Filosofijos bakalauras (Leuvenas)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Ar kada pagalvojai, kas slypi subtiliame buvusio Europos Vadovų Tarybos pirmininko Hermano Van Rompuy samprotavime? Filosofijos bakalauro laipsnis iš Leveno, Europos širdyje! Idealus pagrindas tolesnėms filosofijos studijoms Leuvene ar už jos ribų arba kaip įdomios profesinės karjeros pradžia susijusiose srityse, tokiose kaip teisė, ekonomika ir medicina.

Filosofijos menų bakalauro (BA) programa padarys kur kas daugiau, nei supažindins jus su labai geidžiamais logikos, kritinio mąstymo ir artimo skaitymo įgūdžiais. Struktūrizuodamas savo tiesos ieškojimą, filosofijos bakalauras padės orientuotis savo mintyse apie pasaulį, kuriame gyvename, be to, jis išmokys naudotis filosofiniais įgūdžiais analizuojant šiuolaikinius mokslo ir visuomenės debatus. Atvykite į Leuveną ir pažinkite save.

Kokia yra programa?


BA programos tikslas yra suteikti išsamų, išsamų ir išsamų istorinį ir sistemingą filosofijos išsilavinimą. Tuo pat metu programa siekiama suteikti studentams mokslinių tyrimų įgūdžių, reikalingų sėkmingai filosofinei ir žodinei raiškai. Taip pat išmoksite naudoti filosofinius įgūdžius analizuodami šiuolaikinius visuomenės debatus.

Filosofijos institutas siūlo platų bakalauro, magistro, tyrimų magistrantūros ir daktaro laipsnį. laipsniai, visi dėstomi anglų kalba. Žiūrint kolektyviai, mūsų bakalauro ir magistro laipsniais siekiama supažindinti studentus su filosofijos istorija, taip pat su šiuolaikiniais analitinės ir žemyninės filosofijos judėjimais, kad jie galėtų įsitraukti į pagrindines filosofinių tyrimų sritis. Filosofijos institutas didžiuojasi siūlydamas savo studentams platų filosofinį išsilavinimą ir platų kursų bei seminarų spektrą, taip pat individualizuotą studijų palaikymą ir patarimus.

Kurso apibūdinimas

Filosofijos bakalauro programa yra trejų metų programa, susidedanti iš 3 komponentų:

 • Pagrindiniai kursai suteiks jums reikiamų žinių apie filosofijos istoriją ir paaiškins pagrindines filosofines temas ir sąvokas.
 • Seminarai išmokys atidžiai skaityti ir analizuoti tekstus, taip pat siūlys gerai struktūruotus pristatymus ir rašys filosofinius straipsnius.
 • Pasirenkamieji dalykai, į kuriuos taip pat įeina ne filosofiniai kursai, paskatins jūsų platesnius interesus ir paskatins tarpdiscipliniškumą.

Svarbi programos dalis yra bakalauro darbas su seminaru, kursas, kurio metu išmoksite tyrinėti ir rašyti išsamesnę filosofinės stipendijos dalį.

Išplėstinė vieta

Filosofijos bakalauras yra trejų metų programa (180 ECTS kreditų), tačiau studentai, turintys tam tikrą universitetinį išsilavinimą, gali kreiptis dėl priėmimo į aukštesnio lygio praktiką. Studentams, turintiems filosofijos bakalauro laipsnį ir neturintiems filosofinio išsilavinimo, rekomenduojama kreiptis į supaprastintą vienų metų filosofijos bakalauro programą (60 ECTS kreditų).

Sutrumpinta programa (60 ECTS)

Filosofijos bakalauro studijų programos sutrumpinta programa yra vienerių metų 60 ECTS kreditų programa, pagrįsta tais pačiais principais kaip ir įprasta bakalauro programa, tačiau daugiausia dėmesio skiriama pagrindiniams kursams, ribotam seminarų skaičiui ir bakalauro darbui su seminaru.

Stiprybės

Filosofija buvo dėstoma KU Leuven nuo pat įkūrimo 1425 metais ir išliko svarbiu ir įtakingu filosofinės minties centru. Filosofijos institutas yra tarptautinis visomis šio žodžio prasmėmis:

