Finansų bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Finansų bakalauras

Finansai

Jūsų darbdavys gamina dviračius ir nori įkurti gamyklą Taivane. Tai jūsų užduotis apskaičiuoti būsimas pajamų srautas, gamybos sąnaudas ir grynąją dabartinę projekto vertę.

Arba jūsų įmonė nori perimti vieną iš konkurentų, o jūsų užduotis yra ištirti balansą, kad būtų nustatyta šios įmonės vertė.

Kaip tarptautinis kontrolierius, jūs žinote viską apie planavimą ir pinigų srautų stebėjimą tarptautinėje darbo aplinkoje.

Tu

Esate ambicingas studentas, turintis gerus analitinius ir skaitinius įgūdžius. Norite pradėti karjerą tarptautinėje finansinėje aplinkoje, Nyderlanduose ar už jų ribų. Jums patinka dirbti su skirtingų tautybių atstovais, laisvai kalbėti ir rašyti verslo anglų kalbą.

Programa Finansai

Įgysite vadybos ir išlaidų apskaitos, logistikos, finansų ir valdymo apskaitos, ekonomikos, fiskalinės teisės ir tarpkultūrinio valdymo žinių. Įvaldysite statistiką ir finansinę matematiką naudodami „Excel“. Studijų programa dėstoma tik anglų kalba. Kuriant programą buvo įtrauktos tarptautinės kompanijos, kurios garantuoja, kad bus laikomasi profesinės srities standartų.

Šios studijų programos bruožai

Tai yra olandų programos „Bedrijfseconomie“ atitikmuo angliškai. Tarptautinė taikymo sritis. Mūsų bendruomenė yra tarptautinė. Studentai ir dėstytojai atvyksta iš Olandijos ir užsienio. Dėstytojai ir darbuotojai turi tarptautinę darbo patirtį ir naudojasi realiais atvejais. 1,5 metų kursą galite susisteminti patys. Su jūsų darbo praktika, nepilnamečiu, baigiamuoju darbu ar mainų programa. Mūsų požiūris yra asmeniškas. Dirbsite mažose grupėse ir turėsite savo asmeninį trenerį. Priėmimo sąlygos

Jūsų ankstesnio išsilavinimo lygis turi būti lygus olandų havo, vwo arba mbo 4 lygiui. Anglų kalba turėjo būti vienas iš jūsų kursų. Be to, jūs turėtumėte būti baigę matematiką, buhalteriją ar ekonomiką. Jei nesame susipažinę su jūsų užsienio diplomu, NUFFIC, Nyderlandų tarptautinio diplomų pripažinimo organizacija, patikrins mūsų lygį.

Anglų reikalavimai tarptautiniams studentams

Egzaminas - minimalus balas:

  • IELTS bendra grupė:
  • TOEFL popierius: 550
  • TOEFL interneto pagrindu: 80

Svarbios datos:

Programos pradžia: rugsėjis

Paraiškų teikimo terminas ES: rugpjūčio 1 d
Paraiškų teikimo terminas ne ES: birželio 1 d

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

Studying at Avans University of Applied Sciences means acquiring state-of-the-art knowledge. But that's not all. You will also learn how to apply this knowledge in real business or professional projec ... Skaityti daugiau

Studying at Avans University of Applied Sciences means acquiring state-of-the-art knowledge. But that's not all. You will also learn how to apply this knowledge in real business or professional projects. Our studies are geared perfectly to the requirements of organizations and companies that operate internationally. The university has once again in 2018 been ranked the top No. 1 large university of applied sciences in the Netherlands by the leading higher education guide “Keuzegids Hbo” for the fifth consecutive time! Avans has been in the top 3 for 8 years, which shows that we set the bar high, as reflected in our own quality mark. Find out more about Avans University of Applied Sciences by filling in your details and the school will contact you. Skaityti mažiau
's Hertogenbosch , Breda + 1 Daugiau Mažiau