Inžinerijos bakalauras spaudos technologijų srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis inžinerijos bakalauras teikia techninį išsilavinimą Vokietijoje, o studentai bus ginkluoti profesionaliais, kūrybingais ir tarpkultūriniais įgūdžiais, reikalingais klestėti namie ir užsienyje.

Vokietijoje „ Print Media Technologies“ yra pirmoji ir vienintelė tarptautinė inžinerijos bakalauro programa, skirta žiniasklaidai, kuri yra mokoma tik anglų kalba ir skirta studentams iš viso pasaulio. Tai unikalus dalykas, jungiantis kūrybiškumą, mokslą, technologijas, tarpkultūrines studijas, įmonių valdymą ir kalbas.

111635_download.jpeg

Absolventai naudojasi aukštos kokybės darbo vietomis. Paskirties rodiklis yra 100%. Programa skirta formuoti išsilavinusius lyderius ir praktikus žiniasklaidos klausimais; kurios apima aukštesnes technines, valdymo ir rinkodaros pozicijas visame pasaulyje. Absolventai dirba tarptautiniu mastu besiplečiančiose įmonėse. Programa yra tvirtai skirta skatinti žiniasklaidos inžinerijos įgūdžius; be to, studentai ugdys kritinio mąstymo ir viešojo kalbėjimo įgūdžius.

Naujos technologijos toliau vystosi. Kintamasis duomenų spausdinimas individualizuojant pakuotes ir pritaikant komercinį spaudą bus svarbesnis ryšių ir rinkodaros srityje. Interneto ir spausdinimo žiniasklaidos simbiozės siūlo naujus produktus, sukelia revoliuciją, kaip mes bendraujame ir skatiname naujas rinkodaros strategijas.

Fakultete veikia unikalus modernus mokymosi centras, aprūpintas pažangia žiniasklaidos technologija, ty naujausiomis pramonėje naudojamomis spausdinimo mašinomis. Tai didžiausias ir geriausiai įrengtas centras Europoje, jame yra daugybė laboratorijų ir studijų, įskaitant skaitmeninius ir komercinius spausdinimo presus, kūrybinio spausdinimo sistemas, 3 D spausdinimą, pakuotės spausdinimo gamyklą ir naujausias spaudos įrangą, naudojamą įrišimas ir apdaila. Studentai taip pat galės mėgautis daugeliu naujų žiniasklaidos priemonių privalumų, apimančių naujausias IT technologijas ir konkrečias žiniasklaidos pramonei prieinamas darbo eigas.

Paraiška

Kadangi rimtai vertiname pasaulinius lyderius rytoj, mums reikia absolventų, kurie gali įsitraukti į daugybę skirtingų visuomenių ir sugebės kurti tarpusavio bendradarbiavimą. Užsienio kalba yra svarbi šios pastangos dalis. Užsienio kalbos mokymas nelaikomas prabanga, kurią siekia kelios. Užsienio kalbos mokymas yra svarbiausias mūsų laipsnio spausdinimo žiniasklaidos technologijų elementas .

Anglų kalbos reikalavimai

Visi kandidatai turi turėti anglų kalbos kvalifikaciją, kol jie gali būti įtraukti į bakalauro programą „Spausdinti žiniasklaidos technologijas“ (PMT), nesvarbu, ar jų pirmoji kalba yra anglų, ar ne.

Visi mokymai HdM Hochschule der Medien ( HdM ) yra atliekami anglų kalba (išskyrus kai kuriuos vokiečių kalbos mokymus trečiaisiais metais), o dėstytojai turi būti įsitikinę, kad turite pakankamai anglų ir rašytinės kalbos, kad galėtumėte susidoroti su mokymu. pradzia. Todėl visi nevietiniai angliškai kalbančių pareiškėjų reikalavimai turi atitikti vieną iš šių reikalavimų:

