Elektronikos ir kompiuterių inžinerijos technologijų - Indiana State University

Bendroji informacija

Programos aprašymas

ECET departamentas tarnauja kaip ketverius BS studijų programų, kurios apima namuose, Elektronikos inžinerijos technologijos, Kompiuterių inžinerijos technologijos, Automatika ir valdymo inžinerijos technologijos ir Informacinės technologijos. Kiekviena iš šių programų galima mūsų absolventai patekti į darbo rinką su konkrečių įgūdžių rinkinių, leidžiant jiems pradėti savo karjerą gerai apmokamas pradinio lygio darbo vietų. Studijų plotis šių studijų programų leidžia mūsų absolventai gana greitai perkelti į atsakingas pareigas tokiose srityse, kaip dizainas, bandymas, gamyba, sistemų integravimo, priežiūros, paramos gamybai, klientų aptarnavimo ir verslo sistemų pagalba.

Automatika ir valdymo inžinerijos technologijos (ACET)

Pramonės automatizavimo kontrolės sistemų, daugiausiai kompiuterinis panaudojimas, siekiant kontroliuoti pramonės mašinos ir procesus. Automatika turi ir toliau vaidins vis svarbesnį vaidmenį pasaulio ekonomikoje, taip pat mūsų kasdienį patirtimi. Automatikos ir valdymo inžinerijos technologijų programa suteikia žinių ir valdymo įgūdžių, reikalingų siekti karjeros automatizavimo srityje.

Karjera

Ar yra karjeros galimybes automatizavimo srityje? Taip! Automatikos ir valdymo inžinerijos technologijų programa ne isu bus aprūpinti jums žinių pradėti profesinę karjerą įvairių vaidmenų verslui ir pramonei, kad įtraukti automatizuotas sistemas. Automatika specialistai yra atsakingi už vadovavimą, apibrėžimas, projektavimas, kūrimas / taikymas, diegimas, dokumentavimas ir paramos sistemų, programinės įrangos ir įrangos, naudojamų kontrolės sistemų, gamybos informacinių sistemų, sistemų integracija, ir veiklos konsultavimas.

Tipiniai darbo pozicijos apima: automatikos inžinierius, kontrolės inžinierius, gamybos inžinierius, projektų inžinierius, gamybos inžinierius, kokybės inžinierius ir techninės priežiūros inžinierius. Su patirtimi jums iš anksto į vadovaujančias pareigas, kaip antai: komandos lyderis, vadovas, projektų vadovas, techninės priežiūros vadovo ir technikos vadovas. Ilgai patirties, automatikos specialistai turi foną perkelti į viršutinę lygio valdymo funkcijų, kurios egzistuoja verslui ir pramonei.

Finansinė pagalba & Stipendijos

Studentai turi daug šaltinių finansinę paramą studijoms, įskaitant finansinę paramą, darbo studijų programų, veteranų naudą, ir specialių stipendijų įvedimo pirmakursių ir perdavimo studentams. Be to, technologijos koledžas siūlo stipendijas ir apdovanojimus įvairovė. Daugiau informacijos apie šių apdovanojimų, apsilankykite technologijų kolegija.

Kompiuterių inžinerijos technologijos (CET)

Kompiuteris inžinerijos technologijų programa Indianos valstijos universiteto rengia studentus karjeros kaip techninių specialistų aplinkoje, kuri reikalauja praktinių, problemų sprendimo metodą. Žinoma, darbas pabrėžia praktinių įgūdžių su modernia produktyvumo įrankius (pvz projektavimas, analizė, kontrolė, diagnostikos ir projektų valdymo įrankiai).

Programa Švietimo tikslai

Indianos Narė kompiuterių inžinerijos technologijų programos yra skiriamasis jos dėmesio maišymo mokymąsi klasėje su praktine patirtimi ir užklasinėje veikloje, kad sukelti įdomi ir sudėtinga tyrimas.

Absolventai Indianos valstijos universiteto Kompiuterių inžinerijos technologijų programa galės įrodyti, kad:

 • Techninė kompetencija ir techninė mokėjimas taikant bendrą ir drausminę argumentus ir kritinį mąstymą identifikuoti, analizuoti ir spręsti problemas.
 • Bendravimo įgūdžiai žodžiu ir raštu formuluoti techninių žinių, idėjų ir pasiūlymų, kaip bendraamžių vyresnioji vadovybė ir kitų potencialiai įvairias auditorijas.
 • Valdymo organizaciniai įgūdžiai ir didėja vadybinių įgūdžių aukštesnio lygio valdymo savo pasirinktoje srityje.
 • Etinių, socialinių, ir profesinės atsakomybės per profesin, etikos ir socialinės atsakomybės inžinerinių technologijų praktikos Indiana poveikio supratimo ir diversifikuotą pasaulyje.
 • Komandinis darbas mentalitetas per gebėjimą veiksmingai dirbti ir mąstyti savarankiškai įvairių disciplinų komandos aplinkoje.
 • Mokymasis visą gyvenimą pagal tęstinio individualaus noro ir įsipareigojimą likti techniškai dabartinės dalyvaujant nuolatinio savęs tobulinimo ir mokymosi visą gyvenimą.

Kursinių

Kursinių yra logiška iš pagrindinių sąvokų su labai techninius principus, pabrėžiant šiose srityse:

 • Kompiuterių inžinerijos technologijų
 • duomenų perdavimo
 • dizainas
 • skaitmeninės technologijos
 • Ekonominė analizė inžinerijos ir technologijos
 • Informacinės technologijos (nuo infrastruktūros požiūriu)
 • Tinklo
 • Telekomunikacijų studijos

Keletas profesiniai kursai yra įtraukti padėti studentams plėtoti vadybinius įgūdžius. Stažuotės ir kooperatyvų nėra. Daugelis studentų padidinti jų užimtumo galimybes pridedant matematikos ar verslo nepilnametis, arba uždirbti antrą bakalauro laipsnį informacinių technologijų ar elektronikos inžinerijos technologijas.

Studentų mokymosi rezultatams

Kompiuterio inžinerijos technologijų programa mokymosi rezultatai yra sukurta siekiant įvykdyti programos švietimo tikslus, apimti technologijų atestavimo komisijos / akreditavimo valdyba inžinerijos ir technologijos, Inc. bendrieji kriterijai ir spręsti konkrečius kriterijus dėl kompiuterio inžinerijos technologijų programą. Siekiant šio tikslo, šie rezultatai buvo sukurta atstovauti norimus galimybes studentams, kurie po baigimo, turėtų turėti galimybę:

 • Taikyti principus matematikos, mokslo, inžinerijos technologijų ir programavimo kalbų išspręsti technines problemas plačias technines sritis, įskaitant skaitmeninių sistemų, kompiuterinės įrangos, elektronikos, ir tinklus.
 • Naudokite modernias skaičiavimo ir modeliavimo įrankiai techninės problemos sprendimo, analizės ir dizainas.
 • Įtraukti sisteminius metodus ir naujas technologines identifikuoti, formuluoti ir generuoti originalias sprendimus per kompiuterių inžinerijos technologijų srityse.
 • Atlikti eksperimentai kvalifikuotai tenkinimu laboratorijos aplinkoje, įskaitant priėmimo matavimo ir valdymo įranga; rinkti ir kritiškai išnagrinėti duomenis; žodžiu, ataskaitų, ir taikant rezultatus už supratimą tikslui ir pagerinti praktinius sistemas.
 • Taikyti pagrindines vadybos principus ir metodus, kaip verslo operacijų, ir rodyti lyderio savybes organizuojant grupes ir suderinti skirtumus.
 • Suprasti technologijų poveikį pasauliniu ir socialiniame kontekste, ir plėtoti profesinę ir etinę atsakomybę.
 • Mokytis visą gyvenimą siekti žinių apie esamas ir atsirandančias technines ir ne techninio pobūdžio klausimais.
 • veiksmingai ir pagarbiai bendrauti su nariais įvairių sričių ir asmenybių kelių drausminių komandų ir vertinti ir gerbti kultūrų įvairovę.
 • Bendraukite su aiškumo ir glaustumo tiek žodžiu ir raštu bendrauti su bendraamžiais, klientams bei tikslinėms auditorijoms.

