Elektros inžinerija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Elektros inžinieriai apšviesti pasaulį - juda informacijos, žmonės, daiktai ir energijos daryti rytoj dar geriau nei šiandien.

Elektros inžinerijos moksliniai tyrimai UofSC patenka keturių pagrindinių sričių Fokusavimas: ryšių ir elektromagnetizmo, sprendimo ir valdymo, elektronikos medžiagų ir prietaisų ir galios ir energijos sistemose.

Elektros inžinerijos katedra yra aukšto profilio narys universitetas mokslinių tyrimų bendruomenę. Pasak universiteto biuro mokslinių tyrimų ir Graduate Švietimo, elektrotechnika sudarė 3.59 mln $ iš 25,36 $ milijonų skiriama inžinerijos ir kompiuterinių koledže fiskalinių metų 2014.

Planuoti savo karjerą

Elektros inžinerija yra plati ir įdomi sritis, kuri siūlo karjeros galimybes, kaip įvairios elektros, buitinės elektronikos, ar nanomedžiagos ir prietaisai. Iš esmės, elektros arba vykdo energijos ar informaciją. Taigi, ar jūs norite kurti naujus Medicininė elektronika, naujos kartos sumanaus tabletę, atsinaujinančios išmaniųjų elektros tinklų, mobiliųjų bevielių tinklų, arba pažangių nanotechnologijų, tai yra už jus lauke. Ieškoti savo kelią į elektros inžinerijos karjerą.

Pasirinkite savo laipsnį

Tuo Pietų Karolinos universiteto galite pasirinkti studijų programą, kuri geriausiai atitinka jūsų karjeros tikslų. Mūsų griežtos ir apdovanoti variantai gali sukelti bakalauro laipsnį ketverių metų arba galite pasirinkti mūsų paspartinti programą uždirbti studijų kreditą, o dar bakalauro. "Meistras ir mokslų daktaras programos sujungti mokslinių tyrimų ir kursinį darbą pirmaujanti pažangių laipsnių ir absolventas Atstumas ugdymo programa leidžia kvalifikuoti darbo inžinieriai uždirbti magistro laipsnį neprarandant dabartinį darbą.

Elgesio savo mokslinių tyrimų

Nuo bakalauro per doktorantūros studijas, galite dirbti ir mokytis iš mūsų neįvykdyti fakulteto, kurios interesai aprėpia visą spektrą elektros inžinerijos moksliniai tyrimai. Mūsų dėstytojai buvo pripažintas kodas 1 iš jų mokslinių tyrimų produktyvumo būklę. Kaip elektros inžinerijos studentas, galite dirbti neįvykdytų laboratorijose ir įrenginių kaip jums prisijungti prie mūsų mokslinių tyrimų pastangas įvairiose srityse: nuo ryšių ir elektromagnetizmo į galios ir energijos sistemose.

Elektrotechnika Pagal numerius

  • 207 - Bakalauro studentai
  • 92 - Magistro studentai
Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 2016

Apie mokyklą

No matter where they are from, our graduates are the next generation of citizens ready to create a healthier, smarter and more vibrant way of life. You’ve come this far. There are no limits to where y ... Skaityti daugiau

No matter where they are from, our graduates are the next generation of citizens ready to create a healthier, smarter and more vibrant way of life. You’ve come this far. There are no limits to where you’ll go from here. Skaityti mažiau