Apžvalga

Erdvės, kuriose mes gyvename ir dirbame, labai veikia mus. Jie daro įtaką mūsų nuotaikoms ir gali sukurti harmoniją, jei tai tinkamai sukurta. Su „Fanshawe's Honors“ interjero dizaino programa turėsite galimybę palikti ilgalaikį ženklą ne tik tose erdvėse, kurias sukuriate, bet ir tuos, kurie juos gyvena.

Ko tikėtis iš mūsų interjero dizaino laipsnio

Mūsų interjero dizaino bakalauras padės jums pasiruošti šiai kūrybinei ir paklausiai karjerai, sužinosite apie komercinį ir gyvenamąjį dizainą. Šis interjero dizainas nagrinėja pagrindinius interjero dizaino aspektus, pvz., Problemų analizę, koncepcijos kūrimą, dizaino komunikaciją, apšvietimą, brėžinius ir specifikacijas bei pažangiausias projektavimo technologijas. Tai dar ne viskas, nes bendrauti ir dalintis savo idėjomis su būsimais klientais yra esminė interjero dizaino dalis. Jūs išbandysite savo idėjas puoselėjančioje aplinkoje, dirbate apsipirkdami, kokie kūriniai veikia ir kurie ne. Be to, jūs atliksite vieną terminą bendradarbiaujant, patirsite pirmąjį iššūkį ir naudą iš interjero dizaino.

„Honors Bachelor of Interior Design“ programoje pagrindinis dėmesys skiriamas ekologiškai tvarių projektų kūrimui. Taip pat, jei džiaugiamės, kad padedate kurti erdves, kurios puoselėja besikeičiančios visuomenės fizinius, socialinius ir psichologinius poreikius, tuomet interjero dizaino programa yra skirta jums.

„Fanshawe's Honors“ interjero dizaino programos bakalauras yra pripažintas „Ontario“ registruotų interjero dizainerių asociacijos „ARIDO“.

Priėmimo sąlygos

OSSD su kursais iš universiteto (U) arba University / College (M) srauto su :

 • 12 klasės anglų kalba (U)
  (Pastaba: minimalus reikalaujamas galutinis įvertinimas yra 65 metai)
 • Bet kuri 11 klasės matematika * (U) arba (M) ARBA 12 klasės matematika (U)
 • Plius keturi papildomi 12 klasės universitetų (U) arba universiteto / kolegijų (M) kursai; * Kandidatai, besikreipiantys su 11 klasės matematikos (U) arba (M) laipsniu, turi būti papildomi penki papildomi 12 klasės universiteto (U) arba universiteto / kolegijos (M) kursai.
 • Remiantis aukščiausiais šešiais 12 klasės universiteto (U) arba universiteto / kolegijos (M) kursais, galutinis minimalus vidurkis yra 65,0%
  ARBA
  Subrendęs kandidatas, turintis aukščiau nurodytus būtinus kursus ir pažymius
  ARBA
  Povidurinis stovėjimas ** (jei taikoma) ir
 • Skaitmeninio aplanko pildymas ir rašymo pavyzdys

Anglų kalbos reikalavimai

Kandidatai, kurių gimtoji kalba nėra anglų, turės įrodyti anglų kalbos mokėjimą vienu iš šių būdų:

