Ekonomika - tai problemų sprendimas ir žmonių gyvenimo gerinimas, bandymas suprasti, kaip žmonės elgiasi, o UFM ekonomikos mokslų fakultete karjera buvo sukurta norint suprasti sudėtingus reiškinius, pradedant etiniais, teisiniais principais. ir ekonominiai, palaikantys laisvų ir atsakingų žmonių visuomenę.

Neseniai Fransisko Marroquín universitetas buvo išrinktas kaip geriausia vieta laisvosios rinkos ekonomikai studijuoti, užimdamas pirmąją vietą TOP PENKTYJE VIETOS TURINTI KLASIKINĖS EKONOMIKOS TYRIMUS sąraše.

„Nė viena mokykla nesužavėjo klasikinės ekonomikos studijų su entuziazmu daugiau nei Fransisko Marroquino universitetas Gvatemalos mieste“.

(autorius thebestschools.org)

Vienas iš pagrindinių privalumų studijuojant ekonomiką Francisco Marroquín universitete yra tas, kad jo taikymo sritis yra labai plati. Mūsų studentų žodžiais tariant, „jei suprantame, kaip mes bendraujame ir priimame sprendimus, galime gauti atsakymus į beveik kiekvieną klausimą, kurį sau užduodame kiekvieną dieną“.

UFM Ekonomikos mokslų fakulteto mokymosi patirtis pasižymi akademiniu griežtumu ir aistra, kurią turime išmokti visi. Mes nuolat tiriame geriausią turinį ir novatoriškiausius metodus, siekdami kelti studentų mokymosi kokybę tokioje aplinkoje, kuri skatina klausti, diegti naujoves ir verslumą.

Tarptautiniais profesoriais, kurie yra ekonomikos ekspertai, galėsite išsamiai susipažinti su institucinės, Austrijos, eksperimentinės, monetaristinės ir neoklasikinės ekonomikos tradicijomis.

Be to, studentai rengiasi globalios perspektyvos aplinkoje, kur turės galimybę organizuoti užsiėmimus ir seminarus su profesoriais, kurie yra klasikinės liberaliosios ekonomikos ekspertai iš viso pasaulio. Tai papildyta akademinių kelionių patirtimi ir dalyvavimu seminaruose, kurie leis gilintis į labiausiai dominančias temas.

Pagal ekonomikos studijų programą studentai turės galimybę pasirinkti finansų specializaciją, išmokti priimti finansavimo ir investavimo sprendimus bei vadovauti komandoms verslo aplinkoje. Pagal šią specializaciją galite išmokti rizikuoti, apskaičiuoti grąžą ir netgi apsilankyti Niujorko vertybinių popierių biržoje, kad iš pradžių išmoktumėte šių aukšto lygio vykdomųjų sprendimų.

Kitos specializacijos ir nepilnamečių galimybės apima verslumą, politiką ir filosofiją, rinkodarą, duomenų mokslą ir operacijų valdymą.

„Francisco Marroquin universitetas yra puiki vieta studentams atvykti studijuoti ekonomikos, nes čia esantis fakultetas iš tikrųjų supranta rinkos veikimą ir moko laisvės ir ekonominės laisvės vertę geriau nei kas nors kitas Lotynų Amerikoje“.

(Benas Powelis, Teksaso technikos universiteto ir laisvosios rinkos instituto direktorius)

Yra keletas vietų visame pasaulyje, kur žmogus gali ateiti ir įgyti neįtikėtinai aukštos kokybės išsilavinimą įvairiose disciplinose ir srityse. Tai darote aplinkoje, kurioje vertinami laisvos visuomenės principai, idealai ir etika.

(Richardas Ebelingas)

Programa mokoma:
  • Ispanų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Universidad Francisco Marroquin »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 9, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 6, 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Price
9,700 USD
metinė kaina
Deadline
Lapk. 1, 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 6, 2020
End Date
Lapk. 2024
Galutinis paraiškų davimo terminas
Lapk. 1, 2019

Sau. 6, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Lapk. 1, 2019
End Date
Lapk. 2024

María Pía Paganelli visita la UFM