Inžinerijos bakalauras-Informacinių sistemų mokslo ir inžinerijos kursai (ISSE)

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Šiuolaikines informacines sistemas kuria įvairios tarptautinės komandos iš daugelio šalių; Politinės ir kultūrinės sienos nebėra sienų. Informacinių sistemų mokslo ir inžinerijos kursų (ISSE) pagrindinis švietimo tikslas yra apmokyti žmones, kurie gali dirbti šiame sparčiai besikeičiančiame techniniame pasaulyje, kaip komandos nariai, novatoriai ir lyderiai.

Programos apžvalga:

Studentai informacinių sistemų mokslo ir inžinerijos kursuose kuria informacinių sistemų inžinerijos įgūdžius, reikalingus dirbti bet kurioje pasaulio vietoje, ir įgauna vaizduotę ir techninę kompetenciją kiekvienam projektui ir organizacijai, taip pat palaiko galingą savo unikalių asmenybių ir kultūrų pranašumą. Programa yra inžinerijos pagrindų ir techninės kompetencijos lankstus pagrindas, nuolat besikeičiančios techninės įrangos, programinės įrangos ir vartotojų poreikius.

Raktiniai žodžiai: tinklo saugumas, IOT, elektroninė prekyba, dirbtinis intelektas, robotų technologijos, naudotojo sąsaja, skaičiavimo matematika, didelės duomenų analizė, pažangi kompiuterinė grafika, būtinas programavimas

  • Suteikiamas laipsnis: inžinerijos bakalauro laipsnis
  • Trukmė: 4 metai dieninės
  • Kalba: Anglų
  • Metinis įsisavinimas: 50 studentų
  • Registracija: balandžio mėn
  • Vieta: Shiga, Japonija

Patekimo reikalavimai:

Reikalavimams patekti ir kitos programos informacijos ieškokite žemiau esančioje svetainėje:

href = "http://en.ritsumei.ac.jp/e-ug/apply/isse/isse_apply.html/

Pagrindiniai bruožai:

- praktika

Informacinių sistemų mokslų ir inžinerijos kursas yra geriausias projektinis mokymasis, siūlantis praktinę, praktišką inžinerijos patirtį, atitinkančią Japonijos ir viso pasaulio pramonės lyderių poreikius. Studentai jungia inžinerinius projektus nuo jų pirmųjų studijų metų, o švietimas yra orientuotas į projekto darbą visoje programoje.

- Pritaikomas ugdymas

Kursas siūlo lanksčius studijų planus, kurie geriausiai papildytų ir skatintų individualius gebėjimus. Pagrindinių klasikinių mokslo kursų ir tarpdisciplininių inžinerijos praktikos disciplinų derinys leidžia mokiniams mokytis tiek už, tiek nuo to. Visa mokymosi aplinka sukurta tam, kad būtų sukurti išskirtiniai talentai, apimantys įvairias asmenybes, kurios dirbs kartu, siekdamos naujovių ateities pasaulyje.

- Darbas su globaliais lyderiais

Bendradarbiavimas su pirmaujančiomis akademinėmis institucijomis, tokiomis kaip Oksfordo universitetas ir Ciuricho universitetas, suteikia galimybes akademiniam mobilumui ir integracijai su aukščiausio lygio moksliniais tyrimais. Įvairių neakivaizdinių programų ir stažuočių asortimentas suteikia studentams galimybę išbandyti save platesniame pasaulyje.

Stipendijos:

Tarptautiniai studentai (studentai, turintys "studento" gyvenimo statusą, studijuodami Ritsumeikan University ) gaus mokestį už atlyginimą per GĮ Mokesčių mažinimo schemą. Anglų ir vidutinių bakalauro programų studentams paprastai užtikrinamas mažiausiai 20% sumažinimas, nes 50% ir 100% mokesčių sumažinimai siūlomi labiausiai neįvykdytoms paraiškų teikėjoms.

Daugiau informacijos apie stipendijas rasite čia .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Conducting all courses in English, the programs in Ritsumeikan University enable access to the variety of academic courses for students without or limited Japanese ability. International students also ... Skaityti daugiau

Conducting all courses in English, the programs in Ritsumeikan University enable access to the variety of academic courses for students without or limited Japanese ability. International students also have opportunities to learn Japanese in regular courses after entering these programs in order to make the most of their student life in Japan. Skaityti mažiau
Kiotas , Osaka , Kusatsu , Vašingtonas + 3 Daugiau Mažiau