Finansų, operacijų tyrimų, vadybos ir statistikos bakalauras (Hons)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Ugdykite savo matematinius ir statistinius įgūdžius ir pasiruoškite atlikti kiekybinės verslo analizės karjerą.

Išmoksite naudoti sudėtingas įvairiausių matematikos disciplinų priemones, tokias kaip skaičiavimas, tiesinė algebra, tikimybė ir statistika, kad galėtumėte paaiškinti savo matematinį ir statistinį pagrindimą. Kartu sukursite išsamių žinių apie verslo analitikų, kiekybinių finansų pareigūnų („kvantų“) ir operacijų vadybininkų kontekstą.

Jūs praplėsite savo teorinių koncepcijų žinias, ypatingą dėmesį skirdamas finansams ir operacijoms, ir pritaikysite išmoktus metodus praktinėms verslo problemoms.

Šis kursas dėstomas bendradarbiaujant su Matematikos katedra ir Jorko vadybos mokykla.

Kurso turinys

Jūs studijuosite matematiką ir vadybos modulius per visą savo laipsnį, suteikdami prieigą prie abiejų disciplinų akademinių ekspertų. Tobulėdami tobulinsite savo įgūdžius, mokysitės naujų analizės metodų ir pritaikysite juos praktinėse problemose, su kuriomis susiduria organizacijos.

Savo antraisiais ir trečiaisiais metais pasirinkimo moduliai leidžia jums pritaikyti kursą pagal jūsų pomėgius ir tikslus, tyrinėti naujas studijų sritis ar išsamiau peržiūrėti ankstesnes temas.

1 metai

Pirmaisiais metais pasirenkate matematikos, statistikos, apskaitos, finansų ir ekonomikos modulius, kurie suteiks jums tvirtą pagrindą, ant kurio galėsite kaupti pažangiausius įgūdžius.

2 metai

Antrųjų metų pagrindiniai moduliai pristato naujus metodus ir koncepcijas bei suteikia galimybę panaudoti sudėtingus modelius duomenų analizei ir operacijų tyrimams. Taip pat pasirinksite vieną parinkčių modulį, kuris leis jums geriau suprasti, kaip veikia įmonės.

3 metai

Jūsų paskutiniai metai apima ne tik naujas temas, tokias kaip žaidimo teorija ir sprendimų teorija, bet ir pažengusiųjų statistinius bei finansinius įgūdžius. Pasirinkimo moduliai leidžia sutelkti dėmesį į jus dominančias sritis ir apima galimybes dirbti realiame gyvenime su verslo konsultavimo projektu.

Mokymasis pagal dizainą

Kiekvienas kursas Niujorke buvo skirtas suteikti aiškių ir ambicingų mokymosi rezultatų. Šie mokymosi rezultatai suteikia jums supratimą, ką galėsite padaryti kurso pabaigoje. Kiekvieną kursą plėtojame kurdami modulius, kurie padidina jūsų sugebėjimą siekti mokymosi rezultatų ir padeda paaiškinti, ką galite pasiūlyti darbdaviams.

Mokymo formatas

Jūsų matematikos moduliai pristatomi paskaitų, problemų klasių ir mažų grupių dėstymo būdu. Paskaitos apibūdina mokomą turinį; problemų klasės įgyvendina tai praktiškai. Mažų grupių mokymas seminaruose ir vadovėliuose leidžia gauti iš savo dėstytojų artimą palaikymą, kad būtų aiškesnės sąvokos ir aptartos jūsų idėjos.

Apskaitos ir finansų paskaitose pristatomi konkretūs metodai, kuriuos praktikuosite kaip savarankiško tyrimo dalį. Galite aptarti ir paaiškinti metodų pritaikymą seminaruose ir apmąstyti savo mokymąsi. Suplanuotose grįžtamojo ryšio ir konsultacijų sesijose galite gauti papildomą palaikymą - vienas su kitu arba mažomis grupėmis.

Likęs kurso laikas bus praleistas savarankiškoms studijoms. Tai gali būti pasirengimas paskaitoms ir seminarams, tolesnis darbas, platesnis skaitymas, vertinimo užduočių atlikimas praktikoje arba revizija.

Kiekvienas mokosi skirtingais tempais, todėl valandų skaičius kiekvienam žmogui skirsis. JK aukštojoje mokykloje tikimasi, kad dieninių studijų studentai per metus praleis 1200 valandų.

Karjera ir įgūdžiai

Mūsų pritaikytos įsidarbinimo sesijos padeda nustatyti ir patobulinti jūsų įgūdžius. Mūsų speciali palaikymo komanda padės jums sudaryti galimybes įsidarbinti ir pristatyti save kaip geriausią kitą karjeros žingsnį.

Mūsų absolventai tęsia karjerą visais verslo ir vadybos aspektais. Daug pasiekė magistrantūros studijos Jorko ir kituose pagrindiniuose universitetuose.

Karjeros galimybės

Šis kursas paruoš jus tokiai karjerai kaip:

  • Duomenų analitikas
  • Finansų analitikas
  • Operacijų vadovas
  • Kiekybinis konsultantas

Perkeliami įgūdžiai

  • Problemų sprendimas
  • Matematinis modeliavimas
  • Kompiuterinis programavimas
  • Laiko planavimas
  • Bendravimas ir ataskaitos
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Founded on principles of excellence, equality and opportunity for all, the University of York opened in 1963 with just 230 students. Since then we have become one of the world's leading universities, ... Skaityti daugiau

Founded on principles of excellence, equality and opportunity for all, the University of York opened in 1963 with just 230 students. Since then we have become one of the world's leading universities, carving out a reputation as an academic powerhouse where a clear focus on excellence has secured national and international recognition alongside longer established institutions. Skaityti mažiau