Grafinio dizaino menų bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ženklai aplink jus.

Jūs atliksite pagrindinį vaidmenį visuose vizualinio bendravimo projektuose, nuo leidybos iki netradicinės rinkodaros, nuo firminio stiliaus iki reklamos, nuo žymėjimo iki reklamos.

Grafinis dizaineris vaidina pagrindinį vaidmenį visuose projektuose, kuriuose dalyvauja vizualinis bendravimas. Nuo paskelbimo iki pakuotės, firmos tapatybės iki eksponatų, reklamos ženklų, grafinis dizainas yra daugialypė profesija, kuri sujungia įvairias komunikacijos elementus (ženklai, šriftai, spalvos ir vaizdai), kad būtų apibrėžtos kalbos, kurios visada turi būti originalios ir šiuolaikiškos. "RUFA Graphic Design" absolventas artėja prie šio darbo pasaulio, ginkluotų daugybės įgūdžių dėka, dėka Akademijoje atlikto Pathway , apimančio daugybę skirtingų vizualaus bendravimo aspektų. Absolventas yra apmokytas meno istorijoje ir leidyboje ir turi galimybę dirbti su tradicinėmis grafikos technologijomis ir multimedija. Dėl to, įgiję išsamių žinių apie grafiką ir fotografijos kalbą bei šiandien ir ateities technologijas bei žiniasklaidą, RUFA absolventai turi galimybę įgyvendinti projektus, skirtus instituciniam tapatumui, prekės ženklo įvaizdžiui, interneto dizainui, vizualizacijai ir reklamai. "RUFA" absolventų profilis kaip vizualus dizaineris jiems tinka daugeliui karjeros plėtros scenarijų: nuo nepriklausomos profesinės praktikos iki darbo reklamos agentūrose, viešosiose įstaigose ir įmonėse.

Akademijos laipsniai atitinka bakalauro laipsnius.

Koordinatorius: Emanuele Cappelli

Dėstytojas: Luigi Iacobelli

Lektoriai: Agnese Angelini, Paolo Buonaiuto, Emanuele Cappelli, Andrea M. Carcassi, Andrea Cavallari, Alessio Cremisini, Genny Di Bert, Mallio Falcioni, Alessandra Giacomelli, Elena Green, Luigi Iacobelli, Antonello Lipori, Guido Lombardo, Nicolas Martino Paolo Parea, Enrico Parisio, Haraldas Pizzinini, Giordano Ricciardi, Alberto Ruggieri, Tommaso Salvatori, Roberto Scavizzi, Martha Scherr, Ryan Wilson.

Siūloma mokymo programa - dizaino skyrius

Metai Tema CFA Valandos
I metai Grafinis dizainas 1 12 150
Rašymas 1 2 25
Spausdinimo istorija

Priėmimas į menų bakalauro programas

Įeiti į RUFA bendruomenę nėra sunku, tačiau tam reikia įsipareigojimo ir ryžto. Norėdami būti priimti į menų bakalauro programas, turėsite išlaikyti priėmimo testą , kuris leis mums įvertinti jūsų motyvaciją ir gabumus mokytis RUFA. Priėmimo testai skiriasi priklausomai nuo pasirinkto kurso, ciklo ir to, ar studentas perkelia iš kito universiteto.

Norėdami įstoti į menų bakalauro programą, turėsite pateikti:

 • išeinantis pažymėjimas, patvirtinantis, kad jūs lankėte 12 metų mokykloje. pripažinta per „vertės deklaraciją Loke (DV)“ ir įteisinant kvalifikaciją (to reikia paprašyti jūsų šalies Italijos ambasadoje / konsulate);
 • pažymėjimas, patvirtinantis, kad išlaikėte akademinio tinkamumo egzamino pažymėjimą, jei jį reikia priimti į jūsų šalies universitetus (Selectividad, YKS ir kt.);
 • pažymėjimas, patvirtinantis, kad turite pakankamai italų ar anglų kalbų (atsižvelgiant į tai, ar norite lankyti bakalauro kalbą italų ar anglų kalbomis), įgytą per pastaruosius 10 metų. Jei esate įgiję savo kvalifikaciją angliškai / itališkai kalbančioje šalyje arba jei jūsų lankoma programa buvo anglų / italų kalba, gali būti, kad neprivalote pateikti kalbos pažymėjimo.
 • ne ES studentams: norint dalyvauti akademinėse programose, reikalinga studijų viza . Studentai turi nusiųsti leidimo gyventi / leidimo gyventi kopiją Tarptautinei studentų įstaigai po 8 dienų nuo atvykimo į Italiją.

Priėmimo terminai

Galutinis terminas kreiptis į testą

 • Pirmoji sesija: 2020 m. Sausio 16 d
 • Antra sesija: 2020 m. Balandžio 16 d
 • Trečioji sesija: 2020 m. Birželio 4 d
 • Ketvirtoji sesija: 2020 m. Rugsėjo 10 d
 • Penktoji sesija: 2020 m. Spalio 1 d

Priėmimo testas

 • Pirmoji sesija: 2020 m. Sausio 20–24 d
 • Antra sesija: 2020 m. Balandžio 18 d
 • Trečioji sesija: 2020 m. Birželio 8–12 d
 • Ketvirtoji sesija: 2020 m. Rugsėjo 14-15 d
 • Penktoji sesija: 2020 m. Spalio 5-6 d

Tiesioginis priėmimo terminas

 • 2020 m. Spalio 1 d
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

RUFA, Rome University of Fine Arts, is a multidisciplinary, international educational center – legally recognized by the Ministry of Education, University and Research (MIUR) – offering authoritative, ... Skaityti daugiau

RUFA, Rome University of Fine Arts, is a multidisciplinary, international educational center – legally recognized by the Ministry of Education, University and Research (MIUR) – offering authoritative, innovative courses in the field of Art, Design, and Communication. Skaityti mažiau
Roma , Roma , Roma , Roma , Roma , Roma , Roma + 6 Daugiau Mažiau