Inžinerijos bakalauro laipsnis (civilinė inžinerija ir infrastruktūra) (apdovanojimai)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Jūsų karjera civilinės inžinerijos srityje

Civilinės ir infrastruktūros inžinieriai planuoja, projektuoja, kuria, prižiūri, tvarko ir palaiko esminę mūsų šiuolaikinės bendruomenės infrastruktūrą.

Kodėl studijuoti civilinę inžineriją RMIT?

RMIT universitetas yra įskaitomas į 100 geriausių pasaulyje civilinės inžinerijos universitetus.
Inžinieriaus (civilinės inžinerijos) bakalauro studijos (apdovanojimai) suteikia tokią naudą:

Pasirengęs darbui

Turėdami bent 12 savaičių vietos praktiką, atliktą vietoje ar tarptautiniu mastu, būsite pasirengę dirbti, kai baigsite studijas. Jūs taip pat turėsite galimybę spręsti mokslinių tyrimų projektus bendradarbiaudama su pramone, įskaitant "Inžinierių be sienų iššūkį".

Visame pasaulyje akredituota

Baigę studijas galėsite būti Inžinierių Australijos nare, o jūsų kvalifikaciją pripažins visos 18 šalių, pasirašiusių Tarptautinį inžinerinį aljansą, Vašingtono susitarimą. Tai yra JAV, JK, Kinija, Naujoji Zelandija, Japonija, Korėja ir Singapūras.

Su pramone susijusios

Turėsite daugybę galimybių bendradarbiauti su pramone, kaip dalį savo studijų, įskaitant darbo vietas ir pramonės projektus. Mūsų mokytojai yra patyrę specialistai, ir mes glaudžiai bendradarbiaujame su pramone, siekdami užtikrinti, kad mūsų programa atitiktų darbo vietos poreikius.

Viena iš priežasčių, dėl kurios nusprendžiau studijuoti RMIT, buvo dėmesys integruotam mokymuisi, kurį daugelyje kitų universitetų dėmesys nebuvo skiriamas. Integruotas mokymasis padėjo man įgyti didelę patirtį ir supažindinti jus su šia pramonės šaka . - Agnes George , inžinieriaus (civilinės ir infrastruktūros) bakalauras (apdovanojimai) studentas

Švietimas, susijęs su pramonės poreikiais

RMIT yra žinomas dėl savo dėmesio į pramonę, praktinį mokymąsi. Šis metodas yra pavyzdys mūsų inžinerijos programose. Stiprūs ryšiai su vietiniais ir tarptautiniais pramonės lyderiais užtikrina, kad mūsų programos ir mokymo priemonės atitiktų šiuolaikines ir būsimas darbo vietas.

Šios pramonės šakos taip pat leidžia mums suteikti studentams patirties, kuriomis jie labai siekia darbdaviai, įskaitant darbo vietas, pramonės projektus, konsultavimo paslaugas ir galimybes bendradarbiauti su organizacijomis partnerėmis užsienyje.

Informacija

Studijuokite inžinerinio švietimo priešakyje civilinės ir infrastruktūros laipsnį, skirtą patenkinti pramonės poreikius.

Galėsite specializuotis civilinės infrastruktūros projektuose, geotechnikos darbuose, statiniuose, transporte ar vandens resursuose.

Taip pat yra daugybę pasirenkamųjų dalykų, kad galėtumėte pritaikyti savo studijas pagal savo interesus.

Programoje išlaikomas dėmesys aplinkos tvarumui, atsižvelgiant į nuolatines pasaulinės inžinerijos profesijos tendencijas.

Jūs turėsite galimybę kurti kūrybinius sprendimus, įkvėpdamos ir subalansuodami projektus ir kurdami projektus, taip pat dalyvaudami "Inžinierių be sienų iššūkių" - humanitarinėse srityse kursų, siūlomų visose "RMIT" inžinerijos studijų srityse.

Norint užtikrinti, kad jūs baigiate darbą, jūs taip pat turėsite galimybę atlikti integruotą mokymą (pramonės patirtį) pasirenkamuosius darbus.

Kaip mokysi

Jūs sulauksite atotrūkio tarp teorijos ir praktikos, su projektais pagrįsto mokymosi, problemų sprendimo ir komandinio darbo įgūdžių.

Nuo pirmųjų metų galėsite dalyvauti "Inžinierių be sienų" (EWB) vykdomame pramonės projekte. "EWB Challenge" suteikia galimybę mokytis apie dizainą, komandinį darbą ir bendravimą per realius, tvarius tarpkultūrinius plėtros projektus. Jums bus suteikta galimybė kurti kūrybinius realių problemų sprendimus.

Trečiaisiais ir paskutiniaisiais studijų metais jūs atliksite didelį projektą, kuris būtų grindžiamas pramonės šakomis arba imituotų pramonės situaciją. Derinant ir toliau tobulinant pagrindines teorines ir praktines žinias, reikalingas jūsų sričiai - kaip apibrėžta "Engineers Australia" - dirbate su pramonės lyderiais, kad išspręstumėte projekto iššūkį.

