Grafinės komunikacijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

 • Trukmė (metai): 4
 • Kvalifikacija apdovanota: grafikos komunikacijos menų bakalauras
 • Kvalifikacijos lygis: bakalauro laipsnis (1-asis ciklas)
 • Instrukcijos kalba: anglų (pirmas ir antrasis kursai siūlomi ir graikų kalba)
 • Studijų forma: dieninės ar neakivaizdinės studijos
 • Mažiausias ECTS kreditas: 240

Programos profilis

Tikslai ir uždaviniai

Grafinio komunikavimo programa siekiama:

 1. Studentams, norintiems tvirtai įžvelgti dalyko praktiką, teoriškai ir istoriškai pagrįstą, sukurkite integruotą, skatinamą dizaino ugdymą.
 2. Teikti studentams supratimą ir tinkamus įgūdžius, kad jie galėtų efektyviai veikti konkurencinėje ir įvairiose dizaino pramonės srityse.
 3. Skatinti studentus plėtoti savo interesus per plačią tyrimo sritį, kurią siūlo tema, ir plėtojant intelektinių, vizualiųjų, techninių ir socialinių įgūdžių spektrą.
 4. Teikti besimokantiesiems galimybę mokytis visą gyvenimą profesinėje ar švietimo aplinkoje.
 5. Pateikite refleksyvų ir greitą grafinio dizaino mokymą, kuris yra tiesiogiai susijęs su besikeičiančiais kūrybos ir gamybos pramonės poreikiais.
 6. Plėtoti įvairius procesus ir įgūdžius, įskaitant dizaino studijų įgūdžius, daugialypės terpės įgūdžius, verslo suvokimą, istorines ir teorines žinias, kad būtų galima išbandyti individualias idėjas ir sprendimus.
 7. Skatinkite studentus tapti labiau savikritišku, parodyti kritinę nuomonę ir išbandyti prielaidas ir įtarimus.
 8. Suteikti studentams galimybę studijuoti ir praktikuoti grafinį dizainą vaizdinės komunikacijos srityje arba dalyvauti magistrantūros studijose.
 9. Padidinkite studentų supratimą apie grafinio dizaino profesinę praktiką; tai bus pasiekta vykdant darbo programą, apimančią lankytinus dėstytojus iš pramonės, realaus gyvenimo projektus, konkursus ir studijų vizitus.
 10. Programa yra akademinė ir orientuota į rinką. Jame daugiausia dėmesio skiriama studijoms ir diskusijoms apie grafikos komunikacijos akademinės srities pokyčius, tačiau ji taip pat atspindi nacionalinės ir tarptautinės grafikos dizaino pramonės poreikius ir reikalavimus.

Karjeros galimybės

Grafiniame komunikate žmogaus akis yra pagrindinis komunikacijos kanalas; Grafinės kalbos istorija, teorija ir praktika atlieka svarbų vaidmenį, nes pastarasis žymiai paveikia mūsų kasdienį gyvenimą. Nuo dieninių laikraščių iki mokyklinių knygų, produktų pakuotės didmeniniuose prekybos centruose ir logotipų parduotuvių ženkluose, oro uostuose ir filmų pavadinimuose, reklaminių gigantų plakatų ir mūsų mobiliųjų telefonų ekranuose pateikiama grafinė kalba ir siekiama bendrauti. Grafinės kalbos planavimui, organizavimui ir dizainui reikalingos specialios žinios. Programos turinys suteikia studentams esminius įrankius ir suteikia jiems palyginamus pranašumus, kurie leis jiems įgyti lyderio pozicijas profesiniame sektoriuje arba siekti aukšto lygio antrosios pakopos studijų.

Programa suteikia puikias karjeros galimybes tiems, kurie nori tapti profesionaliais spaustuvininkų ir grafikos dizaineriais, iliustratoriais ir interneto dizaineriais tokiose srityse kaip leidyba (žurnalai, knygos, akademinės, elektroninės), informacinė architektūra, firminis stilius ir prekės ženklas, skaitmeninė ir internetinė žiniasklaida bei darbas kaip dizaineriai muziejuose ir galerijose ir dar daugiau. Daugelis mūsų absolventų eina į informacijos valdymą, mokslinių tyrimų darbą ir mokymą.

Prieiga prie tolesnių studijų

Programos absolventai gali būti priimami į Antrojo ciklo laipsnius (magistro laipsnį)

Vertinimas

Kursų vertinimas paprastai apima išsamų galutinį egzaminą ir nuolatinį vertinimą. Nuolatinis vertinimas gali apimti, be kita ko, vidutinės trukmės terminus, projektus ir dalyvavimą klasėse.

Raidžių klasės yra apskaičiuojamos remiantis baigiamojo egzamino ir tęstinio vertinimo svarmenimis bei faktiniais skaitiniais balais, kurie buvo gauti iš šių dviejų vertinimo komponentų. Pagal kursų klases apskaičiuojamas studento semestro laipsnio vidurkis (GPA) ir kaupiamo taško vidurkis (CPA).

Baigimo reikalavimai

Studentas turi užpildyti 240 ECTS ir visus programos reikalavimus.

Reikalingas minimalus bendrasis taškų vidurkis (CPA) 2,0. Taigi, nors "D-" yra PASS lygis, norint pasiekti 2,0 CPA, reikalingas vidutinis "C" laipsnis.

Mokymosi rezultatai

Iki grafikos komunikacijos programos pabaigos studentai galės:

 1. Kritiškai aptarti grafikos komunikacijos istorijos ir teorijos sąvokas, principus ir teorijas.
 2. Naudokitės pagrindiniais projektavimo principais ir teorijomis, kuriomis grindžiamas įvairių projektų įgyvendinimas, pavyzdžiui, informacijos šalinimas, informacijos, reklamos, leidinių ir tipų projektavimas.
 3. Taikykite keletą kritinių tyrimo ir vizualiųjų tyrimų strategijų, kad galėtumėte įvertinti problemas ir kurti naujoviškus dizaino sprendimus.
 4. Planuokite, projektuokite ir vykdykite nepriklausomą mokslinių tyrimų projektą nuo problemos atpažinimo etapo iki rezultatų įvertinimo ir įvertinimo.
 5. Sukurkite dizaino darbus profesionaliai, naudodami programinės įrangos priemones ir atsižvelgdami į programoje aptariamus gamybos apribojimus.
 6. Organizuokite darbo portfelį, įrodantį jų įgūdžius ir kompetencijas, atitinkantį tarptautinės ir Europos grafikos dizaino pramonės kokybės standartus.
 7. Veiksmingai dirbk su tarpdalykine komanda, taikydama tarpdalykinius gebėjimus, įgytus kursų praktiniuose projektuose.
 8. Bendravę savo darbą žodžiu ir raštu, naudodamiesi atitinkama terminijos tema.
 9. Suprasti verslo funkcijų informaciją grafinio dizaino aplinkoje, pavyzdžiui, rinkodaros, sąnaudų ir įvertinimo.
 10. Apsvarstykite save kaip bendruomenės narius, kurių specialiųjų poreikių nariai gali pasinaudoti savo įgūdžiais.

Stipendijos - finansinė pagalba

Universitetas siūlo stipendijas ir finansinę pagalbą dieninių studijų studentams, teikiant stipendijas akademinei stipendijai, finansinę pagalbą, sportines stipendijas ir studentų darbo studijų programas.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2018

Apie mokyklą

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space.

UNIC is the largest university in Cyprus, with over 12,000+ students, from over 70 countries across the globe, coming together in an innovative and transformative learning space. Skaityti mažiau
Nikosija , Atėnai + 1 Daugiau Mažiau