Humanitarinių mokslų bakalauras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

1990 m. Įkurta HKBU humanitarinių mokslų programa yra unikali, nes ji yra pirmoji bakalauro studijų programa Honkonge, skirta suteikti platųjį laisvųjų menų išsilavinimą. Humanitarinių mokslų programa ne tik moko kritiškai mąstyti, logiškai rašyti ir užtikrintai kalbėti, bet ir ugdo studentų sugebėjimą spręsti problemas, užjausti žmoniją ir vertinti gyvenimą, savybes, kurios iš tikrųjų yra būtinos sėkmingai karjerai, ir visapusišką prasmingumą. gyvenimas.

Atsižvelgiant į Honkongo kontekstą XXI amžiuje, humanitarinių mokslų programą sudaro trys skirtingos savybės:

  • Tarpdiscipliniškumas. Visi pagrindiniai humanitarinių mokslų kursai grindžiami įvairiomis disciplinomis. Tai apima meno kritiką, kalbą, literatūrą, istoriją, kultūros studijas, filosofiją ir žiniasklaidos studijas.
  • Dvikalbis mokymas ir mokymasis. Studentai skaitys, rašys ir kalbės kinų bei anglų kalbomis, lavindami abiejų kalbų įgūdžius. Tai darydami studentai galės reaguoti į specifinę Honkongo kalbinę aplinką, taip pat įsitraukti į globalesnį kontekstą.
  • Kryžminis kultūrizmas. Mūsų kursai nagrinėja kultūrų, vertybių, įvairovės, skirtumų ir kosmopolitizmo problemas.

Humanitarinių mokslų programos tikslai

  • Pateikiama griežta ir tinkama mokymo programa, ugdanti studentų kalbos įgūdžius.
  • Aprūpinti studentus samprotavimo ir analitiniais įgūdžiais.
  • Studentų gebėjimų pateikti aiškius argumentus ir savarankiškų sprendimų gerinimas.
  • Skatinant studentus apmąstyti socialines ir kultūrines problemas tarpdisciplininiu ir tarpkultūriniu požiūriu.
  • Skatinti studentų iniciatyvą savarankiškame mokymesi.
  • Gamina absolventus, atsidavusius visą gyvenimą.
  • Sukurti atvirą aplinką, palengvinančią ir skatinančią aktyvią akademinę diskusiją tarp dėstytojų ir studentų.

Užsienio mainų programa / Vasaros pažintinis turas

Humanitarinių mokslų programa suteikia studentams galimybę studijuoti užsienyje, siekiant išplėsti savo švietimo ir kultūros akiratį. Anksčiau mūsų kasmetinė vasaros studijų kelionė aplankė Tsinghua universitetą, Ksiano universitetą ir Vokietiją.

Kiekvienais metais daugelis studentų praleidžia vieną semestrą ar metus žemyno ar užjūrio universitetuose, ir jie visada grįžta su nepamirštamais potyriais bei naujai įgytu pasitikėjimo jausmu. Jie gali vykti į įvairiausias mainų vietas, tokias kaip Japonija, Korėja, Taivanas, Australija, Čekija, Nyderlandai, Norvegija, Estija, Suomija, Danija, Prancūzija, Švedija ir JAV.

127389_YunnanStudyTouryunnanshaoshuminzuwenhuajiaoliutuan_3.jpg

Stipendijos

Anksčiau humanitarinių mokslų programos studentai buvo apdovanoti prestižinėmis universiteto ir kitų organizacijų teikiamomis stipendijomis. Tai apima sero Edvardo Youde'io atminimo stipendija, HSBC užjūrio stipendija, Li Po Chun labdaros fondo stipendijos ir Apvaizdos fondo jungtinės stipendijos ir stipendijos.

Karjeros galimybės

Mūsų absolventai išugdė gebėjimą kūrybiškai mąstyti, kritiškai vertinti sprendimus ir efektyviai perteikti idėjas. Jie taip pat jautriai reaguoja į socialines ir kultūrines problemas, tuo pačiu jautriai vertindami menus. Mūsų absolventai puikiai dirba įvairiose srityse, tokiose kaip leidyba, žiniasklaida, kultūra ir menas, viešieji ryšiai, verslo rinkodara ir švietimas.

Vidutinė instrukcija

Formaliojo klasių mokymo programa yra anglų kalba, išskyrus tuos kursus, kuriems taikoma išimtis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Faculty of Arts is an essential part of Hong Kong Baptist University, an institution that is firmly committed to being ”a leading liberal arts university in Asia for the world delivering academic ... Skaityti daugiau

The Faculty of Arts is an essential part of Hong Kong Baptist University, an institution that is firmly committed to being ”a leading liberal arts university in Asia for the world delivering academic excellence in a caring, creative and global culture.” Skaityti mažiau