Ekonomikos ir verslo bakalauro laipsnis - mokymo turinys ekonomikos ir vadybos

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

TAIKYTI DABAR!

Ekonomika ir vadyba (E&M) yra trejų metų studijų programa, orientuota į ekonomikos, vadybos, apskaitos ir statistikos daugiadalykinių žinių įgijimą. Jos tikslas - paruošti studentus suprasti, kaip įmonės dirba ir veikia vis sudėtingesnėje socialinėje ir ekonominėje aplinkoje, su kuria susiduria.

Ekonomikos ir vadybos absolventai gebės suprasti ekonominius ir finansinius reiškinius bei jų poveikį rinkoms ir įmonėms; jie įgis visus pagrindinius įgūdžius, reikalingus įmonės elgsenai analizuoti ir optimaliai firmos strategijai kurti. Ekonomikos ir vadybos absolventai taip pat įgis reikiamų žinių ir įgūdžių sėkmingai pereiti į antrosios pakopos studijų kursus Italijoje ir kitur. University of Siena jie turės galimybę pretenduoti į apskaitos ir vadybos magistrantūros (AMa), ekonomikos ir finansų magistrantūros bei ekonomikos magistrantūros studijas; visos jos dėstomos anglų kalba.

Formatiniai įgūdžiai

Programa suteiks studentams:

 • Valdymo ir apskaitos įgūdžiai, kurie leis spręsti ir spręsti verslo problemas bei rengti ir analizuoti apskaitos ataskaitas;
 • Gebėjimas naudoti kiekybines ir statistines priemones, siekiant analizuoti tvirtą elgesį, rinkos aplinkas ir vartotojų paklausą;
 • Gebėjimas naudoti teorines ir kiekybines priemones, norint suprasti pagrindinių ekonominių ir finansinių kintamųjų tendencijas ir įvardyti tvirtą elgesį nacionaliniame ir tarptautiniame makroekonominiame kontekste;
 • Gebėjimas spręsti rinkos ekonomiką ir susijusius reiškinius tiek griežtai ekonominiu, tiek socialiniu aspektu;
 • Gebėjimas padėti mažoms ir vidutinėms įmonėms patekti į tarptautines rinkas ir tinkamai susidoroti su globalizacijos iššūkiais.
Università di Siena foto archyvas

Patekimo reikalavimai

Tarptautiniai studentai gali kreiptis į Italijos universitetus tik tuo atveju, jei jie turi išsilavinimo kvalifikaciją, leidžiančią įstoti. Ši vidurinio išsilavinimo kvalifikacija turi būti suteikta po ne trumpesnio kaip 12 metų studijų laikotarpio. Jei išsilavinimo kvalifikacija buvo suteikta mažiau nei per 12 metų, ji turi būti lydima laikant laikomų egzaminų akademinį pažymėjimą arba suteikiant antrosios pakopos vardą, kad kompensuotų praleistus vidurinio mokslo metus.

Tuo tikslu University of Siena , bendradarbiaudamas su Sienų užsieniečių universitetu, sukūrė Fondo metus, kad užpildytų galimą atotrūkį tarp skirtingų mokyklų sistemų.

Jei norite kreiptis į „Laurea“ (lygiavertę bakalauro laipsniui) programą, turite turėti vidurinės mokyklos kvalifikaciją, išleistą po mažiausiai 12 metų (iš viso) mokymosi.

Jis patikrina jo pagrįstumą ir gali leisti patekti į pirmosios pakopos programas, jei:

 • Tai yra oficialus baigiamosios vidurinės mokyklos atestatas / pirmosios ir antrosios pakopos universitetinės kvalifikacijos iš atitinkamos užsienio sistemos;
 • Kvalifikacija, leidžianti įstoti į palyginamą pirmosios pakopos programą (pvz., Akademinę) atitinkamoje užsienio sistemoje; kvalifikacija, leidžianti įstoti į palyginamą antrosios ar trečiosios pakopos programą atitinkamoje užsienio aukštojo mokslo sistemoje;
 • Kvalifikacija, įgyta po mažiausiai 12 metų mokymosi programos.

Universitetas Siena foto archyvas / "Shutterstock"

Akademinis kalendorius

University of Siena katedros priėmė semestro sistemą.