 • 12 klasės „College Stream“ arba „University Stream“ anglų kreditai iš Ontarijo vidurinės mokyklos arba lygiaverčiai, atsižvelgiant į programos priėmimo reikalavimus.
 • Anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas (TOEFL), turintis mažiausiai 560 balų už testą popieriuje (PBT) arba 84 balus už internetinį testą (iBT), kurio testo rezultatai gauti per pastaruosius dvejus metus.
 • Tarptautinė anglų kalbos testavimo sistema (IELTS) Akademinis testas, kurio bendras balas yra 6,5, bet nė viena iš keturių grupių yra mažesnė nei 6,0, o per pastaruosius dvejus metus bandymų rezultatai.
 • Kanados akademinės anglų kalbos (CAEL) testas, kurio bendras rezultatas 70, o testo rezultatai per pastaruosius dvejus metus.
 • Anglų akademinio (PTE) „Pearson Test“ testas, kurio minimalus balas yra 59, o bandymo rezultatai per pastaruosius dvejus metus.
 • Kembridžo anglų kalbos testas (FCE / CAE / CPE), kurio bendras Kembridžo anglų kalbos skalės balas yra 176, be kalbos įgūdžių žemesnio kaip 169, su testo rezultatais per pastaruosius dvejus metus.
 • Anglų kalbos vertinimas (ELE) Fanshawe College turintis ne mažiau kaip 75% visų testo skyrių, o per pastaruosius dvejus metus - bandymų rezultatai.
 • Fanshawe College ESL4 / GAP5 studentai: Minimalus 80% pažymių lygis ESL4 / GAP5 9 lygyje arba 75% įvertinimas ESL4 / GAP5 10 lygyje.

Rekomenduojamas akademinis pasirengimas

 • Kursai šiose srityse: Menas ir dizainas, aplinkos / miesto dizainas, tvarumas, architektūra ir piešimas.

Rekomenduojamas asmeninis paruošimas

 • Studentai turėtų būti suinteresuoti tirti fizinių erdvių naudojimą ir dizainą. Jie turėtų mėgautis menine, kūrybine veikla. Būtų naudinga susidomėjimas aplinkos tvarumu ir socialine atsakomybe.

Pareiškėjo atrankos kriterijaiJei reikalavimus atitinkančių pareiškėjų skaičius viršija turimas vietas programoje, pareiškėjo atrankos kriterijai bus:

 1. Pirmenybė nuolatiniams Ontarijo gyventojams.
 2. Paraiškos gavimas iki vasario 1 d. (Pasibaigus šiai datai, Fanshawe College svarstys pareiškėjus „pirmas atėjai, pirmas gavai“ principu, kol programa nebus pilna).
 3. Priėmimo reikalavimų pasiekimas.
 4. Povidurinių studijų pasiekimai ** (jei taikoma).
 5. Pareiškėjo įgūdžių, susijusių su programa, įgūdžių įvertinimas remiantis skaitmeniniu aplanku ir rašymo pavyzdžiu.Pastaba:

** Pareiškėjai, kurie šiuo metu yra įstoję į universitetą ar anksčiau lankę universitetą ar kitas vidurines įstaigas ir kreipiasi dėl perkėlimo į Vidaus apdailos bakalauro studijų programą, nagrinėjami pagal jų antrinį išsilavinimą. Konkrečiai, pareiškėjai, kurie šiuo metu yra įstoję į universitetą arba kurie anksčiau lankėsi universitete, turi išlaikyti mažiausiai 65,0% vidurkį per paskutinius dešimt pilnų kreditų ar pilną kreditą atitinkančių kursų, kad būtų galima juos priimti. Pareiškėjai, turintys mažesnį nei dešimties pilnų kreditų kursų kursą, turi išlaikyti minimalų vidutinį 65,0% kursą visuose kursuose, kad jie būtų priimami. Pareiškėjai, kurie kreipiasi iš bendruomenės kolegijos, turi būti sėkmingai baigę diplominę programą, kurios bendra GPA yra 2,5. Be to, visi studentai, kurie kreipiasi į universitetą ar kolegiją, privalo turėti privalomus anglų ir matematikos kursus, kaip nurodyta Priėmimo sąlygose.

Karjeros galimybės

Programos absolventai gali tapti interjero dizaino firmų, architektūros firmų ar įmonių institucijomis. Jie taip pat gali dirbti kaip laisvai samdomi dizaineriai arba architektūros ir dizaino atstovai su išteklių aljanso tiekėjais. Jie sugebės suprojektuoti biurus, svetingumo, mažmeninės prekybos ir institucinius objektus, sveikatos priežiūros įstaigas ir gyvenamąsias patalpas, įtraukiant tvarią praktiką, kaip pabrėžta visoje programoje.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų Fanshawe College »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 9, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Price
7,591 CAD
Kanados mokestis už mokslą: $ 3030.16 Tarptautinis mokestis už mokslą: 7,591,00 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date