Gyvulininkystės bakalauras (bakalauras)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Gyvulininkystė

Ar esate iniciatyvus ir ar turite aistra gyvūnams?

Nyderlandų gyvūnų pramonė yra dinamiška ir labai aukšto lygio. Tarptautiniu mastu Nyderlandai yra pirmaujantys gyvūnų veisimo, mitybos ir gerovės srityse. Ar prisidėsite prie tolesnės pramonės plėtros? Ar paremsite žmones ir verslą, kurie veikia žirgų pramonėje? O gal užtikrinsite, kad Nyderlandai išliktų svarbiais pasaulio gyvulininkystės žaidėjais? Vystymasis vyksta sparčiai. Produkcija gyvulininkystės ūkiuose sparčiai didėja, ir ši raida sutampa su vis didesniu dėmesiu gyvūnų sveikatai ir gerovei. Ar priimsite pagrindinius iššūkius? Pramonėje tikrai gali būti naudojami gerai apmokyti specialistai, tokie kaip jūs patys!

Galite specializuotis:

  • Arkliai, sportas ir verslas
  • Gyvūnai, visuomenė ir verslas

Arkliai, sportas ir verslas

Europoje milijonai žmonių užsiima arklinių šeimos veikla. Galvok apie veisimą, sportą, laisvalaikį ar verslą visais skirtingais lygmenimis. Arklienos pramonė sparčiai plečiasi visame pasaulyje, todėl toliau profesionalizuojasi kaip sektorius. Vakarų Europos šalys, tokios kaip Nyderlandai, Vokietija ir JK, tapo pagrindinėmis žaidėjomis šioje tarptautinėje srityje. Šios šalys visame pasaulyje yra labai pripažintos dėl sportinių žirgų veisimo ir prekybos, taip pat dėl aukšto sportinių rezultatų ir žinių apie arklinius.

Didėjantis tarptautinių sandorių skaičius - sportiniai arkliai, arklių produktai ir žirgų žinių reikalauja tarptautiniu mastu orientuoti žmonės, kurie gali sutelkti savo susidomėjimą žirgais, turėdami gerą verslo žinių.

Sektoriui reikalingi asmenys, gebantys analizuoti verslo rezultatus, pastebėti rinkos galimybes ir sugalvoti naujovių. Norėdami sėkmingai dirbti šioje srityje, turite sugebėti mokslinių tyrimų rezultatus paversti praktinėmis situacijomis. Tam reikalingos tvirtos žinios apie arklius ir nuolatinis dėmesys ieškant naujų sprendimų. Arklių sportas ir verslas sukuria pusiausvyrą tarp arklio mokslo ir verslo žinių. Šios programos metu jūs svarstote tokias temas kaip mityba, veisimas, mankštos fiziologija, treniruotės, motociklininko fiziologija ir psichologija bei gerovė ir elgesys. Be to, tokie dalykai kaip finansai, vadybos ekonomika, vadyba, rinkodara ir tarptautinė prekyba yra svarbūs programos elementai. Be žinių, jūs taip pat išmokstate svarbių įgūdžių, tokių kaip tinklų kūrimas, patarimas, planavimas ir organizavimas.

Gyvūnai, visuomenė ir verslas

Kaip gyvūnų mylėtojas, ar turite akį į visuomenės raidą? Kaip mokslininkas, konsultantas, verslininkas ar vadybininkas, ar norite pakeisti nacionalinį ir tarptautinį žemės ūkio maisto produktų sektorių? Tada ši dabartinė, sudėtinga programa jums tikrai tiks. Sužinosite viską apie gyvūnus ir kaip valdyti sveiką, tvarų verslą. Studijų metu jau pradėsite kurti novatoriškus verslo modelius, kurie atitiktų gyvūno, ūkininko ir visuomenės interesus. Jūs taip pat apmąstysite etikos klausimus, susijusius su gyvūnų gerove. Apsvarstykite veršelių ir karvių atskyrimą, kiaulių uodegų dokavimą ir jutiklių bei technologijų naudojimą. Žemės ūkio maisto produktų sektorius taip pat susiduria su rimtais visuomenės iššūkiais. Ar pakaks maisto žemėje 11 milijardų žmonių 2050 m.? Ar mūsų dirvožemis yra pakankamai derlingas? Ką apie biologinę įvairovę ir žemės ūkio sektoriaus poveikį aplinkai? Išmoksite pažvelgti į šiuos klausimus iš plačios perspektyvos ir kartu su kitomis šalimis ieškoti tvarių sprendimų.

Turinio programa

Jūs eisite po konkrečius objektyvius kursus, atliksite praktinius laikotarpius ir parengsite įdomią baigimo užduotį. Programa yra pagrįsta kompetencijomis: kiekvienas teorinis dalykas palaiko situacijas darbo grupėse, kuriose studentai sprendžia praktines problemas ir ieško veiksmingų sprendimų. Tai reiškia, kad būsite aktyvūs nuo pirmosios dienos, mokysitės dirbti savarankiškai, bendradarbiaudami su kitais. Programos kulminacija yra praktinės praktikos ir baigiamojo darbo projektas, vykdomas tarptautinėje aplinkoje.

Karjeros galimybės

  • Patarėjas gyvūnų pašarams
  • Žemės ūkio verslo vadybininkas
  • Sąskaitų tvarkytojas arklių draudime
  • Renginių organizatorius
  • Marketeeris pramonės asociacijoje
  • Savarankiškai dirbantis specialistas
  • Gyvūnų ekspertas

Pasaulis yra tavo kojose, kai esi Gyvulininkystės studijų absolventas.

Prisijunkite prie internetinės atvirų durų dienos ir pasirinkite savo studijų programą!

Mūsų skaitmeninės durys yra atviros, kad galėtume jus pasveikinti.
Vaizdo įrašai: žiūrėkite pristatymus iš bet kurios programos, klausykite studentų pasakojimų ir susipažinkite su mūsų taikomųjų mokslų universitetu.
Tiesioginis pokalbis: pateikite savo klausimus studentams ir dėstytojams.
Informacija: studentų gyvenimas, priėmimas ir priėmimas.
Registruokitės dabar į internetinę atvirų durų dieną. Pasirinkite VHL.
2020 m. Lapkričio 7 d., Šeštadienis
2021 m. Vasario 6 d., Šeštadienis

Daugiau informacijos?

Ar norėtumėte aplankyti atvirų durų dieną arba prisijungti prie internetinio seminaro , kad gautumėte daugiau informacijos? Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų svetainėje.

Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2020

Apie mokyklą

Do you want to contribute to a more sustainable world and work on your personal development? Study at Van Hall Larenstein, the most sustainable University of Applied Sciences in Holland! We offer a ra ... Skaityti daugiau

Do you want to contribute to a more sustainable world and work on your personal development? Study at Van Hall Larenstein, the most sustainable University of Applied Sciences in Holland! We offer a range of unique English-taught Bachelor, Master and Certificate programmes in fields in which Holland performs at the top. So whether you are interested in nutrition or international trade, are looking for a bachelor degree in the equine sports industry or want to work on the United Nations Sustainable Development Goals, we have the right programme for you! Skaityti mažiau
Leeuwardenas , Velp , Vlissingenas , Roterdamas + 3 Daugiau Mažiau