Apžvalga

Ekologijos ir aplinkos laipsnis suteikia tvirtą, mokslu pagrįstą mokymą, skirtą suprasti ekosistemų veikimą, siekiant pagerinti jų vientisumą ir aplinkos kokybę. Ji suteikia tarpdisciplininį mokymą, kuris apima: aplinkos chemiją; Ekologinis modeliavimas; Ekosistemų struktūra ir veikimas; Fauna ir flora; Erdvinė analizė; Ekologinių sistemų valdymas, išsaugojimas ir atkūrimas; Ekologinės kokybės apibūdinimas, vertinimas, stebėjimas ir gerinimas; Be kita ko, klimato kaita ir socialiniai aplinkosaugos aspektai.

Évoros universitetas turi tvirtą įvairių ekologijos, aplinkos mokslų, žemėtvarkos, aplinkosaugos ir atkūrimo sričių dėstytoją, turinčią ilgametę patirtį ir ilgą tradicijos mokymo ir mokslinių tyrimų srityje ekologijos ir aplinkos srityse. Évoros universitetas yra ypač gerai įvertintas pagal tarptautinius reitingus.

Šis kursas apima skirtingo išsilavinimo mokytojus, taip užtikrinant visapusišką požiūrį į aplinką nuo gamtos mokslų iki humanitarinių ir socialinių mokslų. Ekosistemų, turinčių skirtingus antropogeninių trikdžių lygius, artumas suteikia puikias sąlygas praktiniams užsiėmimams ir lauko darbams.

Ekologijos ir aplinkos mokslų laipsnis leidžia susipažinti su daugybe antrosios pakopos studijų (antrasis ir trečiasis ciklai) ekologijos ir aplinkos srityse tiems, kurie nori tęsti mokymą.

Programa mokoma:
Portuguese (Portugal)

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Universidade de Évora »

Paskutinį kartą atnaujinta June 6, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Spal. 2019
Duration
6 semestrus
Dieninės
Price
2,500 EUR
Studentai iš ES šalių: 871,52 € | Tarptautiniai studentai: 2500 €
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date