parengti išsamias prekės koncepcijas ir kurti vizualiai - programa sujungia strateginį ryšį su kūrybinio projektavimo. Ši specializacija gali pasiūlyti tiek disciplinas po vienu stogu. Pirkite glaudžius ryšius su šios srities specialistams mažų studijų grupių, plataus masto žinių ženklų, bendravimo ir dabartinių technologijų. Sužinokite, kaip padaryti estetiškai galvoti konceptualiai ir strategiškai planuoti ir kurti savitą įvaizdį. Holistinis, praktiškas orientuota studijų programa apima visas komunikacijos dizainas spaudoje, TV ir interneto sritis: Reklama, įmonių dizainas, fotografija, kino ir animacijos, komunikacijos erdvėje prie renginio dizainas. Daugelis projektų ir konkursų kyla su partneriais iš pramonės.

darbo perspektyvas

Kursas skirtas studentams, kurie nori sujungti komunikacijų dizaino su prekės ženklo vadybos ir rinkodaros supratimo norint dirbti reklamos ir prekės ženklo agentūrų, žiniasklaidos bendrovių, rinkodaros skyriuose, arba nepriklausomai kaip meno vadovas ir komunikacijos dizaineris. Naudojamas kaip ryšių specialistas, jums rūpintis planavimo, kūrimo, dizaino ir integruotos komunikacijos projektų kūrimą spaudoje, internete, TV ir socialinės žiniasklaidos.

Priėmimo sąlygos

Šie patekimo į rinką reikalavimai turi būti įvykdyti už bakalauro laipsnį Dizaino Universiteto Fresenius Fakultetas:

  • Bendrojo universitetinio arba
  • Technikos kolegija, arba
  • Dalykinės University įėjimas, arba
  • Magistro sertifikatas.
  • Užpildykite atrankos procesą

Atitinkama universitetinį įėjimo kvalifikaciją taip pat, kuris sėkmingai baigė sėkmingą universitetinį išsilavinimą ar akredituotą bakalauro studijų programą valstybės ar valstybės patvirtintas bendradarbiavimo švietimo nereikės stoti į universitetą.

Atitinkama vienas iš dalykinių aukštesnės kvalifikacijos taip pat baigęs pagrindines studijas taikomųjų mokslų studijų programą, sustiprino programą universitete arba panašioje stadijoje studijų universitete.

Programa mokoma:
  • Vokiečių

Peržiūrėti 7 daugiau kursų AMD Akademie Mode & Design »

Šis kursas yra Campus based
Duration
7 semestrus
Dieninės
Price
675 EUR
per mėnesį.
Pagal vietas
Pagal datą
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date