Elektros inžinerijos ir informacinių technologijų bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Speciali programa: esi - einfach international starten

„Esi“ programa suteikia jums galimybę pradėti mokytis elektrotechnikos ir informacinių technologijų (EIT), įgijus bent B1 lygį vokiečių kalba. Pirmasis semestras yra pratęstas į du semestrus (1a ir 1b) su mokslu vokiečių kalba. Tai suteikia laiko pasinaudoti nemokamais, pritaikytais vokiečių kalbos kursais, kurie yra mokymo programos dalis.

Elektros inžinerijos ir informacinių technologijų bakalauro programa skirta siūlyti patikimą pagrindinį išsilavinimą elektrotechnikos ir informacinių technologijų srityje, specializuojantis pažangiausiose pramonės automatikos, energetikos ir atsinaujinančiosios energijos, elektromobilumo ir autonominių sistemų srityse. Informacijos technologijos, Jutiklių technologijos ir Aplinkosaugos prietaisai.

Laipsnis Inžinerijos bakalauras (BEng)
Kurso vieta Karlsruhe
Mokymo kalba
  • Vokiečių kalba
Kalbos Paskaitos ir vadovėliai siūlomi vokiečių kalba.
Programos trukmė 8 semestrai
Pradžia Žiemos (rugsėjo mėn.) Ir vasaros semestro (kovo mėn.)
Jungtinio / dvigubo laipsnio programa Ne

128354_IndustrialAutomation.jpg

Kurso informacija

Kursų organizavimas

Elektros inžinerijos ir informacinių technologijų bakalauro programa „esi“ yra ketverių metų studijų programa. Per pirmuosius tris semestrus vyksta pagrindų kursai ir papildomi vokiečių kalbos kursai. Šie du semestrai skirti pagrindiniams dalykams. Kitas semestras yra skirtas stažuotėms pramonėje. Paskutinius du semestrus studentai renkasi specializacijos kursus ir rašo disertaciją - dažnai bendradarbiaudami su pramone.

Vertinimo tipai Studentai rašo egzaminus, pristato projektus ir baigia bakalauro darbą vokiečių kalba.
Tarptautiniai elementai
  • Suteiktas kalbos mokymas
  • Projektai su partneriais Vokietijoje ir užsienyje
Integruotos stažuotės Praktinio semestro metu studentai dirba įmonėse, vadinamose „paslėptais čempionais“ regione. Tai suteikia studentams puikias perspektyvas rasti gerai apmokamą darbą baigus studijų programą.
Specifiniai kursai, integruoti vokiečių kalbos kursai Taip
Specifiniai kursai, integruoti anglų kalbos kursai Ne
Studijų kursą galima atlikti internetu Ne
Skaitmeniniai mokymosi ir mokymo moduliai
  • Wikis
  • Kursai organizuojami kartu su mokymosi valdymo sistema „Ilias“.
El. Mokymosi elementų aprašymas „Ilias“ yra interaktyvi internetinė platforma. Jūs turite galimybę mokytis atlikdami praktinius testus, pratimus ir wiki. Taip pat galite atsisiųsti dėstytojų pateiktą papildomą mokymosi medžiagą ir nuorodas.
Dalyvavimas el. Mokymosi kursų elementuose yra privalomas Ne
Ar ECTS taškus galima gauti naudojantis internetinėmis programomis? Taip
Ar e. Mokymosi elementų galima imtis nepriregistravus į studijų kursą? Taip

128356_Robotics.jpg

Išlaidos / finansavimas

Mokestis už semestrą eurais

Įvairus

Papildoma informacija apie studijų įmokas

Tarptautiniai studentai, kurie nėra ES piliečiai, moka 1500 EUR už studijų semestrą mokestį. ES piliečiai nemoka studijų mokesčio.

Semestro įnašas

Visi studentai moka semestro mokesčius (studentų paslaugų mokestį, registracijos mokestį, studentų sąjungos narystės mokestį), kurie sudaro apie 160 EUR už semestrą.

Gyvenimo išlaidos

Pragyvenimo išlaidos yra maždaug 700 EUR per mėnesį bendrosioms išlaidoms, įskaitant nuomą, komunalines paslaugas, maistą, namų apyvokos reikmenis, transportą, pramogas, drabužius, draudimą, knygas, semestro įmoką (neįskaičiuota į aukščiau nurodytą mokestį už ne ES piliečių) ir kt.

Finansavimo galimybės universitete

Ne

Reikalavimai / Registracija

Akademiniai priėmimo reikalavimai

Vokietijos universiteto priėmimo pažymėjimas

Kalbos reikalavimai

  • Studentai reikalauja bent B1 kalbų vokiečių kalba ir ne mažiau kaip B2 anglų arba
  • būtinas B2 lygis vokiečių kalba ir bent B1 anglų kalba, kad būtų galima pradėti laipsnį. Pirmaisiais metais mokymo programa pratęsiama ir apima vokiečių kalbos mokymą. Tai suteikia studentams galimybę nuo antrųjų metų tęsti studijas vokiečių kalba.

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

  • Liepos 15 d. Žiemos semestrui
  • Sausio 15 d. - vasaros semestras
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Karlsruhe University of Applied Sciences (HsKA) is all about technology and business. The university offers degree programs in engineering and IT as well as business management and media.

Karlsruhe University of Applied Sciences (HsKA) is all about technology and business. The university offers degree programs in engineering and IT as well as business management and media. Skaityti mažiau