Akademiniai metai suskirstyti į dvi dalis: nuo spalio iki sausio, nuo kovo iki gegužės. Kiekvienos kadencijos pabaigoje numatytas egzaminas.

Tačiau kiekvienas departamentas turi savo akademinį kalendorių, kurį galima rasti departamentų tinklalapyje (skyriuje "Didattica"): http://www.unisi.it/strutture/dipartimenti

2020-2021 metų orientacinis akademinis kalendorius

Rudens semestras (1 semestras)

 • Paskaitos laikotarpis: 2020 m. Spalio 1 d. - 2021 m. Sausio 18 d
 • Egzamino laikotarpis: 2021 m. Sausio 21 d. – kovo 1 d

Pavasario semestras (2 semestras)

 • Paskaitos laikotarpis: 2021 m. Kovo 4 d. – birželio 14 d
 • Egzamino laikotarpis: 2021 m. Birželio 17 d. – liepos 31 d

TAIKYTI DABAR!

Mokestis už mokslą

Įnašų sumų nustatymas

Įmokos suma, mokama iš kiekvieno studento, įstojusio į University of Siena siūlomus laipsnio kursus, magistro laipsnio kursus ar vieno ciklo magistro laipsnio kursus, nustatoma remiantis šiais elementais:

 • Kategorija, kuriai priklauso mokslo laipsnis;
 • Artimiausio studento šeimos ekonominė padėtis, kuri išreiškiama ekvivalentiškos ekonominės situacijos rodikliu (ISEE) metams priešais priėmimo metus;
 • Priėmimo metai;
 • Universiteto kreditai (ECTS kreditai), gauti per dvylika mėnesių iki rugpjūčio 10 d.

Studijų kursas priklauso vienai iš trijų toliau nurodytų kategorijų:

 • Humanitariniai ir socialiniai tyrimai (JAV)
 • Techninis-mokslinis (TS)
 • ES reglamentuojama sveikatos priežiūra (ES)

Pastaba: studentams, kurie yra ne ES valstybių piliečiai ir kurie nėra Italijos gyventojai, ir studentams, kuriems ISEE apskaičiavimas netaikomas jų artimiesiems giminaičiams, gali būti taikomas koregavimo koeficientas, priklausantis nuo kilmės šalies.

University of Siena pateikia mokesčio už mokslą apskaičiavimo puslapį: https://www.maprin.unisi.it/tasse19_20/index_eng.php

Universitetas Siena foto archyvas / "Shutterstock"

Tvirta tarptautinė misija

Per savo aštuonių šimtmečių istoriją University of Siena daugybę įvairių sričių studijų.

Bėgant metams University of Siena patobulino savo internacionalizacijos strategiją, siekdamas sustiprinti savo tarptautinius akademinius ryšius ir pritraukti studentus bei tyrėjus iš įvairių pasaulio šalių.

XXI amžiaus pradžioje ši istorinė įstaiga sugebėjo susidurti su iššūkiais, susijusiais su mokymosi, žinių ir tyrimų globalizacija, vykdydama daugybę tarptautinių bendradarbiavimų.

Kiekvienais metais sudaromos naujos tarptautinio bendradarbiavimo sutartys ir projektai, didėjantis laipsnių ir kursų, teikiamų anglų kalba, skaičius, užtikrinant gerą vietą nacionaliniuose ir tarptautiniuose reitinguose; tai yra keletas stiprių University of Siena .

Sveiki Siena

University of Siena yra vienas seniausių universitetų Europoje, įkurtas 1240 m.

Jos istorija vystėsi kartu su Toskanos kultūrinėmis tradicijomis nuo viduramžių iki šių dienų.

Siena yra Toskanos širdyje, švelniai kalvotų kraštovaizdžių aplinkoje. Pastatytas ant trijų stačių kalvų ir aptvertas senovinėmis sienomis, tai yra unikalus miestas, kuriame studentai gali praleisti pelningą studijų laikotarpį, kupiną galimybių asmeniškai praturtėti.

TAIKYTI DABAR!

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times.

The University of Siena is one of the oldest universities in Europe, having been founded in 1240. Its history has evolved alongside Tuscany’s cultural tradition from the Middle Ages to modern times. Skaityti mažiau