Elektros ir automatikos inžinerijos bakalauras (BEng)

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

HAMK: aukštasis mokslas, turintis profesionalų profilį

Apie programą

Dėl koronaviruso pandemijos HAMK leido naujiems studentams pradėti savo studijas rudenį kaip internetines studijas iš savo gimtosios šalies ir atvykti į Suomiją universitetinėms studijoms 2021 m. Sausio mėn. Be to, galima sumokėti studijų mokestį. trimis dalimis.

Elektros ir automatikos inžinerijos inžinierius žino, kaip suplanuoti elektrifikaciją ir automatizavimą tiek paprastiems buitiniams prietaisams, tiek sudėtingoms pramonės gamybos įrangai. Automatikos inžinerijos studentams yra du alternatyvūs mokymosi keliai: gamybos mašinų automatizavimas ir gamybos proceso automatizavimas.

Inžinierius žino, kaip naudotis informacinėmis ir elektros technologijomis kuriant automatizavimo technologijas naujose programose. Transporto priemonės, parduotuvės, namai, pramonė, eismo valdymas ir gatvių apšvietimas yra dažniausiai naudojamos elektros ir automatikos inžinerijos pavyzdžiai.

Elektros ir automatikos inžinerijos instrukcijose daugiausia dėmesio skiriama plataus masto elektrotechnikos studijoms, gamybos mašinų ir įrenginių automatizavimui bei gamybos įrenginių priežiūrai. Naujos technologijos teikiamos galimybės panaudojamos instrukcijoje, praktiniuose tyrimuose, kuriuose yra daug asmeninės, pirmosios veiklos.

Anglų kalbos automatikos inžinerijos srityje dėmesys skiriamas automatizavimo inžinerijos panaudojimui naujose taikymo srityse. Efektyvūs ir nebrangūs nauji duomenų technologijų prietaisai siūlo daug įdomių automatizavimo technologijų galimybių.

Elektros ir automatikos inžinierius paprastai dirba aukštųjų technologijų kompanijoje užduotyse, susijusiose su planavimu ir ekspertizėmis, o vėliau, kaip patirtimi, atlieka įvairias priežiūros užduotis. Tokios užduotys teikiamos gamybos įrenginiuose, projektavimo ir konsultavimo biuruose bei įmonėse, kurios specializuojasi programinės įrangos ir techninės įrangos pardavimuose.

Darbas beveik visada yra grupinis darbas su įvairių sričių ekspertais tarptautinėje darbo aplinkoje.

bengauto01

Gamybos mašinų automatikos studentai supažindinami su svarbiausiomis sklypų prekių gamybos funkcijomis ir įranga, taip pat į efektyvias ir ekonomiškas įrangos technologijas, pagrįstas naujausių technologijų mikrokontroleriais. Įgūdžių, susijusių su gamybos įranga ir nauja technologija, pagrindas yra funkcinės ir efektyvios gamybos automatizavimo planavimas ir įgyvendinimas.

1 metai 2 metai 3 metai 4. metais
Technologijos raida, 15 CR Elektros energijos inžinerija, 15 CR Automatikos ir elektros instaliacijos projektavimas, 15 CR Gamybos automatizavimas, 15 CR
Gamtos mokslai elektrotechnikoje, 15 CR Programavimas ir informacijos saugumas, 15 CR Automatikos inžinerijos programos, 15 CR Darbo apimtis - 15 CR
Gamtos mokslai automatikos inžinerijoje, 15 CR Įterptinė sistema, 15 CR Automatika ir valdymas, 15 CR Nemokamas laikas
Informacijos technologijos automatikos inžinerijoje, 15 CR Profiliavimo modulis, 15 CR Profiliavimo modulis, 15 Praktika, 30 CR

Gamybos proceso automatikos studentai susipažįsta su svarbiausiomis procesų pramonės funkcijomis ir įranga, taip pat į pramoninę priežiūrą. Žinios apie nuolatinį procesą ir jo priežiūrą yra sėkmingo proceso automatizavimo planavimo ir įgyvendinimo pagrindas.

