Ekonomikos bakalauro laipsnis

TED University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Ekonomikos bakalauro laipsnis

TED University

Mūsų programos tikslas yra sukurti aukšto lygio tyrimų ir švietimo centrą, vadovaujantis pažangiausia ekonomine teorija ir teikiant studentų literatūros naujoves. Ekonomikos katedra vertina tarptautinį bendravimą su pirmaujančiais pasaulio universitetais. Mūsų tikslas yra suteikti mūsų absolventams galimybę suprasti ir analizuoti šiuolaikinius turkų ir pasaulio ekonomikos dalykus bei problemas taikant tinkamus metodus.

TED University Ekonomikos katedros misija yra suteikti studentams pažangiausią ekonomikos teoriją, taip pat šiuolaikinius analitinius ir kiekybinius ekonomikos metodus, kurie padėtų jiems suprasti šiuolaikines ekonomines problemas dėl priežasčių ir padarinių.

TED University siūlo bendrą pagrindinį turinį vienerių metų FEAS studentams ir leidžia savo studentams padaryti savo pasirinkimą pagrindinių. Tokiu būdu mūsų studentai turi išsilavinusį sprendimą prisiimti atsakomybę už ekonomikos magistro laipsnį. Mūsų mokymo programoje siūloma daug pasirinktinių kursų ir nepilnamečių.

TEDU švietimo filosofija, apimanti daugybę pasirenkamųjų kursų, novatoriškos pedagogikos, studentų orientuoto požiūrio ir subalansuoto dėmesio žinių TEDU ir ekstensyvumui, leis mūsų studentams įgyti unikalų išsilavinimą, kuris juos parengs jų pagrindiniai vaidmenys jų profesiniame gyvenime.

 • Suprasti ekonomines sąvokas ir principus
 • Suprasti ekonomikos teoriją ir modeliavimo metodus
 • Organizuoti, sugerti, kurti, analizuoti ir vertinti kokybinius ir kiekybinius duomenis
 • Suprasti šiuolaikines ekonomines problemas dėl priežasčių ir padarinių santykių
 • Rasite problemą, ją supaprastinkite, neprarasdami jo aktualumo, ir atskleiskite pagrindines idėjas, naudodami logiškas išvadas
 • Siūlome sprendimus ir politiką realioms problemoms spręsti.
 • Taikykite kiekybinius metodus ir skaičiavimo metodus įvairioms problemoms
 • Gebėti kritiškai taikyti ekonominius argumentus politikos klausimams
 • Būkite žinių daugelyje specializuotų ekonomikos sričių
 • Analitinis ir nepriklausomas mąstymas

Mokymas ir mokymasis

Ekonomikos katedros švietimo filosofija yra orientuota į studentus. TED University Ekonomikos katedros pagrindinis privalumas yra interaktyvių mokymosi metodų įtraukimas į jo ugdymo strategiją, akcentuojant studentų dalyvavimą. TED University Ekonomikos katedros pagrindiniai ramsčiai yra taikymas pagrįstas išsilavinimas, kurį remia pažangios kompiuterių technologijos, nuolatinis vertinimas, projektai, grupės darbai ir pristatymai.

Ekonomikos sąveika su kitais socialiniais mokslais, tokiais kaip politologija, sociologija ir verslo administravimas, yra labai didelė. Pirmojo kurso kursai yra dažni Ekonomikos ir administracinių mokslų fakultete, kurie leidžia studentams turėti stiprią gamtos ir socialinių mokslų patirtį ir pasirenka tęsti studijas vienoje iš trijų fakulteto programų. Nuo antraisiais metais, be pagrindinių kursų, daugybę pasirenkamųjų kursų ir koncentracijos sričių siūlo Ekonomikos katedra ir kitos TED University programos. Koncentracijos sritys būtų tokios kaip aplinkosaugos ekonomika ir politika, Europos Sąjunga, globalizacija, sveikatos ekonomika ir politika bei finansai, be pagrindinių ekonomikos sričių, pavyzdžiui, makroekonomika, mikroekonomika, tarptautinė ekonomika, ekonometrija. Yra daugybė universitetinių pasirenkamųjų kursų, kurie dar labiau prisideda prie studentų žinių kaupimo ir intelekto.

Karjeros galimybės

TED University absolventai turės įvairias karjeros galimybes įvairiuose sektoriuose ir darbo srityse. Mūsų akademinės programos struktūros dėka mūsų mokiniai gali dalyvauti įvairiose tarpdalykinėse koncentracijose, todėl jie siektų savo karjeros planų. Tokiu būdu jie turės daugiau pranašumų, palyginti su kitais ekonomikos absolventais. Analizės mąstymo gebėjimai ir tarpdalykinės švietimo galimybės, kurias įgys TED University Ekonomikos katedros studentai, yra veiksniai, kurie paskatins mūsų absolventų sėkmę verslo gyvenime.

Šiandien ekonomikos absolventams yra pageidaujama įvairių verslo sričių. Viešoji organizacija ir institucijos, tokios kaip Turkijos Respublikos centrinis bankas, Ūkio ministerija, Iždo sekretoriatas, Vystymosi ministerija, Konkurencijos tarnyba, Kapitalų rinkų valdyba ir Bankų priežiūros ir reguliavimo tarnyba; bankų sektorius; Korporacijos, susijusios su užsienio prekybos ir konsultacinėmis kompanijomis, be tarptautinių institucijų ir organizacijų, tokių kaip Pasaulio bankas, Jungtinių Tautų Organizacija, Tarptautinis valiutos fondas, yra tos vietos, kuriose dažniausiai samdomi ekonominiai absolventai.

Aukštos kokybės švietimo, įvairių pasirenkamų kursų alternatyvų ir mokslinių tyrimų galimybių dėka TED University ekonomikos absolventai gaus akademinę kompetenciją ir bus sveikintina antrosios pakopos ir doktorantūros studijoms tiek Turkijoje, tiek užsienyje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta May 13, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Turkija - Ankara, Ankara
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Turkija - Ankara, Ankara
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla