Elektroninės inžinerijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bakalauro laipsnis I Lippstadt Campus

Elektronika yra viena iš svarbiausių pramonės ir verslo disciplinų. Vokietijoje apmokyti elektroniniai inžinieriai naudojasi visame pasaulyje puikiu reputacija.

Trumpa informacija

Standartinis studijų laikotarpis

7 semestrai

Praktinis semestras / semestras užsienyje

įtrauktas, 5 semestras

Laipsnis

Inžinerijos bakalauras

Instrukcijos kalba

Vokiečių (anglų kalba nuo 2018 m.)

Vieta

Lippstadt Campus

Elektroninės sistemos yra visur

Skaitmeninimo amžiuje su dabartinėmis taikymo sritimis, tokiomis kaip "prijungtasis" ir "autonominis vairavimas" arba "Industry 4.0", būtina elektronikos disciplina. Šiuo metu glaudus integravimasis su kompiuterių mokslu, kuris yra vienintelis būdas sukurti sudėtingas, paprastai labai interaktyvias sistemas, šiuo metu suteikia daugiau kaip 80% inovacijų taikymo srityse, tokiose kaip transportas, medicina, telekomunikacijos, automatika ir pažangūs namai. Elektronika yra viena iš svarbiausių pramonės ir verslo disciplinų. Vokietijoje apmokyti elektroniniai inžinieriai naudojasi visame pasaulyje puikiu reputacija.

Ateitis jau prasidėjo

Pagrindinis "Elektroninės inžinerijos" bakalauro studijų programos tikslas - pasiruošti profesiniam elektroninių inžinierių darbui ir dabartinėms bei būsimoms problemoms. Siekiant šio tikslo, programa ne tik skatina glaudžius elektronikos ir informatikos temų tarpusavio ryšius, bet ir užtikrina visapusišką supratimą apie sistemos kūrimą. Tai leidžia taikyti standartizuotus modeliavimo metodus sudėtingoms sistemoms kurti tarpdisciplininiu būdu ir leidžia kurti dizaino modelius su įprastomis priemonėmis ir juos įgyvendinti, pavyzdžiui, naudojant 3D spausdinimo technologijas. Apskritai, jūs gaunate išsilavinimą, kuris leidžia (be kitų dalykų):

  • plėtoti aparatūros / programinės įrangos prototipus iki spausdintinių plokščių gamybos,
  • suprojektuoti paprastas valdymo inžinerines sistemas iki paskirstytų techninių sistemų / kibernetinių fizinių sistemų,
  • modelio sudėtingos sistemos elgesys nuo reikalavimų sistemos dizainui ir jo prototipiniam įgyvendinimui,
  • suprojektuoti ir įdiegti į žmogų orientuotas sistemas.

"Elektronikos inžinerijos" studijų programos absolventai įgijo "Inžinerijos bakalauro" akademinį laipsnį.

Būk ekspertas

Šeštojo ir septintojo semestro pasirenkamieji moduliai (specialusis dėmesys A ir B) siūlo laisvam pasirinkimui dvi pagrindines studijas "Autonominės sistemos" ir "Įterptoji elektroninė inžinerija".

Autonominės sistemos - gilios mokymosi ir kibernetinės fizinės sistemos

Pagrindinė "Autonominių sistemų" studijų sritis yra gilių mokymosi ir kibernetinių fizinių sistemų tyrimas, gilinant savo kompetenciją susijusiose techninėse sistemose ir mašinų atpažinimo srityje. Jūs įgysite kompetenciją, kad suprastumėte savarankiškų sistemų, pvz., Savarankiško vairavimo, problemas, ir galėsite kurti šios taikomųjų sričių sprendimus.

Įterptoji elektroninė inžinerija - mechatronikos ir laiko kritiškos sistemos

Pagrindinė "Embedded Electronic Engineering" studijų sritis - tai metodų ir projektavimo metodų gilinimas. Mes orientuojamės į gebėjimų ugdymą techninės ir programinės įrangos bendrojo projektavimo technikos srityje, taip pat į mechatronikos ir laiko kritiškų sistemų analizės metodus.

