Elektrotechnika

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mokytojai yra populiarus STUDIJŲ energijos koncesininkų

Elektrotechnikos kursas Unisanta yra pritaikyta prie naujų technologijų, susijusių su elektros energijos gamybos, perdavimo ir paskirstymo elektros sritis, atsižvelgiant į naujas atsinaujinančiosios energijos šaltinių, pavyzdžiui, vėjo, saulės, biomasės ir kt integraciją įtraukti Atsižvelgiant į tai, kad dėmesys sutelkiamas į konceptualius ir praktinio profesinio mokymo programų, susijusių su įrenginių projektus, analizuoti elektros tinklų, elektros mašinų ir elektros įrangos, apsaugos ir kontrolės sistemas.

Prisitaikyti prie rinkos poreikių, siekiant tikslingai mokymo, žinoma, yra sudariusi sutartis ir mainus su verslo skolininkams technologijų, elektros, komunalinių paslaugų, mokslinių tyrimų institutų ir kitų universitetų Brazilija ir užsienyje.

Studentų su rinka integracija taip pat yra dalyvauti mokslinių tyrimų ir plėtros projektų, skirtų elektros įmonių pagal iš ANEEL reguliavimo galimybė - Nacionalinės elektros energetikos agentūra, kuriame dalyvavo studentai ir absolventai iš Unisanta.

Dirbtinis intelektas - robotų - elektros inžinerijos kursas apima Elektroninės tyrimų universiteto centras ir Taikomosios Loginiai Paraconsistent grupes pažangiųjų sistemų ir automatikos ir robotų technika, pareigūnų su CNPq - Nacionalinės tarybos dėl mokslinio ir technologinio vystymosi. Šis dalyvavimas skatina mokslinį darbą ir mokslinių tyrimų žvalgybos robotų dirbtinis, nacionalinės nuoroda srityje gamybą, su studentais mokslinių inicijavimo būklės ir plėtros užbaigimas Kursinis darbas (TCCs) dalyvavimo, realius poreikius įmonės skolinimosi technologijos.

Įstaiga, todėl kursas yra akredituota pagal nacionalinės naftos agentūros (ANP), atsižvelgiant į kontrolės ir automatizavimo dėl mokslinių tyrimų ir plėtros projektams įgyvendinti naftos ir dujų sektorius.

Dėl Elektros inžinerijos kursą Unisanta fakultetas susideda iš gydytojų, meistrų ir ekspertų konkrečiose srityse dirbančių elektrotechnikos, turintys didelę darbo patirtį įmonių, užtikrinant ne tik tvirtą konceptualų mokymo inžinerijos pagrindų, tačiau Taip pat tinkamas vykdymas atsižvelgiant į skirtingų rinkos segmentų srityje.

Studentai buvo atrinkti kaip Tarptautinės Fellows programa mokslo be sienų MEC ir PIBIC ir FAPESP maišeliai su puikių akademinių rezultatų.

Trukmė 5 metai (10 semestrai).

Laikotarpis : Naktį.

Darbo laikas : CH 4032 (keturi tūkstančiai trisdešimt dvi valandas).

Siūlome darbą : 100 vietų (Naktiniai).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Incluída no seleto Grupo de Excelência de Instituições de Ensino Superior do Ministério da Educação (MEC), a Universidade Santa Cecília (Unisanta) reafirma a qualidade de seu projeto pedagógico de gra ... Skaityti daugiau

Incluída no seleto Grupo de Excelência de Instituições de Ensino Superior do Ministério da Educação (MEC), a Universidade Santa Cecília (Unisanta) reafirma a qualidade de seu projeto pedagógico de graduação e de pós-graduação, de sua infraestrutura e do desempenho brilhante de seus atuantes professores, alunos, ex-alunos e funcionários. Skaityti mažiau