Ekonomikos ir verslo administravimo bakalauras, turintis fondo diplomą

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ekonomikos ir verslo administravimo bakalauras, turintis fondo diplomą

Galvojate studijuoti su verslu susijusį laipsnį užsienyje? Berlyno verslo ir inovacijų mokykla siūlo ekonomikos ir verslo administravimo bakalaurą su fondo diplomu centrinėje Berlyno vietoje. Šia jaudinančia programa siekiama ugdyti mūsų studentų talentus, paverčiant juos žinančiais ir gebančiais asmenimis, žinančiais, kaip vadovauti sparčiai besivystančiam verslo pasauliui. Ši įdomi bakalauro programa supažindins jus su įvairiomis verslo sritimis, įskaitant: ekonomiką, verslo teisę, finansus, rinkodarą, žmogiškuosius išteklius ir daugelį kitų. Paskaitų, seminarų, egzaminų, atvejų analizės, praktinio darbo ir svečių paskaitų asortimente sužinosite, kaip sėkmingai išspręsti problemas ir išnaudoti naujas galimybes. Siekdama užtikrinti, kad visi mūsų studentai būtų pasirengę priimti verslo pasaulio iššūkius, BSBI siūlo vienerių metų įkūrimo metus, kurie skatina bet kokio išsilavinimo studentus plėtoti praktinius įgūdžius ir novatoriškus mąstymo būdus. Moduliai apima: Finansinės apskaitos tvarkymą, Marketingo įvadą ir Verslo aplinkos įvadą. Nesvarbu, ar norite būti pirmaujanti organizacijos figūra, ar pradėti savo verslą, bakalauras suteiks jums tam reikalingų įgūdžių. Suprasite organizacijos painiavą ir išmoksite pasidalyti savo siekiu, užmojais ir vizija, kad padėtumėte pasiekti strateginius tikslus. BA taip pat yra puikus atspirties taškas tiems, kurie galvoja apie tolesnį mokymąsi, įskaitant magistro ar mokslo laipsnį. BSBI vis dar skatina būsimus studentus kreiptis į mūsų programas; vietų skaičius būsimiems įsisavinimams yra ribotas. Turime keletą priemonių, įskaitant įsisavinimo atidėjimą ir galimybę pradėti įsisavinimą internetu naudojant tiesioginius internetinius seminarus ir akademinį turinį. Kai sienos vėl bus atidarytos, mes vesime kursus akis į akį, kaip įprasta.

Reikalavimai kursui

 • Minimalus amžius: 17 (pavadinimai suteikiami baigus ne mažiau kaip 11 metų)
 • Anglų kalbos reikalavimai:
  • IELTS - minimalus balas 5,0 (mažiausiai 4,5 kiekviename komponente), arba;
  • PTE - minimalus balas 42 arba lygiavertis.
 • Anglų kalbos mokėjimo reikalavimus galima atsisakyti:
 • Gimtoji anglų kalba;
 • Pareiškėjai, baigę išsilavinimą anglų kalba (pvz., Vidurinės mokyklos diplomas arba IB).
 • Kvalifikacijos: NARIC atitinka GCSE

Mokesčiai

 • 6500 EUR fondo diplomui ir 9500 EUR per metus bakalaurams (tarptautiniams studentams)
 • 6 000 EUR fondo diplomui ir 6500 EUR per metus bakalaurams (ES studentams)

Paskelbus pranešimus apie kelionių draudimus, komendanto valandas ir visuomenės judėjimo apribojimus, BSBI greitai reagavo ir pradėjo diegti priemones, užtikrinančias studentų tęstinį mokymąsi, nepaisant to, kad negalėjo patekti į Berlyno miestelį. Nuo kovo 12 d. Dėstytojai skaito paskaitas internete.

BSBI pripažįsta, kad daugelis šalių dabar užsiblokuoja užkirsti kelią viruso plitimui. Tai gali reikšti, kad negalėsite gauti savo vizos ar skristi į Vokietiją. Mes sukūrėme vėlyvą atvykimo datą (liepos 3 d.), Kad galėtume suvartoti 2020 m. Gegužę. Arba, jei dėl krizės negalėsite gauti vizos, galėsite atidėti vėlesnėms įmokoms: 2020 m. Spalio mėn. Arba 2021 m. Vasario mėn.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

The Berlin School of Business and Innovation (BSBI) is located in the heart of Berlin. We focus on helping graduates to become exceptional leaders in their chosen field.

The Berlin School of Business and Innovation (BSBI) is located in the heart of Berlin. We focus on helping graduates to become exceptional leaders in their chosen field. Skaityti mažiau