Ekonomikos ir finansų bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kursas

Lincoln ekonomikos ir finansų bakalauras (Hons) siūlo pagrindines ekonomikos ir finansavimo temas, leidžiančias studentams išsivystyti į specialistus turinčius ekonomistus. Programos tikslas - suteikti studentams įgūdžių analizuoti finansinius ir ekonominius įvykius ir jų poveikį rinkoms.

Ekonomikos ir finansų programos metu studentai turi galimybę įgyti teorinį ir praktinį supratimą apie ekonomiką ir svarbų finansų sektoriaus vaidmenį pasaulyje. Mokymas įveda pažangias finansines priemones, įskaitant kainų nustatymą ir portfelio valdymą.

Studentai remia aukšto lygio pažangių analitinių įgūdžių ugdymą, vertinamą verslo ir finansų sektoriuose sprendimų priėmimui, portfelio planavimui, rizikos valdymui ir darbui finansų rinkose.

Programa teikiama kaip trejų metų bakalauro laipsnis arba ketverių metų MEcon. Ketvirtus „MEcon“ metus sudaro galimybė atlikti esminį mokslinių tyrimų projektą ypač dominančioje srityje. Tęsimas į „MEcon“ priklauso nuo mokinių, atitinkančių progresavimo reikalavimus.

Kaip tu studijuojate

Šis kursas apima tokias temas kaip makroekonomika, finansų valdymas ir ekonometrija. Mokymas nagrinėja, kaip finansų valdymo sprendimai gali pagerinti organizacijų veiklą ir efektyvumą, ir kaip kapitalo rinkos veikia teoriškai ir elgsenai.

Studentai gali išmokti interpretuoti finansinę informaciją, manipuliuoti duomenimis naudojant statistinius programinės įrangos paketus ir analizuoti šiuolaikinius ekonominius klausimus.

Studentai turi galimybę įsidarbinti po metų ilgą darbo dieną. Įdarbinimas gali padėti studentams įgyti vertingos patirties ir pritaikyti mokymąsi praktikoje. Atkreipkite dėmesį, kad studentai, kurie pasirenka įsidarbinti, nemoka studijų mokesčio už tuos metus, tačiau jie turi padengti kelionės, apgyvendinimo ir bendras gyvenimo išlaidas.

Susisiekimo valandos ir skaitymas laipsniui

Šios programos studentai mokosi iš akademinio personalo, kuris dažnai užsiima pasauline ar tarptautiniu mastu puikiu tyrimu ar profesine praktika. Kontaktinis laikas gali būti seminarų, praktinių užsiėmimų, seminarų ar paskaitų metu ir gali skirtis nuo modulio iki modulio ir nuo mokslo metų iki metų. Pamokų sesijos ir projektų priežiūra gali būti viena su vienu dalyvavimu ar mažų grupių sesijomis. Kai kurie kursai suteikia galimybę dalyvauti išoriniuose vizituose ir lauko darbuose.

Vis dėlto studentai skaito laipsnį, o tai reiškia, kad, be numatytų kontaktinių valandų, studentai privalo dalyvauti savarankiškame tyrime. Tai leidžia jums skaityti aplink temą ir pasirengti paskaitoms ir seminarams per platesnį skaitymą arba užbaigti tolesnes užduotis, pvz., Užduotis ar peržiūrą. Kaip bendras vadovas, University of Lincoln studentų reikalaujamų savarankiškų studijų suma yra ta, kad kiekvienos klasės valandą tikimasi išleisti bent dvi ar tris valandas savarankiškame tyrime.

Kaip vertinate

Atsiliepimas į vertinimą

Linkolnio University of Lincoln vertinimo grįžtamosios informacijos politika siekiama užtikrinti, kad akademikai grįžtamai mokysis kursus studentams - paprastai per 15 darbo dienų nuo pateikimo datos.

Vertinimo metodai

Studentų vertinimas pagal šį kursą gali skirtis kiekvienam moduliui. Naudojamų vertinimo metodų pavyzdžiai yra kursiniai darbai, tokie kaip rašytiniai užsiėmimai, ataskaitos ar disertacijos; praktiniai egzaminai, tokie kaip pristatymai, pasirodymai ar pastabos; ir egzaminus raštu, pvz., oficialius egzaminus ar klasės testus. Kiekvienam vertinimo metodui suteikiamas svoris gali skirtis kiekvienais mokslo metais. University of Lincoln siekia užtikrinti, kad darbuotojai greitai grįžtų į kursus studentams.

funkcijos

Šis kursas dėstomas David Chiddick pastate, kuris yra įsikūręs miesto centro miestelyje. Ji suteikia studentams specialią mokymo ir mokymosi erdvę, ją sudaro paskaitų teatrai, dirbtuvės, IT laboratorijos ir kavinė. Programinė įranga, įskaitant „Stata“, „EViews“ ir „SPSS“, yra prieinama studentams, taip pat „Datastream“, finansinių ir ekonominių duomenų šaltinis, ir „FT.com“.

Patekimo reikalavimai

  • GCE Išplėstiniai lygiai: BCC
  • Tarptautinis bakalauro laipsnis: 28 taškai
  • BTEC Extended Diploma: Distinction, Merit, Merit
  • Galimybė įgyti aukštąjį mokslą Diplomas: 45 lygio 3 kreditai, kurių bent 104 UCAS tarifo taškai

Pareiškėjams taip pat reikės bent trijų GCSE, kad būtų įtrauktas 5 (B) laipsnis matematikoje, 4 (C) anglų kalba ir dar vienas GCSE, suskirstytas į 4 (C) arba aukštesnę. Gali būti svarstomos lygiavertės 2 lygio kvalifikacijos.

ES ir tarptautiniai studentai, kurių pirmoji kalba nėra anglų, reikės anglų kalbos IELTS 6.0, ne mažiau kaip 5,5 kiekviename elemente arba lygiaverčiame http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

Universitetas priima įvairias kvalifikacijas kaip pagrindą įvažiuoti ir apsvarstys kandidatus, kurie turi įvairių kvalifikacijų.

Mes taip pat laikomės pareiškėjų, turinčių plačią ir atitinkamą darbo patirtį, ir suteiksime ypatingą individualų dėmesį tiems, kurie neatitinka standarto įstojimo kvalifikacijos.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2019

Apie mokyklą

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Skaityti mažiau