Apžvalga

Didėjantis prioritetas yra tinkamų finansinių technologijų ir analitinių įgūdžių taikymas, ypač finansų specialistams. Vis labiau konkuruojančioje aplinkoje finansų sektoriaus specialistams reikia išsamesnio savo organizacijos finansinių duomenų.

Ši programa yra sukurta iš pirmaujančių pramonės specialistų įnašų ir pasiekia pusiausvyrą tarp analitinių metodų mechanikos ir dinamiško su finansavimu susijusio sprendimų priėmimo proceso. Siekiame, kad mūsų studentai taptų ateities finansų specialistais, turinčiais analitinių įgūdžių, turintys tinkamus požymius, kad sumažintų riziką priimant protingesnius, laiku ir tikslesnius finansinius sprendimus.

Studentai įgis techninių duomenų mokslo įgūdžių ir netechninio valdymo įgūdžių, kartu su giliu supratimu apie analitikos taikymą finansų valdymo kontekste. Pagrindinis programos etosas yra sukurtas pagal Universiteto misiją „Žinių kūrimas“, siekiant suteikti naujausius finansų ir verslo analitikos įgūdžius, kad būtų galima priimti pagrįstus sprendimus ir skatinti geresnę finansų valdymo kokybę.

Turėsite galimybę susipažinti su specialistų verslo analitikos programine įranga, SAS, kuri laikoma viena iš pirmaujančių pasaulio pramonės standartų duomenų analitikos programinės įrangos tiekėjų, plačiai naudojamų verslo pasaulyje. Taip pat sužinosite apie papildomas priemones ir būdus, būtinus valdyti savo pačių vystymąsi kaip vadybininką, suderinant jį su savo karjeros siekiais įkvepiančioje ir naujovių diegimo aplinkoje.

Jūs suprasite tokias temas kaip:

  • Finansinė analizė ir apskaita
  • Tarptautiniai finansai ir investicijos
  • Verslo analizės ir dirbtinio intelekto pagrindai
  • Didelė duomenų analizė verslui
  • Rizikos valdymas ir išvestinės priemonės

Be to, į mokslinius tyrimus orientuoti mokslininkai palengvins jūsų mokymąsi visą šios studijų programos trukmę, užtikrindami, kad esate naujausi su naujausiomis finansų ir verslo analitikos tendencijomis. Per novatorišką mokymą ir praktinį taikymą, šia programa siekiama įtraukti finansų ir verslo analitiką, taigi jums suteikiant aukštojo mokslo pakopų konkurencijos, pvz., Finansų analitiko, audito analitiko, finansų vadybininko, verslo plėtros vadovo ir daugelio kitų, priešakyje.

Profesinė akreditacija

Mes didžiuojamės, kad esame elitinėje verslo mokyklų grupėje, kad galėtume turėti trijų akcijų Equis, AMBA ir AACSB, dažnai vadinamą "Triple Crown".

Mes naudojame SAS, vieną iš pirmaujančių pasaulio pramonės standartų duomenų analizės programinės įrangos, kuri yra šio laipsnio dalis mokyti mokinius.

SAS yra vienas iš mūsų strateginių partnerių ir pripažįsta šią programą. Jie pasisako už tai, kad mūsų studentai įgytų patirties programinėje įrangoje, kuri yra plačiai naudojama verslo pasaulyje.

Reitingai

University of Bradford 2019 m. Aukštojo mokslo pasaulio universiteto reitinguose užima 301–400 pasaulio verslo ir ekonomikos sričių.

Patekimo reikalavimai

112 UCAS taškai.

Lygiai

Nėra konkrečių dalykų reikalavimų.

BTEC Extended Diploma

DMM - nėra konkrečių dalykų reikalavimų.

Pareiškėjai apie prieigos programas

Nėra konkrečių dalykų reikalavimų.

Tarptautinio bakalaureato reikalavimai

112 taškų, įtraukiant bent 2 HL dalykus plius HL3 arba SL4 anglų ir matematikos srityse

Plius mažiausiai

GCSE anglų kalba ir matematika C arba 4 klasėje (ekvivalentai priimti).

Anglų kalbos reikalavimai

Minimalus IELTS yra 6,0 arba lygiavertis.

Jei neatitinkate IELTS reikalavimų, galite pasinaudoti University of Bradford ikimokyklinio anglų kalbos kursu.

Studijuoti užsienyje

Būdamas University of Bradford vadybos mokyklos University of Bradford studentas, turėsite galimybę studijuoti užsienyje vienoje iš mūsų partnerių institucijų visame pasaulyje.

Tai suteikia jums tarptautinės patirties, susiduria su kitokia kultūra ir galimybėmis bendradarbiauti su kitomis pirmaujančiomis verslo mokyklomis.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 15 daugiau kursų University of Bradford »

Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 26, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 21, 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Price
9,250 GBP
Namai: £ 9,250 (sumuštiniai metai: £ 925) International: £ 15,320
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 21, 2020
End Date
Gegužė 24, 2024
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 21, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Gegužė 24, 2024