Inžinerijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Įeiti į

Giliai įkvėpkite, kartu surašykite savo dokumentus, rinkite savo nuorodas ir kreipkitės į universitetą per "Mason" internetinį paraiškų teikimo procesą. Kai būsite priimtas į "Mason", galite pasirinkti "Volgenau" inžinerijos mokyklą.

Daugelis Masono privalumų

Mes esame šalia vienos iš labiausiai pažengusių mokslo ir inžinerinių tyrimų tautoje, o tai reiškia, kad turėsite puikių galimybių įgyti praktinės patirties per studijas užsienyje, stažuotes ir mokslinių tyrimų projektus. Kaip didžiausias Virdžinijos valstybinis mokslinių tyrimų universitetas, "Mason" suteiks jums išteklių ir palaikys, kad galėtumėte paskatinti jus į naudingą karjerą. Taip pat bus įdomus ketverius metus.

Tu darysi:

  • Būkite tose vietose, kur veiksmas yra toks: "Fairfax", "Arlington" ir "Manassas" miesteliai suteikia "Volgenau" studentams ryšius su federaline vyriausybe ir "Dulles" technologijų koridoriaus bei "Loudoun County" duomenų centro įmonėmis. Šis artumas veikia abiem būdais. Studentai gauna geresnes galimybes dalyvauti stažuote ir pareigose, o vietovės inžinerija, informacijos saugumas ir technologijų įmonės atvyksta pas mus už kvalifikuotą darbo jėgą, kuri jiems reikalinga. Su federacinėmis agentūromis ir organizacijomis Vašingtone, DC, palaikydama vyriausybės technologijas ir saugumo infrastruktūrą, federaliniai rangovai pirmiausia žiūri į Masoną. Ne daugelis universitetų gauna CŽV skambučius, kuriuose prašoma, kad būtų siūloma tam tikra laipsnio taktika; Mes darome.
  • Gyvenk tarp savo kolegų STEM studentų: atvykstantys Volgenau studentai gali prisijungti prie inžinerijos
  • Būkite pasaulinės bendruomenės dalis: Masonas yra vienas iš didžiausių nacionalinių universitetų. Susipažinimas su įvairiais žmonėmis gali padėti jums suprasti pasaulį kitokiu būdu. Ši nauja perspektyva gali paskatinti jūsų kūrybiškumą ir pagerinti savo kritinio mąstymo įgūdžius, kokybes, kurios yra labai vertinamos darbo pasaulyje. Be to, turėsite tikrai linksmą draugų grupę.
  • Imk pirmuosius žingsnius į savo karjerą: mūsų absolventai turi karjeros tokiose vietose kaip Apple, NASA, Google, Northrop Grumman ir Tėvynės saugumo departamentas. Mūsų fakultetas dirba su vyriausybės, technologijų ir inžinerijos kompanijomis, taip pat dalyvauja tarptautinėse konferencijose DC. Šios jungtys reiškia, kad jums nereikės daug dėmesio skirti stažuočių ir tinklų kūrimo galimybėms.
  • Gaukite labiausiai spąstus už savo pinigus. Daugiau nei 80 proc. Masonų absolventų dirba per šešis mėnesius nuo studijų pabaigos, o Kiplinger "Personal Finance" žurnalas priskyrė "Mason" kaip vieną iš 100 geriausių vertybių viešajame kolegijoje tautai. Virdžinijos valstybinė aukštojo mokslo taryba Masoną įleido Virginia mokyklų sąrašo viršuje, nes didžiausias pradinis atlyginimas neseniai baigusiems absolventams.
  • Gaukite reikiamą finansinę paramą: "Volgenau" skiria stipendijas tokiomis organizacijomis kaip "Ginkluotųjų pajėgų ryšių ir elektronikos asociacija" ir "Northern Virginia Technology Council Foundation". Mes taip pat siūlome gaires, kaip kreiptis į apdovanojimus iš tokių grupių ir organizacijų kaip Moterų inžinierių draugija, Virdžinijos Transporto departamentas ir Nacionalinė juodųjų inžinierių draugija.

Nesvarbu, ar norite pakviesti patriotas į pergalę, ar dalyvauti kitame Robotikos pasaulio taurėje, galite didžiuotis, kad esate Masonų tautos dalis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Mason is a young university that, in just a short time, has made impressive strides in size, stature and influence. Today, as Virginia’s largest public research university, we are setting the benchmar ... Skaityti daugiau

Mason is a young university that, in just a short time, has made impressive strides in size, stature and influence. Today, as Virginia’s largest public research university, we are setting the benchmark for a bold, progressive education that serves the needs of our students and communities. To that end, we have 10 schools and colleges devoted to a variety of areas of study. Skaityti mažiau
Fairfax , Vašingtonas + 1 Daugiau Mažiau