Elektros inžinerijos laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie

Mes mokome aukštos kvalifikacijos inžinierius, kad jie galėtų praktikuoti savo profesiją elektros inžinerijos srityje ir sugebėtų integruotis į daugiadisciplinines darbo grupes, parodydami etišką ir atsakingą požiūrį, gerbdami žmones, socialinę aplinką ir aplinką.

Jei jus domina mokymasis

  • Rašykite, pasirašykite, kurkite ir nukreipkite pramoninės inžinerijos srities projektus, skirtus statyti, pertvarkyti, remontuoti, išsaugoti, griauti, gaminti, montuoti, surinkti ar eksploatuoti konstrukcijas, mechaninius įrenginius, energijos įrenginius, elektros ir elektroninius įrenginius. , įrenginiai ir pramonės įmonės bei gamybos ir automatizavimo procesai.
  • Atlikite matavimus, skaičiavimus, įvertinimus, įvertinimus, apklausas, tyrimus, ataskaitas, darbo planus ir kitus panašius darbus.
  • Išanalizuoti ir įvertinti techninių sprendimų socialinį ir aplinkos poveikį.
  • Organizuokite ir planuokite įmonės srityje, taip pat kitose institucijose ir organizacijose.

Ką mes Jums siūlome

  • Stažuotės programa įmonėse.
  • Inžinierių rengimo patirtis ir tradicijos.
  • Laboratorijos, aprūpintos aukščiausia ir naujausia technologija.
  • Treniruotės, turinčios stiprią praktinę orientaciją.
  • Nacionalinės ir tarptautinės mobilumo programos (Vokietija, Argentina, Australija, Bulgarija, Kanada, Čilė, Kinija, Danija, JAV, Slovėnija, Prancūzija, Graikija, Italija, Japonija, Lietuva, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Čekija, Rusija, Taivanas , Turkija ir Vietnamas).

Profesionalios išvykos

Didelis darbo jėgos įterpimas šiose srityse: Elektros energijos gamyba • Elektrinės transporto priemonės • Elektros linijos ir pastotės • Elektros įrenginiai • Atsinaujinanti energija (fotovoltinė, vėjo, hidraulinė, biomasė ir kt.).

kompetencijos

Bendrieji ir specialieji įgūdžiai, kuriuos studentai turi įgyti studijų metu ir kurie reikalingi norint suteikti laipsnį:

Pagrindinės kompetencijos:

Mokiniai įrodė, kad turi ir supranta žinias toje studijų srityje, kuri prasideda nuo bendrojo vidurinio išsilavinimo bazės, ir paprastai randama tokiu lygiu, kuris, nors ir remiamas pažangių vadovėlių, taip pat apima kai kuriuos aspektus, kurie reiškia žinios, atsirandančios iš savo studijų srities viršininko.

Kad studentai žinotų, kaip profesionaliai pritaikyti savo žinias savo darbui ar pašaukimui ir turėti įgūdžių, kurie paprastai yra įrodomi per argumentų rengimą ir gynimą bei jų studijų srities problemų sprendimą.

Kad studentai geba rinkti ir interpretuoti svarbius duomenis (paprastai jų studijų srityje), kad galėtų priimti sprendimus, apimančius svarbių socialinių, mokslinių ar etinių klausimų refleksiją. • Studentai gali perduoti informaciją, idėjas, problemas ir sprendimus tiek specializuotai, tiek nespecializuotai visuomenei.

Studentai sukūrė tuos mokymosi įgūdžius, kurie reikalingi tolesnėms studijoms, turinčioms didelę autonomiją.

Studentų prieiga ir priėmimas

Prieiga prie Leono universiteto oficialaus bakalauro universiteto mokymo ir jo priėmimo procedūros reglamentuojamos Karališkuoju dekretu 1892/2008 su pakeitimais ir susitarimais, kuriuos pasiekė Kastilijos ir Leono Tarpuniversitetinė komisija.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Existen al menos diez razones para escoger León como destino académico aunque estamos seguros de que tú encontrarás muchas más.

Existen al menos diez razones para escoger León como destino académico aunque estamos seguros de que tú encontrarás muchas más. Skaityti mažiau
Leonas , Ponferrada + 1 Daugiau Mažiau