AIT inžinerijos programos yra skirtos gaminti techniškai ir technologiškai kompetentingus absolventus, kurie taip pat turi žinių apie inžinerijos procesą - kaip viskas suprojektuota, tobulinama ir gaminama, tuo pačiu atsižvelgiant į realius inžinerinius reikalavimus ir apribojimus. Mūsų inžinerijos programos pabrėžia inžinerinių procesų, sistemų ir rezultatų projektavimą.

Graduate Management Admission Test arba BEng civilinės inžinerijos programoje AIT pagrindinis tikslas yra:

  • Paruoškite absolventus uždarbį civilinės inžinerijos ir susijusiose disciplinose vyriausybės agentūrose ir privačiame sektoriuje
  • Suteikti absolventams pagrindines kompetencijas, reikalingas aukštojo mokslo studijoms ir moksliniams tyrimams civilinės inžinerijos srityje ir susijusiose srityse
  • Paruoškite absolventus vadovavimo galimybes. Programa siūlo mokymo ir tyrimų galimybes aplinkosaugos, geotechnikos, statybos, transporto, vandens išteklių inžinerijos, taip pat civilinės ir statybos inžinerijos kiekius.

Civilinės inžinerijos programos tikslai, atitinkantys AIT misiją, yra aukštosios kalibro absolventų civilinės inžinerijos srityje rengimas, naudojant tarptautiniu lygmeniu parengtą mokymo programą. Todėl programa yra skirta suteikti studentams žinių ir susijusių įgūdžių plačią civilinės inžinerijos srityje. Per ketverių metų programą įgūdžių pagrįstas, bendrų klausimų diapazonas bus palaikomas siekiant plėtoti studentas kaip universalus absolventas ir kaip "visą gyvenimą besimokantis". Šios programos studentai įgis pagrindinius eksperimentinius, dizaino ir bendravimo įgūdžius ir bus pasirengę užimti įvairias civilines inžinerijos studijas arba tęsti studijas antrosios pakopos studijų pakopoje.

Įrašas reikalavimas

Vyresnysis vidurinė / High School sertifikatas Egzaminas (SS / HSCE) arba Vakarų Afrikos vyresnysis vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimą (WASSCE) arba lygiavertis Su kaupimo rezultatas 24 ar geriau šešių dalykų, įskaitant eina į: trys pagrindinius dalykus (įskaitant Core anglų kalba ir Core Matematika ) ir plius tris pasirenkant.

Inžinerijos ir kompiuterių mokslo programoms trys pasirenkant turėtų apimti pasirenkamąją matematiką ir pasirenkamuosius mokslus (fizika, plius chemija ar biologija).

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Accra Institute Of Technology »

Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
3 - 4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
1,300 USD
Tarptautiniai studentai - 1300 USD. Vietiniai studentai - 1,551,00 GHc.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date