Šiuolaikinės laboratorijos

Praktinio darbo metu mokiniai išmoksta naudotis naujausiomis technologijomis ir priemonėmis. Tarp kitų yra šios laboratorijos: "Smart Engineering Lab", "PCB Engineering Lab", "3D Printing Lab", "Hardware Engineering Lab" ir "Machinery Lab".

Programa "Elektroninė inžinerija"

Karjeros galimybės

"Elektroninės inžinerijos" bakalauro studijų programa suteikia didelę praktinę reikšmę, kad būtų galima tiesiogiai patekti į karjerą. Stažuotės jau padarytos per pirmuosius semestrus kaip teorinių principų papildymas. Čia teoriniai pagrindai yra ne tik verčiami į praktinius vienetus, bet ir remiami darbo tarpdisciplininėse grupėse, tarpkultūrinės kompetencijos, taip pat žodinis ir rašytinis bendravimas.

"Elektronikos inžinerijos" studijų programa leidžia studentams įgyti kvalifikuotą darbą daugelyje pramonės šakų, paslaugų teikėjų ir viešajame sektoriuje. Veiklos sritis, be kita ko, galima rasti elektros ir transporto pramonėje: automobilių pramonėje, kosmoso, geležinkelio ir geležinkelių transportuose, automatikos technologijų, komponentų, aplinkos ir energetikos technologijų, medicinos technologijų, protingų namų, šviesos ar ryšių technologijų, pramonės ir buitinė elektronika, mikrosistemos, robotų technika, transportas ir logistika.

Dėl įgytos techninės ir tarpdisciplininės kvalifikacijos bei aukšto praktinio "Elektroninės inžinerijos" programos aktualumo studentams suteikiama galimybė kvalifikuotai įdarbinti specialistus ir vadovaujančias pareigas šiose tipiškose taikymo srityse: moksliniai tyrimai ir kūrimas, gamyba, rinkodara ir techninių produktų pardavimas, aptarnavimas ir projektų valdymas.

Žinoma, taip pat leidžia vėlesniam magistro laipsniui, kuris gali padėti įgyti akademinę karjerą.

Semestro mokestis

Studijuojant Hamm-Lippstadt taikomųjų mokslų universitete turi būti mokamas tik vadinamasis "semestro mokestis". Šis mokestis yra privalomas visiems studentams, nepriklausomai nuo jų pajamų. Papildomų studijų mokesčių (nuo 2017 m. Spalio mėn.) Nėra.

Su "semestro mokesčiu" galite pasinaudoti Studentų sąjungos ir jūsų studentų atstovų, Bendrojo studentų komiteto (AStA) paslaugomis. Svarbiausia, jūs gausite pusmečio bilietą vietiniam viešajam transportui.

Visada naujas

Semestro mokestis mokamas užregistruojant ir kiekvieną semestrą perregistruojant. Suma nustatoma kiekvieną kartą. Žiemos semestro metu 2017/18 m. HSHL sudaro 263,33 eurus ir yra sudarytas iš:

  • Socialinė įmoka studentų sąjungai: 81,43 eurų.
  • Pusmečio bilietas Šiaurės Reinas-Vestfalija: 168,90 eurų.
  • Studentų komiteto įnašas (AStA): 13,00 eurų.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Working practice-oriented and in small groups, Hamm-Lippstadt University of Applied Sciences offers high-quality study programs with a clear orientation towards current and future market requirements. ... Skaityti daugiau

Working practice-oriented and in small groups, Hamm-Lippstadt University of Applied Sciences offers high-quality study programs with a clear orientation towards current and future market requirements. The young team of professors is practically experienced. With an interdisciplinary setup, teaching focuses on both the promotion of individual strengths and the imparting of social competences, such as teamwork. Skaityti mažiau