Grafinio dizaino dailės bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Apžvalga

Į

Programos mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai galės:

 • Grafinio dizaino teorija ir istorija. Pademonstruokite grafinio dizaino evoliucijos supratimą ir panaudokite stilius bei teorines analizes bendram vizualiniam sprendimui.
 • Profesionalios grafikos dizaino praktika:
 • Išbandykite akademines žinias realios praktikos scenarijose, pristatydami idėją įvairioms auditorijoms, laikydamiesi profesinių standartų, laiko valdymo ir tinkamų bendravimo įgūdžių.
 • Kritiškas mąstymas: apibrėžkite, analizuokite problemą, susidomėję auditorija, taip pat konceptualizuokite ir įvertink galimus projektinius sprendimus.
 • Vizualusis raštingumas: parodykite vizualinės kalbos pagrindų supratimą, kad galėtumėte veiksmingai bendrauti ir perteikti idėjas ir (arba) žinias per novatoriškus dizaino sprendimus.
 • Informacinės technologijos: integruokite keletą dizaino technologijų, turinčių žinias ir įgūdžius atitinkamoje žiniasklaidoje.
 • Komandinis darbas ir lyderystė: dalyvaukite komandos dinamikoje prieš siekdami nurodyto tikslo ir supraskite bendradarbiavimo svarbą, prisiimdami atsakomybę už savęs ir komandos rezultatus.

Mokymo planas

Pagrindinė meno ir dizaino mokymo programa buvo sukurta taip, kad atitiktų JAV Nacionalinės meno ir dizaino mokyklų asociacijos (NASAD) akreditavimo standartus. Trys baigiamosios pastangos yra pagrindas, kuriuo ketvirtųjų metų studentai brandinami kaip menininkai ar dizaineriai:

 • Praktika suteikia su profesija susijusią, į patirtį orientuotą profesinę darbo galimybę, iš kurios studentai įgyja įgūdžių mokymą ir profesinę gyvenimo patirtį.
 • Vyresnysis projektas: atsižvelgdamas į įvairias formas, užfiksuoja jų aukščiausio lygio įgūdžius, procesus ir tyrimus. Proceso tikslas - studentams kurti kūrybą, parodančią augimą kaip menininkus, dizainerius, mąstytojus ir naujus meninės bei profesinės bendruomenės narius.
 • Vyresnysis paroda: suteikia galimybę dalyvauti grupės parodose viešoje vietoje, kuri suteikia studentams visuotinį pripažinimą už savo darbą.

Be akademinių ir studijų darbų, meno studentai dalyvauja ekskursijose į muziejus, galerijas, archeologines ir architektūrines vietas ir dalyvauja įvairiuose universiteto renginiuose ir kitose veiklos srityse, parodančiose jų įvairovę ir kompetenciją.

Priėmimo į Zayed University

JAE nacionaliniai pareiškėjai

Visi kandidatai turi turėti galiojantį JAE pasą, galiojantį JAE nacionalinį tapatybės pažymėjimą ir JAE ID.

Pareiškėjai iš vidurinės mokyklos pagal JAE mokymo programą turi turėti 12 metų mokyklą ir atestuotą bendrojo lavinimo mokyklos egzaminą, ne mažiau kaip 70% akademinių dalykų vidurkio, minimalus CEPA anglų kalbos balas 150 ir CEPA matematikos balas (be minimalaus balo šiuo metu reikalaujama).

Pareiškėjai iš vidurinės mokyklos pagal tarptautinę ugdymo programą turi turėti 12 metų mokyklą: GCSE / IGCSE privalo baigti penkias dalykus įprastiniu lygiu ir du dalykus, esančius GCE Papildomame ar aukštesniojoje lygmenyje, su kiekvieno dalyko išlaikymu. Tarptautinis bakalauro laipsnis turi būti sėkmingai baigtas penkiomis temomis.