Prieš baigdami šią programą jums primygtinai rekomenduojama baigti ne mažiau kaip 12 savaičių inžinerijos pramonės patirtį. Tai leidžia jums įgyti tiesioginio darbo inžinerijos praktikos aplinkoje, kurią prižiūri praktikuojantis profesionalus inžinierius. Šios inžinerijos patirties pobūdis ir laikas gali būti įvairių formų.

Galimos šešių ar dvylikos mėnesių užimtumo užsienyje (tai atitinka darbo patirties reikalavimus). Šios pamokos paprastai priimamos per vienerių metų pertrauką trečiųjų laipsnių metų viduryje arba pabaigoje.

Pramonės jungtys

Inžinerijos mokykla turi Pramonės patariamąjį civilinės ir infrastruktūros programos komitetą, palaiko glaudžius ryšius su pramonės, organizacijų ir vyriausybinių departamentų, susijusių su civiline inžinerija.

Kaip Pramonės patariamojo komiteto nariai, darbdaviai ir specialistai iš šių sričių prisidėjo prie šios programos pradinio tobulinimo ir tobulinimo. Jų dalyvavimas užtikrina, kad programa atitiktų jūsų poreikius, kaip absolventą, ir absolventų poreikius.

Daugelis mokymo programos dėstytojų yra (ar buvo) praktikuojantys pramonės specialistai, turintys didelę pramonės patirtį ir kontaktinius tinklus. Ši patirtis, integruota į mokymo ir mokymosi praktiką, praturtina jūsų mokymosi aplinką ir tinklus.

Šiuos tinklus papildo Mokyklos darbo integruoto mokymosi (WIL) programa, suteikianti jums galimybę patirti projektų mokymo būdus keliuose kursuose.

Tarptautinės galimybės

"RMIT" yra daugybė pasaulinių galimybių inžinerijos studentams.

Tarptautinės mainų galimybės leidžia jums studijuoti užsienyje semestru ar metais. RMIT turi civilinių ir infrastruktūros inžinerijos studentų mainų programos susitarimus su universitetais JAV, Kanadoje, Europoje ir Azijoje.

Taip pat yra pasirenkamų studijų turai, tokie kaip Tvarūs ateities miestai - Prancūzijos studijų kelionė.

"RMIT" tarptautinės pramonės patirties ir mokslinių tyrimų programa (RIIERP), veikianti Europos, Azijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų partnerių organizacijose, siūlo šešių ar dvylikos mėnesių mokymo vietas ir akademines studijas.

Taip pat yra galimybių visame pasaulyje dirbti, keistis patirtimi ir mokytis.

Keli miesteliai

Dauguma jūsų klasių vyks Melburno miesto universitete; Tačiau kai kurios laboratorijos bus vykdomos Bundooros universiteto miestelyje.

Ką mokysi

Galėsite specializuotis civilinės infrastruktūros projektuose, geotechnikos darbuose, statiniuose, transporte ar vandens resursuose.

Taip pat yra daugybę pasirenkamųjų dalykų, kad galėtumėte pritaikyti savo studijas pagal savo interesus.

Sub-disciplinos apima:
 • Statybos / projektų valdymas
 • Geotechninė inžinerija
 • Struktūrinė inžinerija
 • Transporto inžinerija
 • Vandens išteklių inžinerija
1 metai

Pirmieji jūsų programos metai supažindina su pagrindiniais absolventų gebėjimais: tvarumu, problemų sprendimu, inžinerine analize, komandiniu darbu, vadovavimu ir komunikacijomis. Jūs išplėsite savo matematinius įgūdžius, kad apimtumėte keletą pagrindinių sąvokų, susijusių su inžinerinėmis programomis

Visi inžinieriai taip pat mokysis inžinerijos kursų "Inžinierių be sienų" inžinerijos kursų. Jūs turėsite galimybę išplėsti šį savo studijų aspektą, užpildydami pasirenkamą "Inžinierių be sienų" programą, kad galėtumėte patirti humanitarinę inžineriją.

2 metai

Antruoju metais daugiausia dėmesio skiriama didžiulioms teorinėms idėjoms, susijusioms su praktine inžinerija, įskaitant objekto tyrimą, geotechninę, vandens ir transporto inžineriją, bei daugiau struktūrinių inžinerinių ir matematinių modelių.

3 ir 4 metai

Trečias ir ketvirtasis laikotarpis apima konstrukcijų, vandens išteklių, geomechanikos ir transporto taikymo sritis. Taip pat galima specializuotis ir diversifikuoti šiais metais. Sub-disciplinos apima:

 • statybos / projektų valdymas: civilinės infrastruktūros projektai
 • geotechniniai darbai: žemės darbai, tuneliai, užtvankos ir žemės gerinimas
 • struktūriniai: tiltai, elektrinės, sporto stadionai, bokštai, gamyklos ir kiti dideli pastatai
 • transportas: keliai, geležinkeliai, oro uostai, kanalai ir uostai
 • vandens ištekliai: vandens tiekimas, nuotekų valymas, pakrančių ir upių bankų apsauga.