1 metai 2 metai 3 metai 4 metai
Technologijos raida, 15 CR Elektros energijos inžinerija, 15 CR Automatikos ir elektros instaliacijos projektavimas, 15 CR Profiliavimo modulis, 15 CR
Gamtos mokslai elektrotechnikoje, 15 CR Programavimas ir informacijos saugumas, 15 CR Automatikos inžinerijos programos, 15 CR Darbo apimtis - 15 CR
Gamtos mokslai automatikos inžinerijoje, 15 CR Proceso automatizavimas, 15 CR Priežiūra, 15 CR Nemokamas laikas
Informacijos technologijos automatikos inžinerijoje, 15 CR Profiliavimo modulis, 15 CR Automatika ir valdymas, 15 CR Praktika, 30 CR

Pramonės valdymo ir logistikos modulis prieinamas visiems studentams. Modulis įgyvendinamas praktiškai. Šis modulis rekomenduojamas ypač tiems studentams, kurie pasirinko profilio gamybos proceso automatizavimą.

Profesiniai automatikos inžinerijos įgūdžiai

Elektros ir automatikos inžinerijos inžinieriaus (B Eng) profesinius įgūdžius sudaro keli subsektoriai. Jų turinys trumpai aprašytas toliau.

 • Pagrindiniai elektros ir automatikos inžinerijos įgūdžiai apima matavimo technologijas, duomenų ir programinės įrangos technologijas elektros ir automatikos srityje, matematinius metodus, fiziką ir elektroniką.
 • Planavimo įgūdžiai apima procesus, metodus ir priemones planavimui, modeliavimo metodams, įrenginių ir komponentų dydžio nustatymui ir pasirinkimui, dokumentų rengimą, standartų taikymą, kokybės sistemas ir gyvavimo ciklo mąstymą.
 • Elektros ir įrangos saugos įgūdžiai apima pagrindinius teisės aktus, reglamentus ir standartus, susijusius su elektros ir įrangos sauga.
 • Verslo ir gamybos įgūdžiai apima projektų veiklą, žmonių valdymą, verslumą, rinkodarą ir priežiūrą.
 • Taikymo įgūdžiai apima elektros ir elektros energijos sistemas, pastatų automatizavimo procesų automatizavimą, gamybos automatizavimą ir bendrai - technologijų taikymą naujiems naudojimo diapazonams.
 • Procesas, įranga ir sistemos įgūdžiai apima svarbiausius elektros energijos gamybos metodus ir įrangą, dažniausius gamybos procesus ir mašinas, jose naudojamus jutiklius, siųstuvus ir reguliavimo blokus, taip pat orientavimo ir reguliavimo sistemas.

Automatikos inžinerijos studijų režimai

Automatikos inžinerijos studentai kartu mokysis nuo pirmadienio iki penktadienio 8-16 val. Studijavimas yra lygus darbui darbe: studentas dalyvauja ir dirba kartu su kitais įvairiai. Kasdieninės mokymosi situacijos gali būti:

 • Tradicinis mokymasis klasėje.
 • Laboratoriniai darbai ir pratimai.
 • Mokymasis praktiniais pratimais, projektais ir kt.
 • Mokymasis darbo vietoje - projektai iš darbo, stažuotės ir kt.
 • E-mokymasis namuose ar bet kur.
Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Häme University of Applied Sciences (HAMK) is a multidisciplinary higher education institution situated centrally in the most populated a??rea of southern Finland. HAMK offers inspiring higher educati ... Skaityti daugiau

Häme University of Applied Sciences (HAMK) is a multidisciplinary higher education institution situated centrally in the most populated a??rea of southern Finland. HAMK offers inspiring higher education and customer-oriented applied research. Häme University of Applied Sciences is authorised by the Government of Finland, and is situated centrally in the most populated area of the country, southern Finland, where about half Finland's population live. Skaityti mažiau
Hämeenlinna , Riihimäki , Valkeakoski , Forssa + 3 Daugiau Mažiau