Finansų, investicijų ir rizikos bakalauras (Hons)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Skirta tiems, kurie nori karjeros investavimo bankininkystėje ir su ja susijusiuose vaidmenyse, suteikiant galimybę mokytis verslo aplinkoje, kuri suteikia unikalų poveikį finansinių paslaugų pramonei.

Finansų, investicijų ir rizikos bakalauras (Hons) yra nauja programa, skirta studentams, norintiems investuoti į bankininkystę ir susijusius vaidmenis. Tai suteikia galimybę studijuoti tiesiogiai atitinkamu laipsniu verslo aplinkoje, kuri suteikia unikalų poveikį finansinių paslaugų pramonei.

Programa leis jums sukurti išsamias žinias ir supratimą apie pagrindinius investicijų ir finansinės analizės bei rizikos valdymo elementus, kuriais grindžiamas tinkamas sprendimų priėmimas. Ji suteiks jums galimybę ištirti ir analizuoti įvairias problemas, susijusias su finansų rinkomis ir finansinių paslaugų sektoriumi (ypač investicijomis / įmonių bankininkyste) ir jos nacionaline bei tarptautine aplinka.

Kartu su platesne aplinka, kurioje veikia investicinė bankininkystė, programa taip pat padės geriau suprasti pagrindinius akcijų rinkų ir investicijų aspektus, saugumo analizę, turto klases ir obligacijų bei nuosavybės vertybinių popierių kainas, taip pat portfelio valdymą, išvestines priemones ir alternatyvias investicijas. .

Kritiškai programa taip pat suteikia jums galimybę įvertinti besikeičiančių reguliavimo ir veiklos sąlygų poveikį ir įgyti įžvalgų ir supratimo apie vietinę ir pasaulinę bankų ir finansinių paslaugų įtampą. Etika ir profesiniai standartai yra pagrindinė kurso dalis ir bus mokomi kiekviename programos lygmenyje.

Vertinimo strategijos santrauka

Bus naudojamos įvairios vertinimo priemonės, įskaitant egzaminus, rašytinius vertinimus, ataskaitas ir projektus, atvejų analizę ir verslo pasiūlymus. Visi moduliai, išskyrus išplėstinį mokymąsi pagal darbo rezultatus, ir moksliniai tyrimai

Disertacija vertinama pagal apibendrintą (-as) užduotį (-as) ir (arba) egzaminą. Išplėstinė darbo vieta

Mokymasis vertinamas remiantis galutiniu, atspindinčiu portfeliu. Disertacija, pagrįsta moksliniais tyrimais, vertinama remiantis 7500 žodžių disertacija. Tai yra išplėstas akademinio rašto kūrinys. Mokslinių tyrimų disertacijos modulis taip pat reikalauja, kad studentai pateiktų mokslinių tyrimų pasiūlymą, kurį studentas turi išlaikyti („patenkinti lūkesčius“), tačiau į modulio ženklą neįskaičiuojamas. Kiekvieno modulio specifikacijoje pateikiama išsami informacija apie naudojamą vertinimo strategiją.

Savo modulių metu studentai gauna grįžtamąjį ryšį apie jų pažangą užbaigiant formavimo užduotis.

Studentai gauna grįžtamojo ryšio formas, kai baigia apibendrintą (-as) užduotį (-as) ir po modulio egzamino (-ų), kurie apima grįžtamąjį ryšį ir užduoties (-ų) / egzamino (-ų) ženklą.

Karjera

Šio kurso absolventai, kaip prekybininkai, fondų ir turto valdytojai, analitikai ir brokeriai, gali tęsti karjerą įvairiose investicinės bankininkystės srityse. Jums bus teikiama parama per visą savo studijas, kad įgytumėte vasaros stažuotes, kad suteiktumėte savo karjeros pradžią.

Programa taip pat yra sukurta taip, kad būtų puikus pagrindas CFA instituto visame pasaulyje pripažintam CFA apdovanojimui ar kitoms specializuotoms finansų magistrantūros studijoms.

Reikalavimai kursui

Paprastai „AAB“ / „ABB“ pasiūlymus siūlome „A“ lygiu (neįtraukiami bendrieji tyrimai, kritinis mąstymas, išplėstiniai projektai ir pilietybės studijos). Visi pareiškėjai paprastai turi turėti mažiausiai GCSE matematikos laipsnio B arba 6 laipsnio GCSE anglų kalbos C arba 4 laipsnio.

Idealūs pareiškėjai ištyrė vieną iš šių „A“ lygių: matematikos, tolesnės matematikos, ekonomikos, statistikos ar fizikos.

Priimame „BTEC“ išplėstinį diplomą „D * DD“ ir diplomo ir pagalbinio diplomo kartu su kitomis kvalifikacijomis. Taip pat priimamas Tarptautinis bakalaureato testas (30–32 balai) ir AAT / ACCA diplomų turėtojai yra skatinami taikyti. Pasiūlymai gali skirtis.

Finansinių studijų sertifikatas ir diplomas - nepamirškite, kad šios kvalifikacijos gali prisidėti prie mūsų atvykimo reikalavimų, padedančios išsiskirti iš kitų pareiškėjų.

Papildoma informacija

Prieš pradedant mokymą, mes surengsime vasaros matematikos programą, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas pagrindiniams matematikos įgūdžiams, su kuriais susidursite studijų metu. Tai puiki proga padidinti savo skaitmeninius įgūdžius, pradėti savo studijų pradžią ir pradėti savo pirmus metus su pasitikėjimu.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2019

Apie mokyklą

We are a university college that exists to advance banking and finance by providing outstanding education and thinking, tailored to the needs of individuals, business and society.

We are a university college that exists to advance banking and finance by providing outstanding education and thinking, tailored to the needs of individuals, business and society. Skaityti mažiau