Inžinerijos bakalaurai

Bendroji informacija

2 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

„Ingram“ inžinerijos mokykla

Mokykla turi keturias bakalauro studijų programas konkrečiose inžinerijos srityse. Gamybos ir pramonės inžinerijos programos buvo pakeistos per susijusias esamas programas Inžinerinių technologijų katedroje. Elektrotechnikos programa (ir atskirai akredituota kompiuterių inžinerijos specializacija) buvo kuriama „nuo nulio“. Civilinės inžinerijos programa yra naujausias mokyklos laipsnio programų papildymas ir yra pirmoji Teksaso programa, kurioje visapusiškai pabrėžiama technologijomis patobulinta infrastruktūra (TEI).

Mokykla teikia stiprią švietimo patirtį pasitelkdama teoriją kartu su praktika klasės / laboratorijos atmosferoje. Paskirtas fakultetas ir personalas yra tiesiogiai įtraukti į klases ir laboratorijas, o kiekvienos laipsnio programos kulminacija yra „Senior Design“ arba „Capstone“ projektas, reikalingas baigimui. Vyresnio amžiaus dizaino projektai pabrėžia projektų valdymą, techninius rezultatus ir daugiadisciplinines pastangas orientuojant į komandą, ilgalaikius projektus.

Kadangi didelis dėmesys skiriamas praktiniam, taikomam ir patirtiniam mokymuisi, „Ingram“ mokyklą baigę studentai yra gerai pasirengę karjerai visais inžinerijos aspektais.

Tai yra inžinerijos programa „RAng“ / „Unsplash“

Istorija

Oficialiai mokykla buvo įsteigta 2007 m., Gavus „Ingram“ šeimos „Ingram ReadyMix Concrete“ dotacijas. Šios lėšos ir toliau teikia stipendijas inžinerijos studentams, taip pat finansuoja į studentą orientuotą veiklą, fakulteto plėtrą ir laboratorijų tobulinimą.

Dotacijos

Mokykla palaiko suteiktas ir pirmininkaujamas profesijas, įskaitant:

  1. „Ingram“ paskirta kėdė (šiuo metu užima dr . Johnas Schemmelis, Amerikos betono instituto bendradarbis)
  2. „Ingram“ profesija Nr. 1 (šiuo metu dirba dr . Haroldas Šternas, „Ingram“ mokyklos įkūrėjas)
  3. „Ingram“ profesorė Nr. 2 (šiuo metu dirba dr . Vishu Viswanathan, „IEEE“ bendradarbis ir „Texas Instruments“ bendradarbis)

„Ingram“ mokyklos misija:

  1. Suteikti studentams išskirtinį išsilavinimą įvairiose inžinerijos disciplinose,
  2. Pasitelkus specialų fakultetą sukurti nacionaliniu mastu pripažintą mokslinių tyrimų programą, paruošti suinteresuotus studentus siekti kompetencijos pakopos studijų ir mokslinių tyrimų srityje ir
  3. Tarnauti Teksaso valstijoje ir tautoje kuriant aukštos kvalifikacijos, įvairiapusius ir motyvuotus specialistus, gebančius diegti technologines naujoves ir pasišventusius visuomenės tobulėjimui.

„Ingram“ mokyklos vizija:

„Ingram“ inžinerijos mokykla bus valstybiniu mastu pripažinta aukštojo mokslo įstaiga, aptarnaujanti studentus ir darbdavius su visomis akredituotomis inžinerijos programomis, palaikomomis fakulteto, palaikančio aukštus mokymo, mokslinių tyrimų ir paslaugų standartus. Norėdami įgyvendinti šią viziją, mes:

  1. Įtraukite bakalauro ir magistro studijų programas vykdančias novatoriškas, daugiadalykines ir nacionaliniu mastu pripažintas finansuojamas mokslinių tyrimų programas.
  2. Pabrėžkite kokybišką bakalauro ir magistro išsilavinimą, naudodamiesi praktine, interaktyvia ir šiuolaikiška mokymosi aplinka.
  3. Parengti pirmosios kartos profesionalų kolegijos absolventus kaip dalį HSI paskirto universiteto; būti pripažinta už išskirtinę bendruomenės tarnybą; ir užmegzkite glaudžius ryšius su absolventais, kurie tarnaus kaip profesionalūs mentoriai, rėmėjai ir patarėjai.
  4. Skatinti į studentą orientuotą kultūrą, pagrįstą kolegiškumu, stipendijomis, entuziazmu, sąžiningumu ir abipuse pagarba tarp įvairių fakultetų, personalo ir studentų.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

One is an important number at Texas State. There are thousands of us, but we’re united by one shared purpose: to make a positive impact in our world. More than 38,000 undergraduate and graduate studen ... Skaityti daugiau

One is an important number at Texas State. There are thousands of us, but we’re united by one shared purpose: to make a positive impact in our world. More than 38,000 undergraduate and graduate students choose from more than 200 bachelor’s, master’s and doctoral degree programs — from biology to music to business to geography and more. And each student finds the personalized support and opportunities they need to succeed beyond the classroom. One is never a lonely number at Texas State because each one of us has thousands of Bobcats guiding and inspiring us on the way. Skaityti mažiau
San Marcos , Round Rock + 1 Daugiau Mažiau