Humanitarinių mokslų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Humanitarinių mokslų

Jei žavi istorija ir kūrybinę veiklą žmonijos ir kaip tai formuoja visuomenes ir mūsų ateitį - tada Dailės bakalauro iš Waikato yra skirtas Jums. Dailės bakalauras gal priimtas per menų ir socialinių mokslų fakulteto ar maorių ir čiabuvių studijų fakulteto.

Su menų (BA) bakalauro iš Waikato jūs gaunate tarptautiniu mastu pripažįstamą laipsnį, todėl įvairių karjeros galimybių. Mūsų absolventai yra paklausa jų lanksčių įgūdžių, praktinės perspektyvos ir gylio suvokimo jie pareikšti savo vaidmenis.

Waikato "BA plėtoja konkrečių sektorių analizės gebėjimus ir patirtį mokslinių tyrimų srityje, gerai ištobulino raštu ir žodžiu bendravimo įgūdžiai, o plati perspektyva pasaulio ir įvairių kultūrų.

BA pagal menų ir socialinių mokslų fakulteto

Su BA iš menų fakulteto ir Socialinių mokslų turite galimybę pritaikyti savo tyrimą, kad atitiktų jūsų aistras ir interesus visoje fakultetų per universiteto.

Sužinosite apie žmogaus prigimties ir žmogaus proto, nes jie atskleidžia meno, kalbų, politikoje, o praeities ir dabarties kultūrų. Efektyvi bendravimo įgūdžiai sukūrė studijuodamas Menų vertinamas kaip esminis šiuolaikinės darbo vietoje.

Jūs turėsite prieigą prie Waikato modernių, paskirtis pastatytas mokymo ir veiklos vietose, įskaitant Gallagher akademijos atlikimo meno ir universitetų televizijos studijose. Jums bus skatinami plėtoti ir tobulinti savo praktiką ir imtis savo vietą per Naujosios Zelandijos ir tarptautinių kūrybinių bendruomenių.

BA pagal maorių ir čiabuvių studijų fakulteto

BA pagal maorių ir čiabuvių studijų fakulteto jus išmokys pagrindinių organų žinias te reo ir tikanga maorių, jos išskirtinumą ir gebėjimą mąstyti kritiškai savo vietos vietos, nacionaliniu ir pasauliniu mastu.

Studijuoja bakalauro jums suteiks lyderio savybes, vietos, nacionalinės ir tarptautinės vietinių bendruomenių ir gebėjimas prisidėti prie vykstančio plėtros whānau / hapū / ivių / Maorių bendruomenėse. Jūs plėtoti gebėjimą dirbti drauge su įvairių grupių ir asmenų, ir veiksmingai prisidėti prie kolektyvinių projektų.

Programa sukurs savo dėkingi vietinių ir globalių klausimų ir maorių vietą toje vietinės bendruomenės.

Jūs pereiti su aukšto lygio bendravimo įgūdžius anglų ir / ar maorių ir kompetencijos užsiimti su Te Ao maorių.

Jūs turite įsigijo kritinės analizės įgūdžius ir suprasti, kad teigiamą, aktualią ir novatorišką indėlį į socialinę ir ekonominę plėtrą, darbo rinkos ir bendruomenės Naujosios Zelandijos.

BA absolventai nuo maorių ir čiabuvių studijų fakulteto gali tapti aktyvaus kultūros ir paveldo sektoriaus, žiniasklaidos, aplinkos tvarkymo, sutartį Waitangi klausimais ir sveikatos, gerovės ir švietimo įstaigų, vyriausybės departamentų, įskaitant Te Puni Kokiri, kad tik keletas ,

Karjeros galimybės

 • Analitikas
 • Kompozitorius
 • Redaktorius
 • Renginiai vadybininkas
 • Užsienio reikalų patarėjas
 • Istorikas
 • Žurnalistas
 • muziejus Kuratorius
 • oratorius
 • Politikas
 • Scenaristas
 • Televizijos direktorius ar gamintojas
 • Rašytojas

Praktinė patirtis

Daugelis Menų fakulteto ir Socialinių mokslų "laipsnių pasiūlyti darbo vietą galimybių ar projektus su verslo ir bendruomenės grupėms. Daugeliu atvejų, šie gali būti įskaitytas į savo studijų programą.

Priėmimo ir registracija

Jums bus teisę kreiptis dėl šio laipsnio, jei turite universitetą ir patenkinti bet kokius papildomus reikalavimus kvalifikacijai. Visi kiti prašymai bus nagrinėjami kiekvienu atveju atskirai, atveju.

Kai pirmą metų dokumentai gali turėti specialių prielaidų, todėl prašome patikrinti katalogas dokumentus atsargiai. Jei neatitinkate prielaidas, susisiekite su wfass@waikato.ac.nz (Menų fakultetas ir socialinių mokslų) arba fmis@waikato.ac.nz (Fakulteto maorių ir čiabuvių studijų), nes gali būti kitų keliai, kurių galite imtis studijuoti šioje srityje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... Skaityti daugiau

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. Skaityti mažiau
Hamiltonas , Tauranga + 1 Daugiau Mažiau