Inžinerijos bakalauras (apdovanojimai) (elektrinė ir mechatroninė) LHIF

Bendroji informacija

2 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Laipsnio apžvalga

  • Eikite į užsienio studijų mainus ir rinkitės iš daugiau nei 25 šalių ir daugiau nei 60 universitetų visame pasaulyje.
  • Profesionaliai akredituoti inžinieriai Australija (EA), absolventai yra tinkami narystei EA ir panašiose tarptautinėse institucijose.
  • Dėmesys skiriamas prietaisų, įrangos, technologijų ir sistemų projektavimui ir veikimui.
  • Sužinokite apie elektros energijos gamybos sistemas, įskaitant atsinaujinančius energijos šaltinius ir elektrines bei autonomines transporto priemones.
  • Galimos visos semestro pramonės stažuotės.
  • Prisijunkite prie inžinerinės mechatronikos laboratorijos ir „One One Studio“.
  • Lankstus atvykimas Pathways ir bendrieji pagrindiniai dalykai, kad galėtumėte pakeisti savo specializaciją pagal savo interesus.

Snapshot

Patalpinkite save technologijų, pirmaujančių, populiarus laipsnis, kuris suteikia jums platų karjeros galimybes. Elektros inžinieriai daugiausia dėmesio skiria energijos ir informacijos, projektavimo ir valdymo įrenginiams, įrangai, technologijoms, paslaugoms ir sistemoms.

Jūs taikysite inžinerinę teoriją realaus pasaulio iššūkiams, tapdami kvalifikuotais elektros gamybos sistemomis; atsinaujinančių energijos šaltinių; elektrinės ir autonominės transporto priemonės; robotika ir vartojimo produktai. Be 12 savaičių darbo praktikos, bus daug galimybių mokytis praktiniu pavyzdžiu, su svečių lektoriais iš pramonės, imituotų verslo aplinkų ir apsilankymų pramonėje.

Mes užėmėme pirmąją vietą Australijos inžinerinių tyrimų srityje *. Mūsų pagrindiniai mokslininkai bus jūsų mokytojai ir viskas, ką išmoksite, bus paremta mūsų mokslinių tyrimų kompetencija.

* 2015 m. Australijos mokslinių tyrimų kompetencija (ERA)

Ką mokysi

Savo pirmaisiais metais jums bus sukurtas tvirtas, bendras inžinerijos pagrindas. Atlikę studijas, sužinosite apie elektros energijos gamybą, perdavimą ir paskirstymą, apie kompiuterių tinklus, valdymo sistemas ir skaitmeninę elektroniką. Privalomoje 12 savaičių pramonės praktikoje galėsite naudotis žiniomis ir įgūdžiais, kuriuos išmoko darbo aplinkoje.

Bent pusė apdovanojimo metų apima didelį projektą. Ginkluoti naujausiomis žiniomis ir įgūdžiais, naudojant naujausius dizaino įrankius ir kuruojantys inžinerijos akademiniai darbuotojai, mūsų pagyrimu besimokantieji kuria novatoriškus produktus, skirtus technologijoms tobulinti. Pastaruoju metu, pavyzdžiui, studentai dirbo su elitinių sportininkų instrumentiniu irklavimo treniruokliu.

Kodėl inžinerijos bakalauras (apdovanojimai) (elektriniai ir elektroniniai)

Savo studijose jūs tobulinsite pažangius praktinius įgūdžius ir teorinį elektros energijos gamybos, perdavimo, paskirstymo ir naudojimo supratimą; kompiuterių tinklai, ryšiai, valdymo sistemos ir skaitmeninė elektronika.

Jūs dirbsite kartu su kitais inžinerijos studentais dėl svarbiausio pramonės projekto savo paskutiniais metais. Jūs taip pat galite gauti visą semestro pramonės stažuotę. Studijuodami turėsite prieigą prie mūsų moderniausių inžinerijos erdvių, įskaitant inžinerijos mekatronikos laboratoriją, „Experience One Studio“ ir „Experiential Learning Suite“.

Jūsų karjera

Kad taptumėte sėkmingu elektros ir elektronikos inžinieriumi, turėtumėte būti geru problemų sprendėju ir parodyti aistrą suprasti naujas dalykines ir technologijas. Karjera apsvarstyti:

  • elektros projektavimo inžinierius: sprendimų kūrimas nuo mažų komponentų dizaino iki didelio masto sistemų; dirbant visuose elektros paslaugų projektavimo etapuose, pradedant ankstyvuoju tyrimu ir plėtra iki detalaus projektavimo, įrengimo ir galutinio paleidimo
  • elektros inžinierius: elektrinių gaminių, sistemų ir komponentų projektavimas ir plėtra, tiriant klientų poreikius, tiriant ir bandant gamybos bei surinkimo metodus ir medžiagas; gamybos procesų kūrimas projektuojant ir keičiant įrengimo ir montavimo įrangą
  • paleidimo inžinierius: sistemų, įrenginių ir įrangos montavimas ir priežiūra; bandymų įrenginiai, įranga ir įrenginiai, siekiant užtikrinti, kad jie tinkamai veiktų

„Real World“ ryšiai

University of South Australia bendradarbiauja su daugiau nei 2500 kompanijų visame pasaulyje - taigi turėsite daug galimybių įgyti praktinės patirties ir sujungti pramonės šakas. Daugelis mūsų absolventų buvo įdarbinti per stažuotes ar praktiką.

Profesionaliai inžinierių Australijos akredituoti mūsų inžinerijos laipsniai suteikia didžiulį lankstumą. Baigę studijas galėsite tapti inžinierių Australijos ir panašių tarptautinių institucijų nariais. Mes taip pat priimame reguliarius universiteto darbuotojų meistriškumo kursus ir užimtumo ekspoziciją bei absolventų renginius Australijoje ir užsienyje.

Profesinis akreditavimas ir pripažinimas

Ši programa yra profesionaliai akredituota inžinierių Australijos ir yra sukurta siekiant patenkinti absolventų narystės inžinierių Australijoje ir panašių tarptautinių institucijų reikalavimus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous.

The University of South Australia is a globally connected and engaged university with industry-informed teaching and research that is inventive and adventurous. Skaityti mažiau
Adelaidė , Adelaidė , Adelaidė , Adelaidė + 3 Daugiau Mažiau