Karjeros galimybės

Mūsų absolventai gauti profesionalias pozicijas įvairiose srityse, įskaitant: kompiuterių programos, pramoninių procesų, kompiuterizuota gamybos, matavimo ir valdymo prietaisai, techniniai pardavimai, ir lauko aptarnavimas.

Keletas iš darbdavių, kurie samdyti mūsų absolventai yra: Allenas-Bradley Taikomoji štampavimo technologijos Kranas jūrų depas DELCO Elektronika "Hewlett-Packard" Lilly "farmacijos" Merck Chemijos Mobilus Naujoji pilis inžinerija Viešųjų paslaugų Indiana Siemens Corporation TRW.

profesinės organizacijos

 • Elektros ir elektronikos inžinierių institutas (IEEE)
 • Tarptautinė draugija Automatika (ILA)
 • Asociacija technologijos, valdymas, ir taikomosios inžinerijos (ATMAE)
 • Visuomenė gamybos inžinierių (MVĮ)
 • Epsilon Pi Tau

Elektronikos inžinerijos technologijos (EET)

ISU elektronikos inžinerija technologijos pagrindinis optimizuoja praktinės mokymosi patirties išaiškinti ir remti teorinę konstrukciją elektros ir elektroninių grandynų, komponentų ir sistemų. Naudokite modernias projektavimo metodus, kompiuterinis modeliavimas, state-of-the-art laboratorijos patirtimi ir maži besimokantįjį orientuotas klasių padėti kiekvienas studentas pasiekia savo išsamiausią potencialą.

Programos aprašas

Elektronikos inžinerijos technologijų programa Indianos valstijos universiteto yra patirtinio mokymosi modelį. Klasės struktūrizuotas siekiant suteikti maksimalų laisvų rankų laboratoriniais pagrįstą patirtį besimokančiajam iš savo pirmųjų įvadinis kursas per galutinio užbaigimo studijų programą. Tai padeda paruošti neatidėliotinų taikymas pagrįstas pozicijas Baigiu "realiame pasaulyje". Tiek specialistas "ir teoretikai laipsnis, programa suteikia techninius ir vadybinius įgūdžius. Tarp techninių dalykų, studijuotų yra elektronikos, grandinės analizė, elektroniniai prietaisai ir prietaisų projektavimas, pramoninės elektronikos pulsas plokštės ir programuojami loginiai valdikliai. Vadovavimo tyrimas kompiuterių sistemų valdymo, pramonės organizacija, ir pramoninis priežiūra yra derinamas su technine kompetencija sukurti kokybės ir įvairovės programą.

Kaip techniškai kompetentingo asmens su puikia socialinių ir vadovavimo įgūdžių, jums bus kvalifikuoti perkelti į daug žadančią profesinę karjerą.

Karjeros galimybės

Baigus studijų reikalavimus bakalauro laipsnį elektronikos inžinerijos technologijos atitinka jūsų karjeros:

 • Elektros energija
 • Techniniai Pardavimai
 • Techninės paslaugos
 • kontrolės specialistai
 • PLV programavimas ir montavimas
 • Projekto dizainas
 • Procesų tobulinimas
 • Aptarnavimas vietoje
 • Elektros projektas Dizainas
 • sistemos integracija

Absolventai Indiana elektronikos inžinerijos technologijų programa užimantiems su tokiomis kompanijomis kaip TRW, "Lilly" farmacijos, Allen-Bradley, Siemens Corporation "," Hewlett-Packard ", Taikomosios štampavimo technologijos," Duke Energy ", Florida Power and Light, Merck cheminis, mobilus, Bemis, Rockwell Tarptautinis Indiana-Mičiganas Electric ", IBM," Caterpillar, ir kranas jūrų depas.

profesinės organizacijos

 • Elektros ir elektronikos inžinierių institutas (IEEE)
 • Tarptautinė draugija Automatika (ILA)
 • Asociacija technologijos, valdymas, ir taikomosios inžinerijos (ATMAE)
 • Visuomenė gamybos inžinierių (MVĮ)
 • Epsilon Pi Tau

Informacinės technologijos (IT)

