Pagrindinis „BSc Honors“ kvalifikacijos tikslas yra įtvirtinti ir pagilinti studentų žinias ir kompetenciją geografijos srityje ir plėtoti jos metodologijos ir metodų tyrimų gebėjimus. „BSc Honors“ iš esmės yra kursinis laipsnis, kurio mažiausiai 25% (30) kreditų skiriama mokslinių tyrimų projektui ir atskaitomybei prižiūrint.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio teorinio įsitraukimo ir intelektualinio savarankiškumo ir yra pradinė mokslo magistrantūros specializacijos kvalifikacija, suteikianti studentams išsamių mokslinių žinių ir įgūdžių, paruošiančių juos moksliniais tyrimais pagrįstoms doktorantūros studijoms.

Norint priimti į pagyrimų programą, reikalingas geografijos bakalauro laipsnis (vienas trečiųjų metų vidurkis - 65%). Departamento vadovas tvirtina priėmimą į pagyrimų programą.

Pagyrimo laipsniui gauti reikalingi penkių semestrų moduliai, iš kurių 3 modulis (filosofija ir metodika) ir 7 modulis (tyrimų projektas) yra privalomi. Kiekvienas modulis turi vienodą kreditų skaičių. Egzaminas yra semestro pabaigoje, išskyrus 7 modulį, kuris yra metų modulis. 3 modulis ir visi kiti semestro moduliai turi būti išlaikyti 50 proc., Kad būtų galima tęsti studijas pagyrimo laipsnio link.

Studentas privalo išlaikyti bent du modulius per semestrą. Semestro moduliai, kurie bus pristatomi konkrečiais studijų metais, nustatomi kasmet. Vienas patvirtintas semestro modulis iš kitų nei geografija diplomų taip pat gali būti vykdomas Gamtos fakultete, Humanitariniame fakultete ar Vadybos fakultete.

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.

Visos magistro ir doktorantūros studijų programos gali būti registruojamos ištisus metus.

Pabaigos data: akademinė veikla prasideda sausio mėnesį ir baigiasi gruodį. Programos terminas nustatomas pagal programos trukmę.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 135 daugiau kursų University of Johannesburg »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 12, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
5,000 USD
Studijų sąmata per metus | Būsto įvertinimas: 2500 USD per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date