Jei šiuo metu esate vidurinėje mokykloje arba baigėte vidurinę mokyklą šiais metais: Pateikite užpildytą paraiškos formą su visais pridedamais dokumentais ir Zayed University pasirinktas kaip pagrindinis institucijos pasirinkimas Nacionaliniam priėmimo ir įdarbinimo biure (NAPO). Paraiškos pateikiamos internete adresu http://www.napo.ae

Tarptautiniai pareiškėjai

Zayed University taip pat sveikina tarptautinių studentų paraiškas. Daugiau informacijos apie priėmimo reikalavimus ir paraiškų formas tarptautiniams studentams rasite apsilankę http://www.zu.ac.ae/main/en/enroll/ international.aspx.

Akademinio tilto programa (ABP): sėkmę Zayed University reikia įgyti tiek arabų, tiek anglų kalbų. Studentai, atvykę į universitetą, iš pradžių yra įtraukiami tiesiogiai į bakalaureato programą arba į akademinio tilto programą. Ši praktika pirmiausia priklauso nuo kiekvieno studento anglų kalbos mokėjimo, kaip matyti iš aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerijos Nacionalinio įsidarbinimo ir įdarbinimo biuro (NAPO) bendrojo mokymosi kvalifikacijos vertinimo (CEPA) egzamino. Iš pradžių studentai išėjo į BPP pažangą universiteto koledže ir bakalaureato programoje tik tada, kai sėkmingai baigė akademinių tiltų programos išėjimo reikalavimus ir pasiekė reikiamą anglų kalbos mokėjimo lygį (bendras lankytojų balas 5,0 ar didesnis) pagal Tarptautinės anglų kalbos testus Paslaugos (IELTS) egzaminus.

Universiteto kolegija (UC): Universiteto kolegija yra atsakinga už Zayed University bendrojo lavinimo programos, kurią sudaro "Integruoto mokymosi bendrojo ugdymo programa", pristatymą, "Colloquy" programa inicijuoja visų Zayed University studentų bakalaureatų karjerą. Universiteto koledžas siūlo aukštos kokybės pagrindinį išsilavinimą, integruoto mokymosi bendrojo ugdymo programą, visiems Zayed University studentams. Jis rengia juos savo būsimoms didžiąsias ir galimas darbo vietas. Patirtis įkvepia jose mokymosi visą gyvenimą troškimą, skatina intelektualų smalsumą ir skatina kritinį mąstymą.

Įėjimas į Majorą

Menų ir kūrybinių verslo koledže reikalaujama, kad pareiškėjas atitiktų šiuos priėmimo reikalavimus:

 • Patenkinamas 42 semestro kredito valandos ar daugiau užbaigimas;
 • Kumuliacinės GPA pasiekimas 2,0 arba didesnis;
 • C- arba geresnio laipsnio pasiekimas COL 140, COL 145 ir COL 270; ir
 • Pasiekimas klasių COL 105, COL 110, COL 111, COL 120, COL 130, COL 135, COL 150, COL 155, COL 165, COL 230, COL 255 ir COL 260.

(COL 260 ir COL 270 gali būti numatyti tris, keturis, penki ar šešis semestrus)

Koledžas taip pat reikalauja, kad studentų įstojimas į vieną praktinio meno kursą (ART 201 arba ART 205) pasiektų C arba aukštesnį lygį.

Akreditacija

Zayed University yra akredituotas Vidurinių valstybių aukštojo mokslo komisijos (JAV), kuri užtikrina tarptautiniu mastu pripažintas programas iš kokybės užtikrinto universiteto. Menų ir kūrybinių mokslų kolegijos programos pripažįstamos iš esmės lygiavertėmis Nacionalinės meno ir dizaino mokyklų asociacijoms (JAV).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Zayed University is a national and regional leader of educational excellence that was founded in 1998 and proudly bears the name of the United Arab Emirates (UAE) founder, the Late Sheikh Zayed bin Su ... Skaityti daugiau

Zayed University is a national and regional leader of educational excellence that was founded in 1998 and proudly bears the name of the United Arab Emirates (UAE) founder, the Late Sheikh Zayed bin Sultan Al Nahyan. This flagship institution is notable for encompassing two stunning modern campuses in Abu Dhabi and Dubai. The University offers a diverse range of academic programs taught by a qualified, highly experienced faculty and supports a lively study body of both national and international students. Skaityti mažiau
Mohammedas bin Zajedo miestas , Dubajus + 1 Daugiau Mažiau