Šis svarbus suteikia studentams su realiu pasauliu, hands-on programa, kuri sujungia kompiuterių mokslininkų ir bendrųjų vartotojų spragą. Informacinių technologijų programa yra sričių įtraukiant įrangos, programinės įrangos ir IT valdymo sutelktas kursus. Informacinių technologijų pagrindinis reikalauja pagrindinę mokymo 36 valandų kursinį darbą kompiuterių mokslo, elektronikos ir kompiuterinių technologijų ir valdymo informacines sistemas. Studentai taip pat užbaigti 15 valandų specializuotą takelį sukūrė kartu su fakulteto patarėjas. Stažuotės yra labai skatinamas. Studentai kryptys informacinių technologijų bus parengtas pradinio lygio pareigas tinklų, duomenų bazių kūrimo ir administravimo, interneto programavimo ir kūrimo, programų kūrimą, skaitmeninio ryšio ir skaitmeninės daugialypės terpės.

Absolventai turėtų įrodyti:

 1. Techninė kompetencija. Pademonstruoti techninę įgūdžius taikant bendrą ir drausminę argumentus ir kritinį mąstymą identifikuoti, analizuoti ir spręsti problemas.
 2. Bendravimo įgūdžiai. Pademonstruoti efektyvaus bendravimo įgūdžius tiek žodžiu ir raštu formuluoti techninių žinių, idėjų ir pasiūlymų, kaip bendraamžiai, valdyba bei kitos potencialiai įvairią auditoriją.
 3. Vadybinius įgūdžius. Pademonstruoti organizacinius ir didėjantį valdymo įgūdžius savo pasirinktoje srityje.
 4. Etikos, socialinės ir profesinės atsakomybės. Pademonstruoti žinias apie poveikį, ir profesionalus, etiškas ir socialinė atsakomybė informacinių technologijų praktikos Indiana valstybės ir diversifikuotą pasaulyje.
 5. Komandinis darbas mentalitetas. Pademonstruoti gebėjimą efektyviai veikti ir mąstyti savarankiškai įvairių disciplinų komandos aplinkoje.
 6. Mokymasis visą gyvenimą. Pademonstruoti individualų norą ir įsipareigojimą likti techniškai dabartinės dalyvaujant nuolatinio savęs tobulinimo ir mokymosi visą gyvenimą.

Karjeros galimybės

Baigus laipsnio reikalavimus už bakalauro laipsnį informacinių technologijų srityje atitinka jūsų karjeros Šalis: IT sistemų vadybininkas, IT specialistas, projektų vadovas, duomenų bazės sistema, vadovas, IT techninės pagalbos specialistas, programinės įrangos palaikymo specialistas, interneto sistemų vadybininkas, IT technologijų vadovas, Tinklo inžinierius, IT saugumo specialistas.

Kas dirba absolventus su šiuo dur? Iš esmės kiekvienas ligoninė, komercinė veikla, mokykla, ne pelno organizacijos, valdžios įstaigos ir organizacijos, gamybos įmonė, interneto pagrįstas verslo ar pardavimo įmonės ir kompiuterinės įrangos ar susijusios paramos bendrovė turi kompiuterines sistemas, kad jos reikia specialistų, kurie gali efektyviai valdyti šių pagrindinių ištekliai.

profesinės organizacijos

 • Elektros ir elektronikos inžinierių institutas (IEEE)
 • Tarptautinė draugija Automatika (ILA)
 • Asociacija technologijos, valdymas, ir taikomosios inžinerijos (ATMAE)
 • Visuomenė gamybos inžinierių (MVĮ)
 • Epsilon Pi Tau
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The American Consortium of Universities (ACU) facilitates international student admission to graduate and undergraduate programs at its member institutions, which offer a wide range of excellent acade ... Skaityti daugiau

The American Consortium of Universities (ACU) facilitates international student admission to graduate and undergraduate programs at its member institutions, which offer a wide range of excellent academic programs and services. Assistance to students in achieving fluency in English and adjusting to the new academic and cultural environment is provided by the INTERLINK centers on each campus. Skaityti mažiau
Luisvilis , Terre Haute , Grinsboras , „Davenport“ , Valparaiso , Šiaurės Terre Haute , Sietlas , Bozemanas + 7 Daugiau Mažiau