antrojo ketvirtojo semestro metu Birkbecko universitete Londone, taip pat visą penktąjį metus Londone.

Londono Birkbecko universitetas yra Londono universiteto dalis. „Birkbeck“ skiriamieji bruožai apima profesionalų požiūrį į jų laipsnius ir klases, vykstančias vakare nuo 18 val. Iki 21 val., O tai leis studentams derinti studijas su praktinėmis darbo vietomis. Šis patrauklus studijų programų bruožas suteiks jums galimybę plėtoti karjerą britų sostinėje.

Mokymo planas

Verslo administravimo ir vadybos bakalauro laipsnis (ADE)

Pirmuosius trejus metus bus mokoma UIC Barselonoje ir pirmąjį ketvirtųjų metų pusmetį

Rinkodaros bakalauras

Antrąjį ketvirtojo metų pusmetį ir visą penktąjį metus bus mokoma Londono universitete Birkbeck, kur jūs lankysite šiuos dalykus:

 • Tvarumas ir suinteresuotųjų šalių rinkodara (4 metai)
 • Marketingo tyrimai (4 metai)
 • Pirkėjo elgesys (4 metai)
 • Projektas (5 metai)

Kai kurie iš šių rinkodaros rinkinių (5 metai):

 • Verslo verslui (B2B) rinkodara
 • Tarptautinis marketingas
 • Paslaugų rinkodara
 • Sporto rinkodara

Įėjimo egzaminai

Norėdami tęsti bakalauro laipsnį Birkbekke, Londono universitete, turėsite:

 • Akademiniai reikalavimai: Prieš pradėdami studijas Londone, išlaikyti visus ADK laipsnio dalykus UIC Barselonoje.
 • Reikalingas sertifikatas: IELTS 6.5 arba naujesnė

Dotacijos

Siekdami palengvinti prieigą prie mūsų fakulteto, mes taip pat turime stipendijų, įskaitant ir valstybės finansavimą - iš Švietimo ir kultūros ministerijos (MEC) arba Katalonijos universiteto ir mokslinių tyrimų stipendijų valdymo agentūrą (AGAUR), arba privatų finansavimą. , įskaitant finansavimą iš paties universiteto.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The Universitat Internacional de Catalunya (UIC Barcelona), offers you a highly personalized university education with a strong vocational element. Since 1997 we have been teaching people based on aca ... Skaityti daugiau

The Universitat Internacional de Catalunya (UIC Barcelona), offers you a highly personalized university education with a strong vocational element. Since 1997 we have been teaching people based on academic rigor, university life, and enriching life experiences. We have 15 degree programs and a wide range of Master’s and Postgraduate degrees as well as continuing education courses in the areas of knowledge you are interested in. Skaityti mažiau