 • Jos dėstytojai yra, be kita ko, iš JAV, Italijos, Nyderlandų, Vokietijos, Austrijos ir Airijos.
 • Jo šaknys yra iškilios Europos žemyno filosofijos tradicijos. Tačiau pastaraisiais metais ji perėmė kitas filosofines tradicijas, pradedant anglamerikiečių mintimis ir baigiant ne vakarietiška filosofija. Institutas yra tikrai atsidavęs filosofiniam pliuralizmui.
 • Tai pritraukia atvykstančius mokslininkus ir studentus iš viso pasaulio. Atstovaujama maždaug 70 skirtingų tautybių.
 • Kiekvienais metais jame rengiamos kelios tarptautinės konferencijos, kurių tema labai skirtinga ir kuriose dalyvauja nusistovėję ir būsimi filosofai iš arti ir iš toli.
 • Ji yra sudariusi „Erasmus +“ mainų sutartis su daugiau nei 40 Europos universitetų, įskaitant Amsterdamo, Berlyno, Kopenhagos, Paryžiaus, Londono, Dublino, Lisabonos, Madrido ir Sienos universitetus. ir Stambulas. Bakalauro lygio studentai turi galimybę vieną semestrą studijuoti užsienio partnerių universitete arba 180 ECTS bakalauro programos antrame, arba trečiame etape.
 • Tai viena geriausių filosofinių bibliotekų pasaulyje. Bibliotekoje yra daugiau nei 90 000 tomų, joje yra daugiau nei 300 žurnalų prenumerata.
 • 2018 metais Filosofijos institutas užėmė 31 vietą pasaulyje tarp filosofijos programų (QS World University Rankings).

Ar tai tinkama programa man?

Kandidatai į BA programą turėtų turėti intelektualinį smalsumą, didelį susidomėjimą prasmės klausimais, gebėjimą abstrakčiai ir konceptualiai mąstyti, taip pat kritinį sugebėjimą ištirti savo išankstines prielaidas ir požiūrius.

 • Priėmimo taryba gali priimti studentus, turinčius vidurinės mokyklos diplomą, suteikiantį teisę į universitetinį išsilavinimą jų gimtojoje šalyje, atsižvelgiant į jų išsamią paraiškos bylą. Sprendimai dėl priėmimo priimami atsižvelgiant į kandidato motyvacinį laišką ir akademinį potencialą. Kandidatai privalo užpildyti ir pateikti Filosofijos instituto skaitymo ir rašymo užduotis kaip savo paraiškos bylos dalį.
 • Filosofijos bakalauras yra trejų metų programa (180 ECTS kreditų), tačiau studentai, turintys tam tikrą universitetinį išsilavinimą, gali kreiptis dėl priėmimo į aukštesnio lygio praktiką. Studentams, turintiems filosofijos bakalauro laipsnį ir neturintiems filosofinio išsilavinimo, rekomenduojama kreiptis į supaprastintą vienų metų filosofijos bakalauro programą (60 ECTS kreditų).

Karjeros keliai

Absolventai filosofijos srityje tęsia karjerą daugelyje skirtingų sričių, įskaitant:

 • verslas
 • Civilinė tarnyba
 • politika
 • švietimas
 • leidyba
 • žiniasklaida
 • socialinis ir kultūrinis sektorius
 • žurnalistika
 • akademinė aplinka

Karjeros perspektyvos

Absolventai filosofijos srityje tęsia karjerą daugelyje skirtingų sričių, įskaitant verslą, valstybės tarnybą, politiką, švietimą, leidybą, žiniasklaidą, socialinį ir kultūrinį sektorių, žurnalistiką, akademinę ...

Daugelis darbdavių ieško kandidatų, kurie yra ne tik gerai pagrįsti tam tikroje srityje, bet ir sugeba susidoroti su įvairiais iššūkiais, kylančiais sparčiai tobulėjančioje darbo vietoje. Filosofijos absolventai turi geras galimybes aiškiai mąstyti ir efektyviai reaguoti į besikeičiančius šiuolaikinio užimtumo iššūkius.

Pradėkite savo karjerą studijų metu

Bakalauro ir magistro programos metu jau galite susiformuoti savo profilį pasirinkdami tam tikrą specializaciją, studijuodami užsienyje (Erasmus), atlikdami praktiką ar pradedant savo verslą.

Studentų karjeros centras džiaugiasi galėdamas padėti jums teisingą kelią link savo pirmosios darbo patirties. Centras taip pat konsultuoja jus ieškant įdomaus darbo ir padeda pokalbiams dėl darbo. Studentams, norintiems pradėti savo verslą, „ KU Leuven taip pat turi „Lcie“, KU Leuven bendruomenę, kuri skatina studentus kurti novatoriškas ir verslias idėjas.

Nežinai nuo ko pradėti? Studentų karjeros centro duomenų bazėse yra pasiūlymų apie darbą, savanorišką darbą, inovacijų projektus ir studentų darbus. Taip pat galite aplankyti vieną iš Karjeros centro organizuojamų renginių.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Skaityti daugiau

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Skaityti mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje