Dvigubas studijų programa inžinerijos pramonės technologijas ir bakalauro verslo administravimo (GITI-ADE),

Bachelor109

Šis dvigubas laipsnis yra pirmasis etapas, kad pramonės inžinerijos ir BBA programa.

Bendras trukmė šioje programoje yra 6,5 ​​metų. Per programos studentai žinoma apjungti inžinerijos studijas su verslo administravimo. Tai reiškia, kad šiek tiek per didelio darbo krūvio visoje 6 metų Pramonės inžinerijos programą. Verslo administravimo studijas prasidės pirmaisiais laipsnį ir studentams, kurie domisi turi būti įtraukti į GITI-ADE kartu programą nuo pat pradžių.

Paskutinis terminas turėtų būti tik skirta magistro disertacijos ir stažuočių pabaigos.

Internacionalizacija

Studentai gali turėti galimybę dalyvauti studijų laikotarpius, kaip tarptautinių mainų studentų ketvirtaisiais metais bakalauro laipsnį, priklausomai nuo priimančiojo universiteto, ir / ar stažuočių galutinio termino programos metu.

Profilis

Tai rekomenduojama studentams, kurie baigė dabartinę antrinių ir iš anksto universitetinį išsilavinimą paruošimo kursai Mokslo ir technologijų srityje, atsižvelgus dalykus matematikos, fizikos, techninis brėžinys ir chemijos palengvinti perėjimą į bakalauro studijas. Be to, pirmenybė grupių aukštesniųjų mokymo programas, gauti leidimą šio bakalauro laipsnis yra Elektra ir Elektronika kartu su mechaninės gamybos

Pagrindinės asmeninių ir akademinių charakteristikos kandidatės profilyje yra:

  • Susidomėjimas mokslo ir technologinių žinių.
  • Flair apskaičiavimo ir loginiu mąstymu atsižvelgiant į problemas.
  • Lengva mokytis, gebėjimas dirbti ir organizacinę norą.
  • Gebėjimas analizuoti ir sintetinti informaciją.
  • Atsakomybė atliekant individualų darbą, taip pat gebėjimą dirbti komandoje.
  • Noras taikyti sąvokas ir žinias praktiniame darbe.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Užbaigimas dabartinę antrinio ir iš anksto universitetinį išsilavinimą rengimo kursą (arba lygiavertis) ir universiteto egzaminą, tiek praėjo reguliariajame nagrinėjimo laikotarpį gegužės / birželio.

Studentai iš užsienio švietimo sistemas:

Universitetas egzaminą užsieniečiams (PAU), išskyrus studentus, kurie mokėsi pagal švietimo sistemų ES šalyse ar šalių, kurios turi sutartis su Ispanijos šioje srityje ir kurie atitinka akademinius reikalavimus savo namuose švietimo sistemų priėmimo į universitetą. Daugiau informacijos apie priėmimo reikalavimus šio studentų grupei arba apie universiteto egzaminą organizavimo Užsieniečių (PAU), apsilankykite "UNED" svetainėje

Dotacijos ir finansinė pagalba

Universitetas, kaip Katalikų Bažnyčios institucija, skirta visiems visuomenės nariams, siūlo stipendijas ir finansinę paramą savo studentams asortimentą, padėti su studijų išlaidas ir užtikrinti lygias galimybes, pagrįstas individualių poreikių kiekvienam studentui.

Ši pagalba ateina tiesiai iš universiteto, nuo įnašų į Comillas-ICAI universiteto fondo, Bažnyčios Dotacijos fondo, nesavarankiškų pamatų kandidatų į kunigystę ir iš kitų organizacijų ir asmenų.

Universitetas siūlo savo finansinę paramą bakalauro studijų studentai, kurių ištekliai riboti, į dalinį mažinimą mokesčio už mokslą forma.

Studentai Universitete yra tinkamos nauda tokia pat kaip kitų Ispanijos universitetų studentams, susijusius su mokyklos draudimas, oficialių dotacijų ir kitų dotacijų.

Comillas siūlo bakalauro studijų programų studentams, prasidedantiems aukštesnio lygio išsilavinimą. Mes taip pat siūlome Magistrantas programas absolventų ir specialistų.

Karjera ir akademinės perspektyvos

Įvairių specialistų ir integracinio mokymo pramonės inžinieriai padarė juos labiausiai ieškoma po ir profesionaliai sėkmingų inžinierių Ispanijoje. Ši programa sujungia tradicinę mokymo pramonės inžinierių skersai ir nuolat vystosi mokymus vadovavimo vaidmenis tarptautiniuose kontekstuose. Ačiū visa tai, Inžinieriai iš Comillas ICAI karto rasti aukščiausios kokybės darbą. Mūsų inžinieriai dirbti pramonės įmonių ir kitų verslo sektorių, taip pat atsižvelgti į pagrindinių vaidmenų kai kurių iš pirmaujančių tarptautinių bendrovių sektoriuje.

Karjeros perspektyvas

ICAI Pramoniniai Inžinieriai yra profesionalai, kurie veda projektus nacionalinių ir tarptautinių pramonės sritis, atsižvelgiant į įpareigojimų ir tenkinančio lyderio pozicijas įgijo įgūdžių iš įvairių sričių mokslo technologijų ir sistemų integracija. Kai karjeros perspektyvas, yra:

  • Verslo vadyba: valdymas didelėms įmonėms, techninių tarnybų, ir tt
  • Projektai: Svetainės valdymas, pramoniniai projektai, konsultacijos, MTTP ir aš, ir tt
  • Kiti: rizikos analizė, energijos rinkos ir tt
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 24 daugiau kursų Universidad Pontificia Comillas »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
77 mėnesių
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date