Ekonomikos mokslų bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Padėkite savo analitinius įgūdžius darbui verslo pasaulyje.

Esate sumanus, susikaupęs ir domitės sudėtingais įmonės darbais. Iššūkis sau su ekonomikos bakalauro laipsniu.

Išmoksite rinkti, tvarkyti ir kritiškai analizuoti duomenis naudodami matematines formules ir statistiką. Sukursite modelius, skirtus numatyti investicijų poveikį, politinius sprendimus, pramonės tendencijas, demografinius rodiklius ir kitus kintamuosius. Galų gale jūs nustatysite, kaip visuomenės, vyriausybės, verslas, namų ūkiai ir asmenys paskirsto savo išteklius konkuruojančioms interesams.

Ekonomikos laipsnis apdovanos jus įdomia karjera ir dideliu uždarbio potencialu.

Jus domina dviguba ekonomikos ir verslo administravimo kryptis? Galite tai padaryti per ketverius metus.

Ekspertų fakultetas

Įgiję fakulteto vadovai nurodo, vadovauja ir įkvepia Edinboro studentus siekti ir vadovauti. ES fakultetai yra pripažinti už jų įsipareigojimą siekti studentų sėkmės ir kurti asmenišką bei patrauklią akademinę aplinką.

Patirtinis mokymasis

„Edinboro“ patirtis apima ne tik klasę. ES studentai ruošiasi karjerai ir gyvenimui naudodamiesi praktinio mokymosi galimybėmis, bendradarbiaudami su fakultetu, vykdydami pasaulines keliones ir stažuodamiesi.

Modernūs patogumai

Kovojantys škotai gyvena, dirba ir žaidžia moderniausiose vietose vaizdingame 585 ha ES miestelyje. Įsikūręs tik 20 mylių į pietus nuo Erio, penktojo pagal dydį Pensilvanijos miesto, Edinboro šurmuliuoja įdomiomis pramogomis.

Pasinaudokite realiojo pasaulio patirtimi.

JAV darbo statistikos biuro duomenimis, vidutinis metinis ekonomistų darbo užmokestis 2016 m. Gegužės mėn. Buvo 101 050 USD.

Kodėl verta rinktis „Edinboro“?

Siekdami ekonomikos laipsnio, išmoksite kritiškai ir analitiškai mąstyti, kad galėtumėte priimti optimaliausius sprendimus, paskirstyti išteklius ir išspręsti sudėtingas ekonomines problemas. Be to, turėsite galimybių:

 • Atlikite tyrimus ir dalyvaukite profesinėse konferencijose, tokiose kaip Pensilvanijos ekonominė asociacija.
 • Pasinaudokite stažuočių galimybėmis Erie, Pitsburge, Klivlande ir kituose miestuose.
 • Pristatykite savo darbus Klivlando federalinio rezervų banko plakatų konkurse.

Absolventų sėkmė suteikia pridėtinės vertės jūsų ekonomikos laipsniui.

Daugelis mūsų absolventų siekia aukštojo mokslo laipsnio, o kiti greitai susiranda darbą privačiose korporacijose, ne pelno organizacijose, finansų įstaigose ir vyriausybinėse agentūrose. „Edinboro“ absolventai sukūrė sėkmingą karjerą ekonomistais, finansų analitikais, kredito analitikais, politikos analitikais, bankų pareigūnais, paskolų pareigūnais, rinkos tyrimų analitikais ir ekonomikos konsultantais visoje šalyje tokiose prestižinėse organizacijose kaip:

 • JP Morgan
 • BNY Mellonas
 • BSI finansinės paslaugos
 • Kišo bankas
 • „ErieBank“
 • PNC bankas
 • Progresinis draudimas
 • Monahanas
 • PREXEL International
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Edinboro University is committed to excellence in academics and in every aspect of campus life. A passion for student success, a comprehensive catalog of offerings and a supportive yet challenging aca ... Skaityti daugiau

Edinboro University is committed to excellence in academics and in every aspect of campus life. A passion for student success, a comprehensive catalog of offerings and a supportive yet challenging academic environment define the EU experience. Skaityti mažiau