Jūsų paskutiniai metai ("Capstone") projektas padės plėtoti ir sustiprinti reikalingus įgūdžius ir žinias, kaip apibrėžta "Engineers Australia", kad pradėtumėte savo profesinę inžinerijos karjerą.

Jūs taip pat baigsite integruotą mokymąsi (pramonės patirtį), pasirenkamą 2, 3 ar 4 metų.Programos planai

Planai yra tokie programos variantai kaip specializacijos, pristatymo būdai ar vieta. Peržiūrėkite planą, norėdami pamatyti kursus, kuriuos mokosi mūsų moksleiviai.

Karjera

Civilinės ir infrastruktūros inžinieriai planuoja, projektuoja, kuria, prižiūri, tvarko ir palaiko esminę mūsų šiuolaikinės bendruomenės infrastruktūrą.

Tai apima kelius, tiltus, vandens tiekimo schemas, kanalizacijos sistemas, transporto sistemas, uostus, oro uostus, geležinkelius, gamyklas ir didelius pastatus. Jie ieško būdų prailginti esamų struktūrų gyvenimą, nustatydami gedimus ir nustatydami aktyvius techninės priežiūros tvarkaraščius.

Jos siekia reaguoti į platesnius bendruomenės poreikius ir atspindėti vertybes, susijusias su projektų ekonominiu, aplinkosauginiu ir socialiniu poveikiu.

Civilinės inžinieriai dirba kaip projekto vadovai, projektavimo inžinieriai ir inžinierių turto valdytojai:

 • konsultacijos
 • Vietinė valdžia
 • kelių valdymas
 • kasybos bendrovės
 • statybos bendrovės.

Savo organizacijose absolventai prisiima tokius vaidmenis:

 • projektų vadovai
 • projektavimo inžinieriai
 • statybos vadovai
 • aplinkos inžinieriai
 • inžinierių turto valdytojai

Profesinis pripažinimas ir akreditavimas

Inžinerijos bakalauras (civilinė ir infrastruktūra) (apdovanojimai) yra visiškai akredituotas "Engineers Australia".

Inžinieriai Australija yra profesionalus organas, atsakingas už aukštojo mokslo programų akreditavimą, kurie rengia studentus praktikuoti kaip profesionalūs inžinieriai.

Australijos inžinieriai pasirašė Vašingtono susitarimą. Tai reiškia, kad programa yra pripažįstama tarptautiniu mastu, o absolventai gali praktikuoti kaip profesionalūs inžinieriai daugelyje pasaulio šalių.

Inžinerijos bakalauro (civilinės ir infrastruktūros) absolventai (apdovanojimai) gali įgyti absolventų ir (arba) profesinę kvalifikaciją "Engineers Australia".

Priėmimas

* ATAR nurodo mažiausią atrankos kategoriją, kuria buvo pateiktas pasiūlymas (įskaitant bet kokių koregavimų svarstymą).

RMIT yra įsipareigojusi užtikrinti priėmimo proceso skaidrumą. Vadovaudamiesi šiuo įsipareigojimu, mes suteikiame jums informaciją, kuri padės priimti pagrįstus sprendimus dėl jūsų bakalauro studijų galimybių.

RMIT pripažįsta moksleivius iš įvairių švietimo Pathways , įskaitant 12 metų rezultatus, ankstesnį aukštąjį ar profesinį išsilavinimą, darbo patirtį ir kai kurias programas - interviu, klausymus ar portfelius.

Norėdami geriau suprasti priėmimo į RMIT, peržiūrėkite mūsų ATAR informaciją.

Mokesčiai

2019 m. Metinė studentų įmokos suma (studijų mokestis), kurią mokėsite už standartinius studijų metus, yra nuo 6 566 AU iki 10 958 JAV dolerių *.

* Sumuojamos sumos yra orientaciniai mokesčiai per metus, ir yra pagrįsti standartiniais dieninės studijos metais (96 kreditų). Proporcingas mokestis taikomas daugiau ar mažiau nei dieninė studijų apkrova.

Papildomos išlaidos

Studentų paslaugų ir paslaugų mokestis (SSAF): 309 JAV dolerių mokestis už 2019 m.

Kiti elementai, susiję su jūsų programa, įskaitant ekskursijas, vadovėlius ir įrangą.

Mokesčiai koreguojami kasmet, o šie mokesčiai turėtų būti naudojami tik kaip vadovas.

Atidėkite mokėjimą

Jums gali būti suteikta teisė kreiptis dėl HECS-HELP paskolos, kuri gali būti naudojama atidėti mokėjimą iki visos studento įmokos sumos. Taip pat galite kreiptis dėl jūsų SSAF mokėjimo atidėjimo per SA-HELP paskolos schemą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

One of Australia's original tertiary institutions, RMIT University enjoys an international reputation for excellence in professional and vocational education, applied research, and engagement with the ... Skaityti daugiau

One of Australia's original tertiary institutions, RMIT University enjoys an international reputation for excellence in professional and vocational education, applied research, and engagement with the needs of industry and the community. Skaityti mažiau