Po trejų metų trukmės studijų DUFE studentai gali pasirinkti studijuoti Ulsterio universitete Jungtinėje Karalystėje vienerių metų studijoms. Jei mūsų studentai pereina visus kursus ir atitinka abiejų institucijų išsilavinimo reikalavimus, studentai gali gauti du bakalauro laipsnius iš DUFE ir Ulsterio universiteto ir įgyti studijų patirtį tiek Kinijoje, tiek Europoje.

Pagrindiniai fakto dalykai

  • Pradžios datos: 2019 m. Rugsėjis
  • Kurso trukmė: 4 metai (3 metai DUFE ir 1 metai Ulsterio universitete).
  • Amžiaus reikala vimas: 16 metų ir vyresni.

Akademinis atvykimo reikalavimas

Sėkmingai baigę vyresniojo aukštojo mokslo laipsnį su gerais laipsniais ir išsamiais nuorašais.

Anglų kalbos įvedimo reikalavimas

IELTS 5,5 (su ne mažiau kaip 5,0 visose pakopomis) arba lygiavertėmis.

Įstojimo egzaminą reikalauja Ulsterio universitetas, prieš pradėdamasis praėjusių metų studijoms Jungtinėje Karalystėje.

Mokestis už mokslą ir programas

35 000 RMB (apytiksliai 5400 USD) vieniems akademiniams metams DUFE;

13 450 svarų už vienerius studijas Ulsterio universitete.

Ulsterio universiteto pristatymas

Ulsterio universitetas

Ulsterio universitetas (UU) yra universitetas Šiaurės Airijoje, kuris datuojamas ankstyvuoju Viktorijos periodu. Universitete yra šeši fakultetai, kuriuose gyvena maždaug 26 000 studentų, iš kurių 2000 yra tarptautiniai iš daugiau nei 80 skirtingų šalių. 2014 m. "Research Excellence Framework" (REF) UU buvo priskiriamas prie penkių geriausių universitetų Jungtinėje Karalystėje už savo teisės mokslinius tyrimus, biomedicinos mokslus, slaugymą, meną ir dizainą. Universitetas taip pat turi stiprių ryšių su verslu ir pramone, o kursai yra sukurti, kad studentai galėtų susieti studijas su profesine veikla.


Ulsterio universiteto verslo mokykla

Ulsterio universiteto verslo mokykla (UUBS) jau daugiau nei keturiasdešimt metų yra pirmaujanti universiteto akredituota vadybos švietimo, mokymo ir plėtros programa, kurioje dirba daugiau kaip 5000 studentų ir 150 darbuotojų Šiaurės Airijoje. UUBS yra šeštoji pagal dydį verslo mokykla Jungtinėje Karalystėje ir per metus gauna apie 40 milijonų JAV dolerių GVA NI ekonomikai. Mes aktyviai bendradarbiaujame su organizacijomis per įvairias iniciatyvas, įskaitant studentų praktiką ir stažuotes, mokymą, svečių paskaitos, mokslinius tyrimus ir dalyvavimą žinių perdavimo partnerystėse (KTPs) ir "Fusion" projektus. Mūsų vizija UUBS bus pirmaujantis verslumo ugdymo centras JK ir Airijoje iki 2021 m. Mes siekiame būti verslumu per mūsų pateiktų programų turinį, internetinius ir neoficialius kanalus ir partnerius, kuriais mes naudojamės, kad palengvintume šį pristatymą. ir elgesį, kurį mes parodome vieni kitiems ir mūsų studentams.


Sužinokite daugiau apie Ulsterio universitetą adresu https://www.ulster.ac.uk/

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Dongbei University of Finance & Economics »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 13, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Price
35,000 CNY
35 000 RMB (apytikriai 5400 USD) per mokslo metus DUFE; 13 450 svarų už vienerius studijų metus Ulsterio universitete.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date