 • „TOEFL“ (550 popierinių PBT, 72 internetinės „iBT“ ar naujesnės versijos), sertifikavimo galiojimas 2 metus nuo išdavimo dienos
 • IELTS (6,0 ar daugiau), sertifikavimo galiojimas 2 metai nuo išdavimo dienos
 • Kembridžo kvalifikacijos pažymėjimas (B laipsnis arba didesnis)
 • Kembridžo išplėstinis sertifikatas (A klasė)
 • OOPT (GER: B 2 ar daugiau), sertifikavimo galiojimas 2 metai nuo išdavimo dienos
 • „Allgemeine Hochschulreife“ (anglų kalba - nuo 2 iki 12 kreditų)
 • GCSE anglų kalba (B arba aukštesnis)
 • Tarptautinė GCSE anglų kalba kaip antroji kalba (B arba aukštesnė)

Šio reikalavimo išimtys bus svarstomos pareiškėjams, turintiems:

 • studijavo Tarptautinę bakalaureato programą, jei ji mokoma anglų kalba
 • studijavo Singapūro integruotą programą (SIPCAL)
 • studijavo Australijoje, Kanadoje, Airijoje, Naujojoje Zelandijoje, Jungtinėje Karalystėje arba Jungtinėse Amerikos Valstijose ir įgijo universiteto įstojimo pažymėjimą.
 • vidurinėje mokykloje įgijo lygiavertį anglų kalbos lygį

Vokiečių kalbos reikalavimai

Mums nereikia ankstesnių vokiečių kalbos įgūdžių. Ne vokiškai kalbantiems studentams privaloma mokytis vokiečių kalbos. Studentai gaus reikiamus kalbos gebėjimus vokiečių kalba, dalyvaudami įprastose vokiečių kalbos klasėse kaip programos dalis. Nuo trečiųjų metų mokiniai turi lankyti pasirinktus techninius ar verslo kursus, mokomus vokiečių kalba.

Bendrieji kalbos reikalavimai

 • Iki trečiojo kurso kursai vyks anglų kalba.
 • Studentams, kuriems anglų kalba nėra gimtoji / pirmoji kalba, reikės įrodyti, kad anglų kalba yra aukšto lygio.
 • Vokiečių gimtoji kalba turi mokytis akademinės anglų kalbos arba mokytis trečiosios kalbos, pavyzdžiui, prancūzų, italų ar ispanų.
  Kalbos kursai yra privalomi visoje studijoje.

Karjera

Badenas-Viurtembergas turi vieną žemiausią nedarbo lygį Europoje, kaip galite skaityti „Kodėl Stuttgart“?

Bet ką tai reikštų mūsų studentams? Kur jie suras darbą? Absolventų užimtumo lygis iš tikrųjų yra 100%, todėl jums nereikia nerimauti, galėsite pasirinkti, kur norite eiti.

Mūsų absolventai dirba kaip mokslininkai, vadovai ir kūrybiniai kūriniai tarptautinėse įmonėse, apimančiose žiniasklaidos gamybą ir inžineriją. Jie dirba rinkodaros, valdymo ir gamybos vaidmenyse tiek spaudoje, tiek naujoje žiniasklaidos leidyboje, visur nuo pagrindinių įmonių iki novatoriškų amatų kūrėjų.

Kur veikia mūsų absolventai?

... Porsche AG, Mercedes Benz AG, Springer grupė, Bertelsmann, BASF, Tetra Pak, Bosch, Friesland Campina, Frito Lay, MBO, DuPont, Merck, Flint, Mondi, Asahi, Kodak, HP, Canon, Fuji, Heidelberger Druckmaschinen AG, Konica-Minolta, Beiersdorf, Henkel, Ferrero, Storck, Procter

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Since the 1st September 2001, Hochschule der Medien has brought together the combined know-how of the former University of Printing and Media, an educational institution with over 100 years of traditi ... Skaityti daugiau

Since the 1st September 2001, Hochschule der Medien has brought together the combined know-how of the former University of Printing and Media, an educational institution with over 100 years of tradition, and the University of Librarianship and Information whose history reaches back to 1942. Skaityti mažiau