Ekologijos ir aplinkos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Ekologijos ir aplinkos laipsnis suteikia tvirtą, mokslu pagrįstą mokymą, skirtą suprasti ekosistemų veikimą, siekiant pagerinti jų vientisumą ir aplinkos kokybę. Ji suteikia tarpdisciplininį mokymą, kuris apima: aplinkos chemiją; Ekologinis modeliavimas; Ekosistemų struktūra ir veikimas; Fauna ir flora; Erdvinė analizė; Ekologinių sistemų valdymas, išsaugojimas ir atkūrimas; Ekologinės kokybės apibūdinimas, vertinimas, stebėjimas ir gerinimas; Be kita ko, klimato kaita ir socialiniai aplinkosaugos aspektai.

Évoros universitetas turi tvirtą įvairių ekologijos, aplinkos mokslų, žemėtvarkos, aplinkosaugos ir atkūrimo sričių dėstytoją, turinčią ilgametę patirtį ir ilgą tradicijos mokymo ir mokslinių tyrimų srityje ekologijos ir aplinkos srityse. Évoros universitetas yra ypač gerai įvertintas pagal tarptautinius reitingus.

Šis kursas apima skirtingo išsilavinimo mokytojus, taip užtikrinant visapusišką požiūrį į aplinką nuo gamtos mokslų iki humanitarinių ir socialinių mokslų. Ekosistemų, turinčių skirtingus antropogeninių trikdžių lygius, artumas suteikia puikias sąlygas praktiniams užsiėmimams ir lauko darbams.

Ekologijos ir aplinkos mokslų laipsnis leidžia susipažinti su daugybe antrosios pakopos studijų (antrasis ir trečiasis ciklai) ekologijos ir aplinkos srityse tiems, kurie nori tęsti mokymą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

A Universidade de Évora é uma das universidades do sistema de ensino superior público português e, por conseguinte, tem por missão.

A Universidade de Évora é uma das universidades do sistema de ensino superior público português e, por conseguinte, tem por missão. Skaityti mažiau