Gyvi įvykiai gamyba BA (Hons) ir FDA

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Live Events Gamybos BA (Hons) laipsnis kursas yra novatoriškas kursas, kad supažindina jus su visų skirtingų sričių renginio gamyba, visuose sektoriuose. Šis kursas taip pat yra kaip 2 metų pamatų laipsnį.

Šis kursas dėmesys labai nuo įsidarbinimo, užtikrinant, kad jūs paliekate su plataus portfelio atitinkamą patirtį, kartu su reikiamų įgūdžių ir požiūrio į darbą saugiai ir atsakingai. Įgysite daug per pirmąjį modulį pramonės pagrindu sertifikatų, kurie bus išmokyti jus su pagrindinių žinių ir įgūdžių, kad jums daugiau galimybių įsidarbinti apie įvykius visą kursą asortimentą, kurti savo darbo patirties portfelio. Iki pirmųjų dviejų metų pabaigoje, jums bus pajėgi užsiimti kūrybinių procesų spektrą, pradedant nuo projektavimo gyvos muzikos, prekės ženklo žinomumą, susijusius su menininkais ar tiesiog valdyti savo kliento lūkesčius, ir jums bus turėti gerą supratimą įvairių procesų ir technologijų, kurie yra naudojami pramonėje.

Paskutinių metų yra orientuota į valdymo ir suteiks daugiau įžvalgų iš pagrindinių klausimų, susijusių su strateginio valdymo didelių renginių, festivalių ir vietose. Asmeninio ir profesinio tobulėjimo pabrėžiama ir skatinama programos kartu su įsidarbinimo įgūdžių ir įsipareigojimu tęstinio profesinio tobulėjimo metu. Moduliai sustiprinti programos profesinio pobūdžio ir yra skirtos mokyti studentus, kaip gyvų renginių sektoriuje, siekiant projektuoti, kurti ir diegti valdymo strategijas per pagrindinėse srityse sėkmingo renginio valdymo karjerą.

LiveEventsProduction101

Kodėl reiktų studijuoti šį kursą?

Profesinis mokymas apie kūrybiškai panaudojant pramogų technologijas parengs jums už įvairių vaidmenų per Live pramonės renginių. Iš 12 modulių serija per pirmuosius 2 metus duos jums tvirtą pagrindą į techninių, kūrybinių ir gamybos valdymo disciplinų. Jūs išmoksite iš šios srities profesionalų, turėti prieigą prie mokymo apie įvairių pramonės standartinės įrangos ir tapti akredituota su pramonės pripažinta sertifikavimo padidinti įsidarbinimo skaičius. Darbo išdėstymo ir karjeros plėtros moduliai yra skirtos išmokyti jus su įgūdžių, žinių ir patirties, kad galėtų progresuoti į darbą ar sukurti tau kaip freelancer. Jūs baigti grupinių projektų, remiantis tipiškų profesinės kelnės, kur jums bus sukurti komandinio darbo įgūdžius skaičių. Rašytinės ataskaitos ir tyrimų užduotys bus gilinti savo žinias ir nustatyti už prie tolesnio tyrimo pagrindą. Per trečius metus jūs apims modulių tiriant gyvų renginių ir gamybos planavimo valdymą asortimentą.

Studentai, kurie pasirenka dvejų metų FDA gyvų renginių gamyba turės teisę pereiti į vienerių metų gyvai Renginiai Gamyba (Poglebienie) BA (Hons). Jie taip pat gali atvykti į Gyvi Vizualinis dizainas ir gamyba BA (Hons) kursą antrus metus įvažiavimo.

Karjera

Karjeros galimybės egzistuoja iš užkulisių pramonės šakų - nuo gyvos muzikos, teatro ir parodose į konferencijas, festivalius ir kruiziniuose laivuose - bet gyvas renginys vyksta! Šis kursas gali nustatyti jums jūsų kelyje į karjeros ar tolesnio mokymo įvairovė. Pavyzdžiui, galite tapti Apšvietimas technikas, Šviesų dailininkas, garso sistema inžinierius, Live "garso inžinierius, gamybos vadovas, gyvai Visuals inžinierius arba operatorius, Vaizdo siena technikas, Moving Light technikas, Pyrotchnician, Event Manager, kelionių vadovas, Svetainės direktorius, Saugos tarnybos , dailininkas ryšių, etapas vadybininkas ir tt Baigusiems kursą šiuo metu dirba: P & O Ferries ", Fix8, YSLV, Ibiza Rocks", XL Vaizdo, lietinio (Doncaster), Wakefield Karališkasis teatras, LS Live PerryScenic, Briliantas Automatika, Litestructures. Baigus FDA jūs turite teisę kreiptis dėl gyvų renginių Gamyba (Poglebienie) BA (Hons) vienerių metų kursas. Jūs taip pat gali atvykti į Gyvi Vizualinis dizainas ir gamyba BA (Hons) kursą antrus metus įvažiavimo.

