Programos apžvalga ir tikslai

Ši bakalauro studijų programa yra skirta rengti bendruosius specialistus, sprendžiančius aplinkosaugos problemas, tvarų gamtos valdymą ir gryną energiją. Universali programa integruoja esmines teorines žinias taikant laboratorinius ir eksperimentinius, inžinerinius bei techninius, metodinius ir technologinius įgūdžius. Programa skirta savotiškam tiek technologų, galinčių pritaikyti ekologines ir elektros technologijas bei įrangą, tiek ir inžinierių, kurie gali kurti naują produktą ir įgyvendinti jį versle, mokymą. Papildomi įgūdžiai gamtos valdymo ekonomikoje palengvins naujo produkto kūrimą, taip pat teisingą pateikimą ir rinkodarą.

Mes puoselėjame specialistus, turėjusius įgūdžių sisteminiu požiūriu mąstyti, suprasti ir išspręsti tiek pagrindines strategines užduotis, tiek jas pritaikyti; pagrindinės fizikos, matematikos, chemijos, biologijos ir kompiuterinio modeliavimo žinios; praktiniai technologinės veiklos įgūdžiai - metodai, tyrimai, apdorojimas, analizė; išsamūs inžinerijos įgūdžiai išradimo, projektavimo, prototipų kūrimo srityje; komercializacijos ir teisinės apsaugos įgūdžiai.

Programa siūlo mokytis fizinių metodų ir IT gryna energetikos ir aplinkosaugos tyrimų srityse; geografinės ir informacinės sistemos; geoekologinė stebėsena; socialinė ekologija, žmogaus ekologija; procesų kompiuterinis modeliavimas ir darbas su dideliais duomenimis; rizikos valdymas aplinkosaugos srityje; aplinkos sutrikdymo įvertinimas; aplinkosaugos auditas; gamtosaugos ekonomika.

Karjeros galimybės

Mūsų absolventai turi patirtį, reikalingą norint kurti ir įgyvendinti naujus metodologinius ir techninius sprendimus esamų ir galimų aplinkosaugos problemų, taip pat įgyvendinti energiją taupančias technologijas. Jie galės pradėti savo inovacijų kūrimą ir įgyvendinti idėjas bei technologijas realiuoju sektoriumi, taip pat dirbti didelėse korporacijose, analizuoti, atrinkti ir taikyti technologijas ir įrenginius grynos energijos, atliekų perdirbimo, vandens valymo ir oro valymas, klimato stebėjimas ir kt.

Studijuoti užsienyje

Visi mūsų studentai, atsižvelgdami į norą, turės galimybę studijuoti Kinijos ar Indijos universitetuose per vieną semestrą ar vienerius akademinius metus. Papildomas mokestis už mokymą užsienyje netaikomas. Studentai padengia visas kelionės, apgyvendinimo, maitinimo, taip pat studentų vizos išlaidas.

Be to, programa suteikia galimybę mokytis kitos užsienio kalbos.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Irkutsk National Research Technical University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
150,000 RUB
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date