Šiuolaikines informacines sistemas kuria įvairios tarptautinės komandos iš daugelio šalių; Politinės ir kultūrinės sienos nebėra sienų. Informacinių sistemų mokslo ir inžinerijos kursų (ISSE) pagrindinis švietimo tikslas yra apmokyti žmones, kurie gali dirbti šiame sparčiai besikeičiančiame techniniame pasaulyje, kaip komandos nariai, novatoriai ir lyderiai.

Programos apžvalga:

Studentai informacinių sistemų mokslo ir inžinerijos kursuose kuria informacinių sistemų inžinerijos įgūdžius, reikalingus dirbti bet kurioje pasaulio vietoje, ir įgauna vaizduotę ir techninę kompetenciją kiekvienam projektui ir organizacijai, taip pat palaiko galingą savo unikalių asmenybių ir kultūrų pranašumą. Programa yra inžinerijos pagrindų ir techninės kompetencijos lankstus pagrindas, nuolat besikeičiančios techninės įrangos, programinės įrangos ir vartotojų poreikius.

Raktiniai žodžiai: tinklo saugumas, IOT, elektroninė prekyba, dirbtinis intelektas, robotų technologijos, naudotojo sąsaja, skaičiavimo matematika, didelės duomenų analizė, pažangi kompiuterinė grafika, būtinas programavimas

  • Suteikiamas laipsnis: inžinerijos bakalauro laipsnis
  • Trukmė: 4 metai dieninės
  • Kalba: Anglų
  • Metinis įsisavinimas: 50 studentų
  • Registracija: balandžio mėn
  • Vieta: Shiga, Japonija

Patekimo reikalavimai:

Reikalavimams patekti ir kitos programos informacijos ieškokite žemiau esančioje svetainėje:

href = "http://en.ritsumei.ac.jp/e-ug/apply/isse/isse_apply.html/

Pagrindiniai bruožai:

- praktika

Informacinių sistemų mokslų ir inžinerijos kursas yra geriausias projektinis mokymasis, siūlantis praktinę, praktišką inžinerijos patirtį, atitinkančią Japonijos ir viso pasaulio pramonės lyderių poreikius. Studentai jungia inžinerinius projektus nuo jų pirmųjų studijų metų, o švietimas yra orientuotas į projekto darbą visoje programoje.

- Pritaikomas ugdymas

Kursas siūlo lanksčius studijų planus, kurie geriausiai papildytų ir skatintų individualius gebėjimus. Pagrindinių klasikinių mokslo kursų ir tarpdisciplininių inžinerijos praktikos disciplinų derinys leidžia mokiniams mokytis tiek už, tiek nuo to. Visa mokymosi aplinka sukurta tam, kad būtų sukurti išskirtiniai talentai, apimantys įvairias asmenybes, kurios dirbs kartu, siekdamos naujovių ateities pasaulyje.

- Darbas su globaliais lyderiais

Bendradarbiavimas su pirmaujančiomis akademinėmis institucijomis, tokiomis kaip Oksfordo universitetas ir Ciuricho universitetas, suteikia galimybes akademiniam mobilumui ir integracijai su aukščiausio lygio moksliniais tyrimais. Įvairių neakivaizdinių programų ir stažuočių asortimentas suteikia studentams galimybę išbandyti save platesniame pasaulyje.

Stipendijos:

Tarptautiniai studentai (studentai, turintys "studento" gyvenimo statusą, studijuodami Ritsumeikan University ) gaus mokestį už atlyginimą per GĮ Mokesčių mažinimo schemą. Anglų ir vidutinių bakalauro programų studentams paprastai užtikrinamas mažiausiai 20% sumažinimas, nes 50% ir 100% mokesčių sumažinimai siūlomi labiausiai neįvykdytoms paraiškų teikėjoms.

Daugiau informacijos apie stipendijas rasite čia .

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Ritsumeikan University »

Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date