Fizikos ir nanotechnologijų mokslo bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

Medžiagų fizikos ir nanotechnologijų programa skirta studentams, kurie domisi technologijomis ir fizika. Tai unikalus dviejų krypčių bakalauro studijų programa anglų kalba. Programa suteikia studentams pagrindines žinias apie fiziką, technologijų supratimą, technologinį projektavimą, kartu su problemų sprendimo įgūdžiais ir siekia patenkinti studentų, ieškančių naujoviškų karjerų šiandienos technologiniame amžiuje, poreikius.

Karjera

Studentų kompetencijos
- yra kompetentingas taikyti, žinoti ir suprasti pagrindinius fizinius ir cheminius reiškinius, jų sąvokas, inžinerijos, elektrotechnikos ir elektronikos pagrindus, teorines mechanikas, skaitinius metodus, matematines koncepcijas ir principus, suprasti matematinių metodų taikymo problemas.
- išmoko pagrindinius šiuolaikinius fizikinės ir cheminės analizės metodus, taikomus medžiagų moksle ir nanotechnologijose.
- yra kompetentingas taikyti šiuolaikines mikro ir nanotechnologijas ir priemones, naudojamas naudojamas funkcines (optines, elektrines, magnetines) medžiagas, mikro ir nanostruktūras, jų kūrimą, gamybą, taikymą ir kokybės vertinimą / biomedžiagas, jų technologijas, žmogaus fiziologines sistemas, biomedicinos ir ultragarso sistemos, prietaisai ir jų kūrimas, gamyba, taikymas ir kokybės vertinimas (atitinkamai pagal pasirinktą specialybę).
Yra kompetentingas taikyti šiuolaikinių inžinerinių medžiagų ir jų fizinių principų, mikro ir nanotechnologijų technologijas, ieškant ir kuriant naujas medžiagas ir struktūras pagal nustatytus reikalavimus, turi darbo patirtį su technologinėmis ir medžiagų analizės įranga.
- yra kompetentingas kritiškai vertinti informaciją, savo veiklos rezultatus, profesines naujoves, dalyvauti diskusijoje ir tobulinti savo veiklą, pristatyti ir perduoti žinias bei supratimą apie studijas ir pasirinktą veiklą specialistams ir ne specialistams.

Studentų įgūdžiai
- Geba suderinti teorines ir taikomąsias žinias sprendžiant technologines problemas, prognozuoti, atrinkti ar kurti medžiagas, turinčias optimalias savybes įvairiems inžinerijos tikslams, pasirinkti ir pritaikyti tinkamus technologinius modeliavimo metodus, analizuoti inžinerines problemas.
- Geba taikyti analitinius, matematinius ir kitus metodus medžiagų savybėms modeliuoti ir prognozuoti.
- Geba išmokti medžiagų analizės metodus, parinkti reikiamą technologinę ir medžiagų analizės įrangą, dirbti su modernia technologine ir medžiagų analizės įranga, analizuoti ir interpretuoti analizės rezultatus, taikyti standartinius tyrimo metodus.
- Geba naudoti informacines technologijas ir pagrindinę programinę įrangą, taikyti ir naudoti skaitinius kompiuterinius metodus sprendžiant konkrečias medžiagų mokslo ir nanotechnologijų problemas.

- Gebėti dirbti tarpdisciplininėje komandoje, kurti naujas idėjas, įgyti gilesnį supratimą apie pateiktus argumentus, sugebėti organizuoti profesinę veiklą, planuoti laiką ir išteklius, žino projekto valdymą ir verslo aspektus.

Tu gali tapti

  • Technologijos ir gamybos inžinierius
  • Fizikos mokslų ir inžinerijos specialistas
  • Chemijos inzinierius
  • Fizikas ir astronomas
  • Chemijos ir kitų fizikinių mokslų specialistas
  • Programų kūrėjas

Patekimo reikalavimai

Anglų kalbos mokėjimas

IELTS ≥5,5, TOEFL ≥75, CEFR ≥B1 arba lygiavertis

Tinkamumas CGPA Vidurinės mokyklos pažymėjimas

Ne daugiau kaip 3 metai po vidurinės mokyklos baigimo yra tinkamos.

Dažnai galite gauti tinkamą stenogramą iš savo mokyklos. Jei taip nėra, jums reikės oficialių vertimų kartu su patvirtintomis originalo kopijomis.

Įėjimo kvalifikacijos dokumentai priimami šiomis kalbomis: anglų / rusų.

Dokumentai turi būti legalizuoti (Apostille) šalies, kurioje buvo išduoti dokumentai, užsienio reikalų ministerijos. Šis reikalavimas netaikomas dokumentams, išduotiems ES ir Baltarusijoje, Ukrainoje.

Minimalus vidurkis (CGPA)

Norėdami gauti daugiau informacijos apie šią programą, apsilankykite savo tinklalapį čia .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Kaunas University of Technology - KTU - is one the largest technological universities in the Baltics. Known for its linkages with business, leadership in scientific research, flexible interdisciplinar ... Skaityti daugiau

Kaunas University of Technology - KTU - is one the largest technological universities in the Baltics. Known for its linkages with business, leadership in scientific research, flexible interdisciplinary study programmes and unforgettable study experience, KTU is fast forwarding to becoming an internationally acknowledged institution of higher education. Skaityti mažiau