Moduliai

1 Metai:

 • Akademiniai ir profesiniai įgūdžiai dėl įvykių Industries
 • Koncepcija Dizainas ir pristatymas
 • pastatymas
 • live Garso
 • apšvietimas
 • Gyvi Visuals

2 metai:

 • Work
 • Tyrimo metodai Renginiai studijų
 • Pramogos tinklai ir parodyti Valdymo
 • Įvykio Gamybos valdymas
 • Gamybos planavimas ir realizavimas
 • Karjeros ir įsidarbinimo galimybės

3 metai: BA (Hons) tik

 • Integruota muzikos ir Live Events gamybos verslo
 • Gamybos planavimas ir valdymas
 • Renginiai logistika
 • Darbas susijęs projektas
 • Pagrindinės projekto
LiveEventsProduction102

Įvertinimas

Vertinimas pagal portfelį, grupės praktiškai, pateikimo ir (prireikus) patvirtinamasis gabalas atitinkamą modulį darbą. Visi vertinimai yra pagrįsti aplink jus, patvirtinantis savo įgūdžius ir patirtį, atspindintis nuo to, kaip jūs plėtoti tiek profesionaliai ir asmeniškai, ir yra naudinga priemonė jums nustatyti tikslus ir uždavinius.

Jūs taip pat bus tikimasi, kad tyrimo metodus ir praktiką, kuri yra neįtrauktos į modulio ir susiję ir palyginti juos su savo mokymąsi.

Kiti darbai susiję su modulio gali apimti scenografijos ir išdėstymą, festivalis renginių planą ar galbūt apšvietimo projektavimas ir vizualizacija.

Priėmimo kriterijai

Dėl 2017 m įrašas

Jūs paprastai turi penkis GCSE At C Grade ir aukščiau, įskaitant anglų kalbos ir matematikos. Be to jums reikės: BA - 104 UCAS taškų aplink 3 A / AS lygio arba profesinio A lygio ar 3 BTEC lygio.

FDA - 64 UCAS taškų aplink 2A ​​/ AS lygių, profesinis A lygio ar 3 BTEC lygio.

Jei neatitinkate reikiamus UCAS taškų, tačiau turi didelę darbo patirtį, susijusią su gyventi įvykius, vis dar gali gauti.

Jei anglų nėra jūsų gimtoji kalba, jums reikės IELTS 6.0 arba lygiavertį.

* Atkreipkite dėmesį - visos paraiškos turi būti vykdomas per UCAS

Kaip taikyti

Pareiškėjai patariama atidžiai perskaityti visą svarbią informaciją apie stojate į Backstage akademijos vietoje prieš taikant vietoje ir priimti bet kokį pasiūlymą. Tai gali būti rasti mūsų partnerių universitetų interneto svetainėje, paspaudę čia - www.bolton.ac.uk/Admissions Paraiškos paprastai vykdomas per UCAS. Pildant savo UCAS paraišką, prašome atkreipti ypatingą dėmesį į savo asmeninį pareiškimą, nes tai yra pagrindinis pagrindas, ant kurio mes pasirinkti kandidatus. Ypatingas dėmesys bus skiriamas tiems, kurie neturi reikalingų akademinių kvalifikacijų, bet kas gali įrodyti atitinkamą praktinę patirtį. Galime papildomai pakviesti Jus dalyvauti interviu. Mūsų interviu procesas yra atsipalaidavęs ir neformalus; tai jūsų šansas papasakoti viską apie savo patirtį, užduoti klausimus ir mums įsitikinti, žinoma, yra jums tinka. Mes įsitikinkite, kad dabartiniai studentai vertus aptarti savo patirtį žinoma su jumis.

Paraiškos šių metų

Prašome kreiptis per UCAS (universitetų ir kolegijų Priėmimo tarnyba) rugsėjo įrašą.

Paraiškos formą internete ir rekomendacines pastabas galima rasti UCAS svetainėje.

Galite kreiptis iki penkerių kursus per UCAS (bent tų pačių ar skirtingų institucijų) daugeliu £ 23 mokestį. Arba, jei tik norite kreiptis dėl vieno kursą vienoje institucijoje tada sumažintą ieškovo mokestis £ 12 yra taikomas.

Jums reikės tokią informaciją užbaigti savo UCAS paraiškos formą:

 • Įstaiga Kodas Pavadinimas: BOLTN
 • Įstaigos kodas numeris: B44
 • Dalyko kodas: BA - N821; FDA - N820

Paraiškos kitais metais ir vėliau

Prašome registruoti susidomėjimą ir mes galime atsiųsti jums informaciją apie atvirų durų dienas, atnaujinimai kurso ir informacijos apie tai, kaip ir kada taikyti.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2017

Apie mokyklą

Backstage Academy provides the best possible training for the flourishing live events industry with fantastic industry links and access to production facilities for teaching and learning.

Backstage Academy provides the best possible training for the flourishing live events industry with fantastic industry links and access to production facilities for teaching and learning. Skaityti mažiau
Wakefield , Wakefield + 1 Daugiau Mažiau