Geografinių informacinių sistemų ir nuotolinio zondavimo aplinkos mokslų bakalauras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Studijų programa suteikia kompleksinį išsilavinimą geografinių informacinių sistemų (GIS) ir nuotolinio stebėjimo (RS) srityje ir šių metodų naudojimą aplinkos apsaugai ir valdymui, ypatingą dėmesį skiriant dabartinėms vandens ir sausrų problemoms kraštovaizdyje ir biologinės įvairovės apsauga esant pasaulinei klimato kaitai.

Absolventai gali rasti darbą tiek privačiose, tiek valstybės finansuojamose įstaigose, dirbančiose aplinkosaugos vadybos srityje, ypač kaip erdvinių duomenų analitikas, arba pradinio lygio vadovaujančioje pareigybėje. Privačiame sektoriuje absolventas gali rasti darbą, pvz., Įmones, teikiančias ekologinę stebėseną ar analizę, rekultivavimą, kraštovaizdžio planavimą, arba įmones, tiesiogiai specializuojančias GIS ir nuotoliniu būdu. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, absolventai gali veikti kaip laisvai samdomi ekspertai / konsultantai, kurių paslaugos šiuo metu yra labai populiarios. Žinoma, absolventai taip pat gali pasirinkti tęsti savo magistrantūros studijas, dėl kurių jie bus labai gerai pasirengę.

Kodėl mokytis Geografinių informacinių sistemų (GIS) ir nuotolinio stebėjimo (RS) FES CULS?

Yra daugybė studijų programų, skirtų geoinformatikai ir informacinėms technologijoms visame pasaulyje. Mūsų fakultete jūs taip pat galite tapti ekspertais, išskyrus GIS ir RS, kitose specializuotose aplinkos mokslo srityse.

Kokia kita specializacija? Tai jums pasirinkti iš studijų. Jei jus domina gamtos mokslai, galite sutelkti dėmesį į ekologijos, kraštovaizdžio ekologijos ir biogeografijos analizes ir modelius. Jei esate labiau techniškai apgalvotas, galite pasirinkti hidrologiją, hidrologinį modeliavimą ir vandens valdymą. Abi alternatyvos puikiai tinka ieškant darbo - tiek biologinės įvairovės apsauga, tiek vandens ir sausros problema kraštovaizdyje šiandien yra labai svarbūs klausimai, ir tai tęsis ir ateityje. Todėl jums pasirinkti tinkamą būdą, paremtą tuo, kuo labiausiai domėsite. Iš pasirinktinių kursų asortimento galite įsigyti papildomų savo ekspertų profilių, pvz., Kraštovaizdžio planavimo, geologijos, hidrogeologijos, hidropedologijos, agroekosistinių sistemų, pelkių kraštovaizdžio, zoologijos ar botanikos funkcijų.

Profilio dalykai

  • Geografinės informacinės sistemos
  • Nuotolinis jutimas
  • Neprivaloma specializacija Ekologija / Hidrologija
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Faculty of Environmental Sciences was established on 1 July 2007 on the basis of the consent of the Accreditation Commission of the Ministry of Education, Youth and Sports (20 June 2007), and the ... Skaityti daugiau

The Faculty of Environmental Sciences was established on 1 July 2007 on the basis of the consent of the Accreditation Commission of the Ministry of Education, Youth and Sports (20 June 2007), and the approval of the CULS Academic Senate (26 June 2007). Skaityti mažiau