Fizikos bakalaurai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pagrindinis „BSc Honors“ kvalifikacijos tikslas yra įtvirtinti ir pagilinti studentų fizikos žinias ir kompetenciją bei plėtoti jos metodologijos ir metodų tyrimų gebėjimus. „BSc Honors“ iš esmės yra kursinis laipsnis, kurio mažiausiai 25% (30) kreditų skiriama mokslinių tyrimų projektui ir atskaitomybei prižiūrint.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio teorinio įsitraukimo ir intelektualinio savarankiškumo ir yra pradinė mokslo magistrantūros specializacijos kvalifikacija, suteikianti studentams išsamių mokslinių žinių ir įgūdžių, paruošiančių juos moksliniais tyrimais pagrįstoms doktorantūros studijoms.

Priėmimui į pagyrimų programą reikalingas skyriaus vedėjo leidimas.
Minimalus 60% suminis balų skaičius fizikoje NQF 6 lygyje (treti metai) plius 50% matematikoje 5 NQF lygyje (antri metai) yra standartinis įėjimo reikalavimas.

Norint baigti fizikos pagyrimų programą, reikia išlaikyti projektą (PHY0000) ir 9 papildomus modulius, įskaitant privalomus pasirinktai specializacijai. Ne visi moduliai gali būti siūlomi tam tikrais metais. Modulių, kurie yra paskirstomi per du semestrus, atveju pirmojo semestro modulis yra būtina sąlyga antrajam semestrui.

Dalyvaudamas pasirenkant studentas, gavęs Fizikos katedros vedėjo leidimą, gali pasirinkti ne daugiau kaip du modulius iš Gamtos fakulteto skyrių, išskyrus fiziką.

Galutinis kiekvieno fizikos pagyrimų programos teorijos modulio balas apskaičiuojamas taip: Egzamino balas sudaro 70%, o semestro pažymys - 30% galutinio pažymio.

Tolesni egzamino reikalavimai

  1. Jei nustatoma, kad studentas per tam tikro kurso semestrą yra lankęs mažiau nei 70% paskaitų, tokiam studentui gali būti neleidžiama dalyvauti to kurso egzamine.
  2. Studentui reikia 40% semestro pažymio modulyje, kad jis galėtų patekti į to modulio galutinio įvertinimo galimybę. Semestro ir galutinio pažymio svoris yra 30:70, kaip aprašyta aukščiau. Studentui reikia 50% galutinio pažymio, kad išlaikytų modulį. Semestro pažymys taip pat prisideda prie papildomo vertinimo rezultato. Galutinis papildomo įvertinimo rezultatas yra 50%.

Studentas pasirenka vieną iš penkių galimų srautų:

  • Kondensuotųjų cheminių medžiagų fizika
  • Branduolinė fizika
  • Didelės energijos fizika
  • Teorinė fizika
  • Astrofizika

Kai kurie iš šių srautų ir konkrečių pasirenkamųjų dalykų gali būti neprieinami konkrečiais metais.

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.

Visos magistro ir doktorantūros studijų programos gali būti registruojamos ištisus metus.

Pabaigos data: akademinė veikla prasideda sausio mėnesį ir baigiasi gruodį. Programos terminas nustatomas pagal programos trukmę.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Skaityti daugiau

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Skaityti mažiau