inžinerijos, elektronikos ir kompiuterių inžinerijos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Elektronikos ir kompiuterių inžinerijos inžinerijos bakalauras

Ar domitės skaitmeninės elektronikos, telekomunikacijų, mobiliųjų telefonų, perdavimo, skaitmeninimas palydovinio ryšio sistemų projektavimas, programavimas, biologinių elektronikos ir rezoliucinę sistemų, signalų apdorojimo ir visa kita, kas susiję su elektronikos ir kompiuterių?


Tada jums gali būti suinteresuotos, Elektronikos ir informatikos inžinerijos bakalauro. Programa prasideda rugsėjo ir vasario mėnesiais.

&nbsp

Elektronikos ir informatikos inžinerijos programos tikslas yra plėtoti ir gauti jums esminius inžinerijos kompetencijos.

Per programą, turėsite išmokti bendradarbiauti su kitais, formuluoti problemas ir planuoti savo laiką.Jūs gaunate patirtį lyginant teorijos, modeliavimo ir praktikos, ir galiausiai jums bus apmokyti pristatyti ir dokumentų rašytinius pranešimus ir žodinius paaiškinimus. Apskritai, elektronikos ir kompiuterių inžinerijos kursas apima elektronikos ir duomenų technologijas, ir kursas suteikia jums taikymo ir plėtros įgūdžių duomenų technologiją, elektronikos statyba, įranga statybos ir telekomunikacijos, taip pat organizacija ir technologijų vertinimo.

&nbsp

Po universiteto baigimo, turėsite kompetencija apima visą plotą nuo kūrimo, įgyvendinimo ir eksploatavimo konsultacijų, mokymo ir paslaugų, susijusių su elektroninių sistemų, produktų ir augalų, taip pat projekto darbo, projektų valdymo ir įgyvendinimo įgūdžius.

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2012

Apie mokyklą

Studijos Kopenhagos University College of Engineering yra būdinga projektams, kurie, remiantis žaliavos iš įmonių, projekto grupių, sudarytų iš studentų iš daugiau, kad 25 šalyse ir įsipareigojimu pra... Skaityti daugiau