AUKKLIJOS PARKAS „KINGSWAY CAMPUS“

Ši kvalifikacija pirmiausia yra skirta suteikti įvairiapusį, platų išsilavinimą, suteikiantį absolventams žinių apie fizinius mokslus, teoriją ir metodiką. Fizinių mokslų bakalauro tikslas yra ugdyti kvalifikuotus mokslininkus, kurie galėtų nustatyti, įvertinti ir išspręsti su fiziniais mokslais susijusias problemas bei sugebėti prisiimti ir parodyti iniciatyvą ir atsakomybę susijusiuose akademiniuose ir profesiniuose kontekstuose Pietų Afrikoje bei tarptautiniame pasaulyje. .

Programoje daugiausia dėmesio skiriant fizinių mokslų principams ir teorijai bei galimiems jų pritaikymams, studentai įgyja atitinkamą kompetenciją ir gebėjimą atlikti mokslinius tyrimus, kurie yra pagrindas patekti į darbo rinką, taip pat profesinio mokymo ir praktikos spektrą. taip pat magistrantūros studijų, susijusių su fiziniais mokslais, galimybės.

Išėjimo lygio rezultatai

Studentai turėtų mokėti:

  • Identifikuokite, interpretuokite, analizuokite ir spręskite įprastas, taip pat nepažįstamas problemas ir problemas, naudodamiesi tyrimais ir teorija pagrįstais argumentais.
  • Įrodykite efektyvumą dirbdami su kitais komandoje, prisiimdami atsakomybę už savo darbą ir rodydami pagarbą kitų darbui
  • Nustatyti, įvertinti ir patenkinti jų pačių mokymosi poreikius atsižvelgiant į užduotis
  • Ugdyti gerą informacijos gavimą, taip pat kiekybinius ir (arba) kokybinius duomenų analizės, sintezės ir vertinimo įgūdžius, įskaitant tinkamą IRT naudojimą.
  • Parodykite pagrįstas, sistemingas ir integruotas fizinių mokslų žinias ir teorijas
  • Stebėti ir vertinti savo pačių akademinę raidą ir pažangą, remiantis bendrai taikomais fizinių mokslų kriterijais
  • Pateikite ir perduokite informaciją, idėjas ir nuomones gerai struktūruotais argumentais, laikydamiesi tinkamo akademinio / profesinio diskurso
  • Patikimai naudokite mokslą ir technologijas kintamose ir nepažįstamose situacijose ir laikykitės pripažintų profesinių ir (arba) etinių standartų, kur reikia, ieškokite patarimų
  • Identifikuoti, atskirti, veiksmingai parinkti ir pritaikyti tyrimo ir tyrimo procedūras, procesus, metodus / metodus, taikomus fizinių mokslų kontekste.

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.

Visos magistro ir doktorantūros studijų programos gali būti registruojamos ištisus metus.

Pabaigos data: akademinė veikla prasideda sausio mėnesį ir baigiasi gruodį. Programos terminas nustatomas pagal programos trukmę.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 135 daugiau kursų University of Johannesburg »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 12, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Duration
3 - 4 metų
Dieninės
Price
5,000 USD
Studijų sąmata per metus | Būsto įvertinimas: 2500 USD per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date