Finansų bakalauras

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Apžvalga

The

 • Verslo finansai: studentai sutelkia dėmesį į įrankius ir metodus, skirtus gamybinio turto vertinimui, jų finansavimo būdų pasirinkimui ir finansinės sėkmės įvertinimui. Pagrindinis dėmesys skiriamas verslo strategijos ir finansinių sprendimų suderinimui bei tvirtos vertės didinimui, priimant protingus finansinius sprendimus.
 • Investicijos: Studentai supranta finansų rinkų, įskaitant akcijų, obligacijų ir išvestinių finansinių priemonių rinkas, pobūdį ir dinamiką. Jie mokosi investuoti į šias rinkas, siekdami padidinti grąžą ir sumažinti riziką.
 • Islamo bankininkystė ir finansai: mokiniai mokosi apie pagrindinius islamo finansų ir sutarčių principus. Jie mokosi apie šiuolaikinius islamo bankus; draudimo bendrovės ir pinigų valdymo įmonės keičia ir pritaiko tradicinę praktiką, kad atitiktų šariato principus. Šios unikalios įžvalgos paruošia juos karjerai augančioje islamo finansų srityje.

Programos mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai galės:

 • Parodyti ir taikyti žinias apie finansinių ir nefinansinių korporacijų sprendimus dėl kapitalo paskirstymo ir korporacijų finansinių rezultatų įvertinimą.
 • Paaiškinti vidaus ir tarptautinių finansų rinkų veikimą ir šių rinkų vaidmenį vykdant ekonomiką, taip pat kuriant tarptautiniu mastu įvairias investicijų portfelius.
 • Parodyti ir pritaikyti žinias šiuolaikinėje portfelio teorijoje, taip pat finansinių vertybinių popierių kainodarai ir naudojimui.
 • Pademonstruokite, kaip pagrindinės įmonės funkcijos (pvz., Strategija, gamyba, rinkodara ir kt.) Padeda organizaciniam veiksmingumui ir paaiškina, kaip svarbūs išoriniai veiksniai (pvz., Vartotojų pageidavimai, ekonominiai veiksniai, teisės aktai ir kt.) Veikia organizacijoms.
 • Nustatykite ir išspręskite verslo problemas taikydami finansų valdymą ir bendrąsias verslo žinias.
 • Atlikti tyrimus pasirinktoje specializacijos srityje ir dokumentuoti tyrimų rezultatus.
 • Veiksmingai bendrauti raštu ir žodžiu ir pristatyti profesionalų pristatymus.
 • Veiksk individualiai ir prisideda prie komandos efektyvumo tik bendrai prižiūrint.
 • Parodyti lyderystės įgūdžius savarankiškai vystytis individualiai ir komandos lygmeniu.
 • Atpažinti ir išspręsti etikos dilemas darbo vietoje ir paaiškinti pagrindinį įmonių socialinės atsakomybės principą.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Zayed University is a national and regional leader of educational excellence that was founded in 1998 and proudly bears the name of the United Arab Emirates (UAE) founder, the Late Sheikh Zayed bin Su ... Skaityti daugiau

Zayed University is a national and regional leader of educational excellence that was founded in 1998 and proudly bears the name of the United Arab Emirates (UAE) founder, the Late Sheikh Zayed bin Sultan Al Nahyan. This flagship institution is notable for encompassing two stunning modern campuses in Abu Dhabi and Dubai. The University offers a diverse range of academic programs taught by a qualified, highly experienced faculty and supports a lively study body of both national and international students. Skaityti mažiau
Mohammedas bin Zajedo miestas , Dubajus + 1 Daugiau Mažiau