Fizikos mokslų bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Fizikos katedra siūlo turtingą ir išsamią studijų programą, suteikiančią bakalauro laipsnį. fizikos laipsnis. B.Sc. Fizikos studentai, pasirinkę privalomus fizikos kursus, gali pasirinkti vieną iš dviejų atskirų trasų, tai yra Bendrieji fizikos ir kosmoso mokslai. Bendroji fizikos trasa yra siūloma kaip standartinė fizikos trasa, o Kosmoso mokslų trasa daugiausia orientuota į su kosmosu susijusios fizikos temas. Programa siekiama mokyti ir baigti fizikos specialistus, kad būtų patenkinti darbo jėgos poreikiai pagrindinėse nacionalinės svarbos srityse. Programa siūlo gerai parengtą ir atnaujintą fizikos mokymo programą, leidžiančią absolventams veiksmingai dalyvauti savo darbo vietoje arba tęsti magistrantūros studijas ir vykdyti mokslinius tyrimus. Fizikos studentai turi vesti papildomus matematikos, gamtos mokslų, bendrojo lavinimo ir informacinių technologijų kursus, kad galėtų toliau tobulinti savo žinias, pagrindus ir įgūdžius.

133022_flash-tesla-coil-experiment-faradayscher-cage-68173.jpeg

Programos uždaviniai

  • Įsitvirtinti kaip veiksmingus profesionalus ir ekspertus komandinio darbo, komunikacijos, problemų sprendimo, kūrybiškumo ir profesijos etikos srityse.
  • Tęsti savo profesinį tobulėjimą įgyjant aukštesnius laipsnius ir tobulinant mokymosi visą gyvenimą įgūdžius ir gebėjimus.
  • Įsitraukti į savo patirtį ir pritaikyti ją tokiose svarbiausiose visuomenės srityse kaip tvarumas ir aplinkos apsauga, darbuotojų sveikata ir sauga, išteklių valdymas, švietimo ir verslo konsultacijos bei lyderystė.

Programos mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai galės:

  • Identifikuoti, suformuluoti ir išspręsti mokslo problemas pritaikant fizikos ir matematikos žinias.
  • Plėtoti ir vykdyti eksperimentus, analizuoti ir interpretuoti duomenis, kad būtų padarytos išvados
  • Suprojektuokite sistemą, komponentą ar procesą, kad jis atitiktų norimas skaičiavimo ir eksperimentinės fizikos specifikacijas.
  • Efektyviai bendraukite raštu ir žodžiu su įvairiomis auditorijomis.
  • Pripažinkite profesinę ir etinę atsakomybę bei fizikos sprendimų poveikį globalios energijos ir aplinkos problemoms.
  • Efektyviai dirbkite komandose siekdami bendrų tikslų, suplanuodami užduotis, laikydamiesi terminų ir analizuodami riziką ir netikrumą.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The United Arab Emirates University (UAEU) is a comprehensive, research-intensive university enrolling approximately 13,900 students, with more than 900 faculty and 65,000 alumni holding key positions ... Skaityti daugiau

The United Arab Emirates University (UAEU) is a comprehensive, research-intensive university enrolling approximately 13,900 students, with more than 900 faculty and 65,000 alumni holding key positions in government, industry, commerce, and all business areas throughout the region. Skaityti mažiau